Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2007., 02:22   #201
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Zasto mislis da su materijal i kvaliteta losiji?
ovo je c/p:
1.04.2003. na 43 godišnjicu početka proizvodnje u Britaniji, zbog financijskih problema Griggs Groupa stopirana je sva proizvodnja u Velikoj Britaniji, otpušteno je preko 1000 radnika, a sva je proizvodnja prebačena u Kinu i Tajland. Kvaliteta izrade je drastično opala, koristi se druga vrsta kože, nekvalitetan način izrade potplata i spajanja kapice za potplat i kožu što je rezultiralo brzim ljuštenjem kože s kapice, odvajanjem kapice od potplata i odvajanjem potplata.

a i inače se ljudi žale na kvalitetu, kažu da se ove nove marte se puno sporije razgaze jer je koža drugačija.
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 10:51   #202
Quote:
chabad kaže: Pogledaj post
ovo je c/p:
1.04.2003. na 43 godišnjicu početka proizvodnje u Britaniji, zbog financijskih problema Griggs Groupa stopirana je sva proizvodnja u Velikoj Britaniji, otpušteno je preko 1000 radnika, a sva je proizvodnja prebačena u Kinu i Tajland. Kvaliteta izrade je drastično opala, koristi se druga vrsta kože, nekvalitetan način izrade potplata i spajanja kapice za potplat i kožu što je rezultiralo brzim ljuštenjem kože s kapice, odvajanjem kapice od potplata i odvajanjem potplata.
.
Fali ti kraj tog citata. Stavit cu ja. isto c/p sa hawk-metal org. Post br.1.

"a i posebno je smetalo rasističk ii nacionalistčki raspoloženim pripadnicima subkultura."

Svaki ce prizvodjac pokusti vezati neku cool pricu uz svoj proizvod. Posebno ako se obraca mladjim ljudima s jos neizgradjenim stavovima. Pomalo je nezgodno kad pripadnici subkulture koji nemaju bas najbolji odnos prema strancima (koji im, jel', uzimaju posao) svoju uniformu moraju kupovati od istih tih stranaca. S time da im je potpuno u redu imati comp. misa, tipkovnicu, pa i Windowse i mnoge druge stvari - made in China.
Ali Marte - to ne.

Ne kazem da je to kod tebe slucaj. Spominjes i kvalitetu. Autor clanka nije naveo tko je autor teksta koji je preveo i uzeo zdravo za gotovo. Tehnologija proizvodnje, proizvodnja i vrste koze nemaju ama bas nikakve veze sa zemljom proizvodnje. Dizajn da.

Spanjolski New Rock bi mogao biti najblizi onom sto trazis. (Metalic). Najblizi ducan je trenutno u centru Graca.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 11:59   #203
Ja ubiti trazim ovako nesto

Samo crne do koljena, i kožne, naravno kvalitetnije izrade! Pogledala sam na ovaj New Rock i nema nis kaj meni treba, ince su im super cizme al sve imaju previsoki djon ako netko zna kakvu stranicu ili dućan u zg-u??
aria_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 12:15   #204
Quote:
chabad kaže: Pogledaj post
jer želim nešto što će mi trajati dulje od par mjeseci
od 2003. se proizvode u kini, i to sa lošijim materijalom, pa baš i nije preporučljivo davati toliko novaca za takvo nešto
ja sam avanturist pa ne bi dugo izdržale
U Sarajevu
Jesu oko 200KM to ti je oko 100 eura,al traju.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 12:16   #205
Quote:
aria_ kaže: Pogledaj post
Ja ubiti trazim ovako nesto

Samo crne do koljena, i kožne, naravno kvalitetnije izrade! Pogledala sam na ovaj New Rock i nema nis kaj meni treba, ince su im super cizme al sve imaju previsoki djon ako netko zna kakvu stranicu ili dućan u zg-u??
Ovakve cizme su se prosle godine uveliko prodavale i to u mnogo boja
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 17:39   #206
Pozdrav chadbad, jesi razmiskjao o Pure Thrash?
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 17:59   #207
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Fali ti kraj tog citata. Stavit cu ja. isto c/p sa hawk-metal org. Post br.1.

"a i posebno je smetalo rasističk ii nacionalistčki raspoloženim pripadnicima subkultura."

Svaki ce prizvodjac pokusti vezati neku cool pricu uz svoj proizvod. Posebno ako se obraca mladjim ljudima s jos neizgradjenim stavovima. Pomalo je nezgodno kad pripadnici subkulture koji nemaju bas najbolji odnos prema strancima (koji im, jel', uzimaju posao) svoju uniformu moraju kupovati od istih tih stranaca. S time da im je potpuno u redu imati comp. misa, tipkovnicu, pa i Windowse i mnoge druge stvari - made in China.
Ali Marte - to ne.

Ne kazem da je to kod tebe slucaj. Spominjes i kvalitetu. Autor clanka nije naveo tko je autor teksta koji je preveo i uzeo zdravo za gotovo. Tehnologija proizvodnje, proizvodnja i vrste koze nemaju ama bas nikakve veze sa zemljom proizvodnje. Dizajn da.

