Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2016., 00:42   #1
Muškarac i žena prijatelji

Dakle jel moguće da muškarac i žena budu prijatelji, oboje u braku i jel bi dopustili partneru da ima prijatelja suprotnog spola.
Gustavo is offline  
Old 20.05.2016., 00:52   #2
Nedam mu prijateljice jer su sve to štrace koje ga žele jebat!

Nema se šta poštena žena družit s drugim muškarcima.
ex anais is offline  
Old 20.05.2016., 01:18   #3
Ne vjerujem bas u musko zenska prijateljstva.. doduse, to je mozda samo zbog nekih mojih iskustava, mozda i postoje pravi musko-zenski prijatelji koji nisu nikad ni pomislili da bi htjeli nesto s tom drugom osobom.. stvarno ne znam..

Ali definitivno zbog svojih takvih uvjerenja ne bi zabranjivala nesto partneru, jer nisam ljubomorna, i mora mi povjerenje bit na prvom mjestu u vezi, sto bi znacilo da nije on taj koji ima neke skrivene zelje prema svojoj prijateljici.
A ako je ona ta koja njega zeli, tko ju sljivi.
pink cookie is offline  
Old 20.05.2016., 01:36   #4
tu dvojbu sam odavno riješio. neprijatelja treba jebati.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Old 20.05.2016., 01:48   #5
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem bas u musko zenska prijateljstva.. doduse, to je mozda samo zbog nekih mojih iskustava, mozda i postoje pravi musko-zenski prijatelji koji nisu nikad ni pomislili da bi htjeli nesto s tom drugom osobom.. stvarno ne znam..

Ali definitivno zbog svojih takvih uvjerenja ne bi zabranjivala nesto partneru, jer nisam ljubomorna, i mora mi povjerenje bit na prvom mjestu u vezi, sto bi znacilo da nije on taj koji ima neke skrivene zelje prema svojoj prijateljici.
A ako je ona ta koja njega zeli, tko ju sljivi.
Samo da ti se zahvalim, jer ti je sandučić zaključan.
MissComplicated is offline  
Old 20.05.2016., 02:24   #6
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Samo da ti se zahvalim, jer ti je sandučić zaključan.
Awww. pa nema na cemu, samo sam bila realna!
pink cookie is offline  
Old 20.05.2016., 02:36   #7
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nedam mu prijateljice jer su sve to štrace koje ga žele jebat!
potpis! dopuštam da ima dobar odnos s mamom, sestrom i sestričnama prvog koljena. ako ga vidim s ženama koje mu NISU rod, odmah znam da je neki jebivjetar i nije materijal za muža!
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Old 20.05.2016., 05:30   #8
Ovisi šta se podrazumjeva pod riječju prijatelj.Muško-muška prijateljstva nisu isto što i muško-ženska prijateljstva.Kao uostalom niti žensko-ženska.
Ako se misli na to dali mi žensko može biti prijatalj na isti način kao i muško onda naravno da ne a ako se općenito misli može li mi žensko biti prijatelj onda naravno da da.
Ima žena za koje mogu reći da su mi prijatelji ali definitivno se ne mogu prema njima ponašati na isti način kao što se ponašam prema muškim prijateljima.
Neću sa njima otiči na pivo,niti ću sa njima pričati o nogometu,neću sa njima otići čak ni na kavu ako bi to izgledalo neprilično.Al ću naravno razgovarati sa njom ako je sretnem,možda popiti kavu ako je takva nekakva usputna situacija a naravno da ne mogu drugačije(ako se ja i žena družimo sa njom i sa njenim mužem) a da je ne nazovem prijateljem.
Inače ova tema čini mi se već prilično izlizana ovdje na forumu.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 20.05.2016., 05:55   #9
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Inače ova tema čini mi se već prilično izlizana ovdje na forumu.
I meni.

Šo reći o m/ž prijateljstvima, a da već nije rečeno?
Postoje mnoge varijacije, a jedna je sigurna da, moguće je imati muškog prijatelja ali onako preko filtera.
Orlandia is offline  
Old 20.05.2016., 08:29   #10
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Inače ova tema čini mi se već prilično izlizana ovdje na forumu.
Zato ide pod ključ.
A i za ubuduće, teme se ne otvaraju one liner postom.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:44.