Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2007., 16:03   #61
Quote:
Chelava plaVUsha kaže: Pogledaj post
hmmmmm...jel ti to ciljas na nekog?????? os ti
pa mislio sam na tebe ...ja ionako nemam ono sto je potrebno da bi bio "glavna zenska uloga"....
__________________
/ovdje ide potpis/
restekpa is offline  
Old 20.08.2007., 16:07   #62
ovu temu bi trebalo premjestiti na neki podforum tipa "žalosno, ali istinito". .. evo, dođe mi jučer frendica i boji se da je trudna. pitam ja nju:
M: pa kako, mislila sam da još nisi spavala sa njim
F: pa i nisam!
M: pa kako onda možeš biti trudna?
F: pa mama mi je rekla da ne moraš ići do kraja a da možeš biti trudan. jel se može zatrudnjeti preko odjeće?
M:

ne znam kako je samo uspjela upisati biologiju....
maya13 is offline  
Old 20.08.2007., 23:35   #63
GROZZNOOOOOOOOOOO!!! UZASNO!!!! JADNO!!!! PA JEL IMAJU NOVINE, TV, INTERNET?!?!?!?!?!?!

Prvo oralni pa se da ne dodje na svit
__________________
LIVE AND LET DIE
Apsurdno je dijeliti ljude na dobre i zle. Oni su ili zanimljivi ili dosadni.
joe_luc is offline  
Old 21.08.2007., 00:53   #64
Bas su glupi....
Opasny is offline  
Old 22.08.2007., 00:56   #65
Quote:
joe_luc kaže: Pogledaj post
GROZZNOOOOOOOOOOO!!! UZASNO!!!! JADNO!!!! PA JEL IMAJU NOVINE, TV, INTERNET?!?!?!?!?!?!

Prvo oralni pa se da ne dodje na svit
što je još zanimljivije, stara završila farmaciju a stari prof na faksu pa mi nikak nije jasno... mislim, čine se pametni ljudi..
maya13 is offline  
Old 23.08.2007., 23:51   #66
ĐIZS KRAJST.....................ja se nadam da se ona treba šalila, jer ak nije.............................................. .krv ti jebem, neću komentirat....
__________________
jebeš potpis
kvragu is offline  
Old 24.08.2007., 14:24   #67
Istina je da se oralno može zatrudniti! Kako bi inače u ustima nastajali karijesi?
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Old 30.08.2007., 00:50   #68
...
third eye is offline  
Old 31.08.2007., 12:09   #69
majko moja skoro sam se upisala od smijeha!!!!!!!!!
cijeli dan cu se ovom smijat!!!
ljudska glupost nema granica,definitivno!

__________________
zivot je poput priče,nije važno koliko je dug,već koliko je dobar!
(seneka)
kiki69 is offline  
Old 31.08.2007., 14:09   #70
Quote:
kiki69 kaže: Pogledaj post
majko moja skoro sam se upisala od smijeha!!!!!!!!!
cijeli dan cu se ovom smijat!!!
ljudska glupost nema granica,definitivno!

Ja se još dan danas oporavljavm! Cura i ja se poslje sexa tako znamo smijati ovoj temi da nam suze idu na oči i trbuh nas boli.
Kada je prvi puta to čitala valjda smo se 7 sati smijali u komadu!
Isuse Bože!! KREPAT ĆU!!!
futrola is offline  
Old 02.09.2007., 16:59   #71
Quote:
restekpa kaže: Pogledaj post
pa mislio sam na tebe ...ja ionako nemam ono sto je potrebno da bi bio "glavna zenska uloga"....
e bila ja na audiciji...tražili su crnku tako da sam ispala iz lige al kažu za tebe da mi mogao proć pod žensku ulogu samo malo "podrezivanja" i da vidiš
__________________
I have a black belt in shopping!!!!!!!;)
If you forget something just pretend you don't need it... :)
Curios,deaf,schitzofrenic n blond :)
Chelava plaVUsha is offline  
Old 03.11.2007., 17:49   #72
Quote:
tallulagirl kaže: Pogledaj post
"MOZE!
SVE JEDNO JE DALI SPERMA ULAZI ODOZGO ILI ODOZDO JER U OBA PUTA MOZE DA OPLODI JAJNU CELIJU.
POSLE SEXSA RECI DEVOJCI DA DOBRO OPERE USTA ONOM VODICOM ZA USTA (RECIMO,JA KORISTIM ORAL BE)
JER ONA UBIJA SPREMATIZOIDE,,,
OVI STO KAZU DA, NEMOZE LUPAJU JER SPERMA NESME DA STIGNE U ORGANIZAM(ZATO SE KORISTI CONDOM) A
KAD STIGNE ONA MOZE DA PRODJE I KROZ USTA.

KOLIKO STE SAMO PRIMITVNI!"

Holly fuck,umrla sam od smijeha citajuci ovo! thanx!
futrola is offline  
Old 17.07.2008., 11:10   #73
......

Zao mi je sto sam tek sada upala na ovaj forum a ne pre godinu dana.Naime,bila je tema- Da li moze da se zatrudni ako mu dajem oralni sex?..Tema skinuta sa srpskog foruma..Neki mentol je pricao kako joj je decko rekao da moze,i tada je nastao haos.Naravno svi su bili sokirani takvom gluposcu i pocele su prozivke,a onda sam procitala na vasem forumu kako su Srbi glupi,i kako samo to mogu Srbi i bla bla..A to sto su je svi isprozivali na forumu i sto su joj se smejali nema nikakve veze,vazno je da su Srbi glupi...Samo sam htela da skrenem paznju da je tako glupo da se nacionalna mrznja siri bez ikakvog razloga,zato sto se neki mentol neobrazovani i primitivni nasao da soli pamet.Svuda ima glupih ljudi,primitivnih i neobrazovanih i nista to nije cudno ni novo..Sve u svemu nema razloga za toliku mrznju jer mi smo jedan te isti narod...POZDRAV
srpkinja is offline  
Old 17.07.2008., 15:11   #74
Quote:
srpkinja kaže: Pogledaj post
Neki mentol je pricao kako joj je decko rekao da moze,i tada je nastao haos.Naravno svi su bili sokirani takvom gluposcu i pocele su prozivke,a onda sam procitala na vasem forumu kako su Srbi glupi,i kako samo to mogu Srbi i bla bla..A to sto su je svi isprozivali na forumu i sto su joj se smejali nema nikakve veze,vazno je da su Srbi glupi...
Ne glupi nego gomila tulavaca, kad su svi ti koji su ju "isprozivali" bili tolke budale da nisu shvatili da ih ova prca.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Old 17.07.2008., 15:34   #75
neda mi se čitat a zanima me
Dr.Milkun is offline  
Old 17.07.2008., 17:55   #76
najgore je šta dio vas misli da je ono sve za ozbiljno....
Ono is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.