Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 26.03.2009., 13:16   #1
Exclamation Umirovljenici/trece doba/u Dijaspori!

Uvod.

Namjera ove teme je da vidimo opsirnije “sta je trece doba”, kako se nas tice i sta je dobro ili lose za nas koji smo u mirovini isto tako oni koji su u 50im godinama da vide malo, kako se je izmjenilo i kakav je zivot u dijaspori za umirovljenike.

Isto kao i situacija u Australiji za razne grupe osoba, kakova je njihovo ocekivanje ili ga vec imaju.

Znadem da nas ima mnogo u Australiji a kamoli po cijelom svijetu,nazalost malo nas je na forumu/dijaspori.

Nadam se da ce se poslije prikljuciti i osobe iz drugih zemlja.

Ja cu poceti sa Australijom isto sa sta i kakove mirovine se mogu ocekivati…ukljucujuci i mladjiju generaciju koja se blizi mirovini.

Molim osobe koje ova tema ne zanima da je ostave na miru i zaobidju ili ignoriraju.

Isto molim da mi dadete malo vremena/do sutra/ da napisem osnove pa onda mozemo zapoceti izmjene ,kritike ako su potrebne kao i vasa misljenja i iskustva.

Hvala

Senior citizen

Vilim vilko K.
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.