Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2013., 08:16   #201
Pomagajte... dotični gosp. sa rasvjetom nam je zauzet za nas datum moze preporuke za druge...

Naravno, da nisu cijene nebu pod oblake...
__________________
"Žena iz kompjutera..." Graham
Crnapantera01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 09:05   #202
Quote:
Crnapantera01 kaže: Pogledaj post
Pomagajte... dotični gosp. sa rasvjetom nam je zauzet za nas datum moze preporuke za druge...

Naravno, da nisu cijene nebu pod oblake...
Studio Cinema iz Daruvara
https://www.facebook.com/sfilipin?fref=ts

mi ih imamo iduće godine 6.9. Danas se baš nalazimo sa njim, jer dolazi u Zagreb.
Cijena je 3000kn plus putni trošak nekih 200kn.

Ako trebaš detalje, može i na pp
marinica1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 16:16   #203
Quote:
marinica1990 kaže: Pogledaj post
Studio Cinema iz Daruvara
https://www.facebook.com/sfilipin?fref=ts

mi ih imamo iduće godine 6.9. Danas se baš nalazimo sa njim, jer dolazi u Zagreb.
Cijena je 3000kn plus putni trošak nekih 200kn.

Ako trebaš detalje, može i na pp
Hvala, nasli smo...

Studio MMV- bojanje prostora, stola mladenaca, gusti dim ili maglica, mjehurići 2800...
__________________
"Žena iz kompjutera..." Graham
Crnapantera01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 09:26   #204
Quote:
Crnapantera01 kaže: Pogledaj post
Hvala, nasli smo...

Studio MMV- bojanje prostora, stola mladenaca, gusti dim ili maglica, mjehurići 2800...
možeš poslati link za stranice, fejs ili nešto od tog studia?
tenkju
__________________
blog
EMSTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 10:25   #205
mislim da je to ovo
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 08:38   #206
Mi smo imali Prolight bojanje prostora i preoduševljeni smo, pogotovo ja koja sam se bojala tog bojanja. Sve je izvedeno vrhunski, boje nisu bile prejake nego baš onako kako treba- za atmosferu i podizanje prostora.
Tople preporuke!
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 18:08   #207
Pozdrav,
moze li mi netko od profesionlaca reci sakojim uredajima boje stolove mladenaca, znaci onaj prostor ispod stola koji npr mijenja boju ili ostaje ista,svejedno..

zanimaju me imena uredaja...

Hvala...
__________________
"Zagrebcan ne postajes porijeklom i rođenjem.. Zagrebcan postaje se samo radom i poštenjem..."
Maximus_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 12:07   #208
sve preporuke za Smash light - odlično su odradili svoj posao, od početka do kraja poštovali naše želje i light je bio fantastičan!
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2013., 18:03   #209
Svjetlosni bombon

mi smo imali uslugu osvjetljena stola mladenaca, mjehuriće i natpis imena mladenata u srcu koji se projecira na zid.....

s obzirm da sala magic hall u hotelu proenih ima vlastitu rasvjetu kojom se boja prostor i gusti dim te efekte nismo trebali i to nam je uvelike spustilo cijenu potrebnih usluga...


ovo troje što smo imali koštalo je 1200 kn i ja sam jaaako zadovoljna.... dakle SVJETLOSNI BOMBON IMA MOJE PREPORUKE

najljepše sve izgleda na slikama gdje je slikana prazna sala a stol onako lijepo svjetli i na zidu onako srce i pišu naša imena.. a balončići su imali poseban ugođaj na pjesmi za prvi ples... bilo je tako romantično... baš onako fino, a kasnije su se tome neizmjerno veselila mala djeca koja su te balone lovila....
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 16:21   #210
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
sve preporuke za Smash light - odlično su odradili svoj posao, od početka do kraja poštovali naše želje i light je bio fantastičan!
Jojo,
što ste sve imali u ponudi od Smasha i ako nije tajna-koliko su vas tražili?

Nama je ponuda 7100 sa sajamskim popustom, a mislim da je to pretjerano malo, s obzirom da nismo sve tražili što imaju u ponudi, neznam...
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 19:39   #211
ovisi o veličini prostora, broju gostiju i što sve želite.
mi smo bili u Iviću, a oni imaju stupove duž cijelog restorana pa smo uzeli bojanje stupova, dinamičnu rasvjetu plesnog podija i bojanje stola mladenaca.
sve skupa je koštalo 3500 kn.
gdje je vaše vjenčanje? Ivić je intimniji prostor, ima niske stropove i traži manje svjetla od nekog ogromnog prostora s visokim stropom, npr. Marincel i sl.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 19:00   #212
Jojo,

je,veća je sala, ali mislim i dalje da su pretjerali s ponudom, i to je kao sa 40% popusta!
Mi smo tražili ponudu za bojanje sale, dinamične rasvjete podija, osvjetljavanje stola mladenaca i niski dim ( za prvi ples)

7200 je njihova ponuda sa sajamskim popustom!!

Inače, odluka je pala na svjetlosni bombon, to sve su nam ponudili za 3000 kuna manje od Smashove ponude!
Inače, kakva su iskustva s bombonom?
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 09:17   #213
Da li mi je isplativije angažirat nekog da napravi vatromet, ili to mogu i sama sa onim kutijama koje se prodaju oko nove godine, a u njima ima oko 20 raketa? ako radim sama, dal netko zna koje dozvole moram ishoditi? ako bi sama radila mislim da bi mi to izašlo oko 3000 kn + dozvole, a za neki vatromet od 5 min nemam ni približnu ideju kolko bi to koštalo ako bi recimo mirnovec angažirali...
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 10:55   #214
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
sve preporuke za Smash light - odlično su odradili svoj posao, od početka do kraja poštovali naše želje i light je bio fantastičan!
Super, mi ih namjeravamo uzeti pa mi baš ovo puno znači kad pročitam da je netko zadovoljan.
Jasna1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 17:12   #215
Hotel Antunovic - Dvorana Tomislav.

oni imaju svoj light show, koji se i dodatno naplacuje , ali sad se pitam da li je potreban i dodatni light show, koji bi naravno bio decentan, ne da sve lici na kraju na bozicno drvce
MacFit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 21:00   #216
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
sve preporuke za Smash light - odlično su odradili svoj posao, od početka do kraja poštovali naše želje i light je bio fantastičan!
Od moje prijateljice prijatelj radi u Smashu i ona je imala FENOMENALNU rasvjetu!! I rekla sam da ću to imati i ja

To je bilo otprilike prije godinu i pol pa sam zaboravila koji su razlozi malo većih cijena.. Ali mislim da je stvar u kvaliteti uređaja. I ne titranju slike kod video snimanja.

Naša ponuda za restoran Trajbar je negdje oko 9000kn
88nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 01:14   #217
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
Da li mi je isplativije angažirat nekog da napravi vatromet, ili to mogu i sama sa onim kutijama koje se prodaju oko nove godine, a u njima ima oko 20 raketa? ako radim sama, dal netko zna koje dozvole moram ishoditi? ako bi sama radila mislim da bi mi to izašlo oko 3000 kn + dozvole, a za neki vatromet od 5 min nemam ni približnu ideju kolko bi to koštalo ako bi recimo mirnovec angažirali...
Znam da kasno palim (tek sam se sad sjetils vatrometa za nase vjencanje), ali za sta ste se na kraju odlucili? Kako se krecu cijene?
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 09:59   #218
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
mislim da je to ovo
da,da to je to..i ljudi ne traže kaparu, plačanje je 2 dana nakon odrađenog...
__________________
"Žena iz kompjutera..." Graham
Crnapantera01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 10:02   #219
Quote:
divacroatia1 kaže: Pogledaj post
Znam da kasno palim (tek sam se sad sjetils vatrometa za nase vjencanje), ali za sta ste se na kraju odlucili? Kako se krecu cijene?
ako se ne varam sad je u Mirnovcu na akciji profi box sa 90 pucnjeva 2000kn... trajanje vatrometa 2 i pol minute...
__________________
"Žena iz kompjutera..." Graham
Crnapantera01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 21:07   #220
Quote:
Crnapantera01 kaže: Pogledaj post
ako se ne varam sad je u Mirnovcu na akciji profi box sa 90 pucnjeva 2000kn... trajanje vatrometa 2 i pol minute...
Ali mislim da ih se ne smije paliti odim ovih par dana bez svih papira i dozvola
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.