Spanjolski New Rock bi mogao biti najblizi onom sto trazis. (Metalic). Najblizi ducan je trenutno u centru Graca.
taj dio sam izostavio jer je nepotreban i nisam htio da rasprava ide u tom smijeru, zanimljivo je samo ono o proizvodnji.
ja niti sam rasist niti mi smeta da su moji zvučnici i tipkovnica ili nešto drugo "made in china" dok god me dobro služe.
ali što se tiče konkretno dr martens tvrtke, otkad su porizvodnju preselili u aziju (iz financijskih razloga), upotrebljavaju lošiji materijal (opipaj kožu na neki martama od prije 10 godina i na novijima - kvaliteta kože se svakako promijenila), lošija je kvaliteta šivanja/lijepljenja, čega već...
nisam čuo za nikoga tko ima engleske da su mu se raspale brzo, ali znam iz pouzdanih izvora za kineske da su puno lošije kvalitete.
zapravo, nekima traju dosta dugo, ali nekima odu i nakon par mjeseci. mom poznaniku se đon odvojio nakon pola godine.
ja nemam volje riskirati tolku lovu i zato tražim nešto puzdano.

a što se tiče konkretno tih što misle da im stranci "uzimaju posao", nek završe školu i probaju se stvarno negdje zaposliti umjesto da galame na sva zvona, i to gluposti koje su čuli od drugih. ili bi im bilo draže da rade za 50 eura mjesečno u tvornici cipela u aziji.
nadam se da će i takvi jednog dana početi razmišljati svojom, a ne tuđom glavom.
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 18:02   #208
Quote:
Slym kaže: Pogledaj post
Pozdrav chadbad, jesi razmiskjao o Pure Thrash?
znam za te čizme, ali nisam ih nikad vidio uživo, ne znam ništa o njihovoj kvaliteti, mislim da nema nigdje u hrvatskoj dućan koji ih drži...
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 18:04   #209
BTW - u obzir dolaze i vojne čizme, ali pod uvjetom da su malo više.
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 19:18   #210
ja prodajem nošene marte za 300 kn
rekla bih da su proizvedene u engleskoj (piše na njima)
kupila sam ih prije no što su prebacili proizvodnju u kinu
Shanti_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 19:38   #211
vidio sam na oglasima, ali broj mi ne paše.
7 je oko 40 kad se "prevede"?
btw ako su engleske, na đonu bi trebalo pisati "made in england"

a ionako još neko vrijeme neću kupovati čizme, dok ne skupim nešto love, samo se raspitujem gdje bih mogao kad budem kupovao.
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 13:43   #212
Quote:
chabad kaže: Pogledaj post
ali što se tiče konkretno dr martens tvrtke, otkad su porizvodnju preselili u aziju (iz financijskih razloga), upotrebljavaju lošiji materijal (opipaj kožu na neki martama od prije 10 godina i na novijima - kvaliteta kože se svakako promijenila), lošija je kvaliteta šivanja/lijepljenja, čega već...
nisam čuo za nikoga tko ima engleske da su mu se raspale brzo, ali znam iz pouzdanih izvora za kineske da su puno lošije kvalitete.
istina je da se kvaliteta marti srozala, to se vidi i na prvi pogled na martama.
imam marte stare 10ak godina, jos iz osnovne skole, prozivjele su sve i svasta od koncerata nadalje, pocele pucat (vecinom zbog nemara) prosle zime tak nekaj. pred oko 5 god sam kupila jos jedne, sa prosivom na kapici, no ne nosim ih, te mi se ne svidaju, ne znam kaj mi doslo da ih kupim .
al ove danasnje su pre lose kvalitete za cijenu po kojoj se prodaju.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 22:09   #213


moja prijateljica ima ovakve...kupila ih je tu u zagrebu
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 15:10   #214
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
moja prijateljica ima ovakve...kupila ih je tu u zagrebu
jel možeš pliz saznati gdje ih je točno kupila i koliko su koštale?
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 15:18   #215
Quote:
chabad kaže: Pogledaj post
jel možeš pliz saznati gdje ih je točno kupila i koliko su koštale?
ok, nema problema... sad je otisla u split pa kad se vrati negdje u srijedu pitat cu ju, posaljem ti pm il ovdje odgovorim
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 17:35   #216
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
ok, nema problema... sad je otisla u split pa kad se vrati negdje u srijedu pitat cu ju, posaljem ti pm il ovdje odgovorim
može, hvala!
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 02:00   #217
Da li je netko kupovao na www.gulliver-kape.com ?
Ima dobar izbor kapa, šalova... etc...
Pa, eto drage šopingoličarke kakva su iskustva, jer još sam malo skeptičan što se tiče online kupovanja ...
IvanOs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 16:43   #218
ja obožavam kupovinu preko interneta......
inače abercrombie&fitch obožavam kao i hollister a najbliži njihovi dućani su u londonu
_marina_duhhh_!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 16:45   #219
daj mi molim te reci jesi li sto narucivala sam abercrombie&fitch-a i kakvo je tvoje iskustvo? ili bilo koga od vas curka koje citate ovaj thread. tenks
-------------------------------------

ja sam ti kupovala u abercrombie i ok su ljudi sam je trebalo oko 3tjedna da to dođe do zagreba!
_marina_duhhh_!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 16:46   #220
Quote:
fashiongirl kaže: Pogledaj post
Jeli moguće kupovat online elektronskom karticom?
ja mislim da ne možeš
al nisam sigurna 100%
U HR nije moguće. Ja sam nedavno badić htjela kupiti, al' su mi u banci rekli da mi ne možemo.
Vani (znam za UK) se može bez problema.
Kod nas samo kreditnim!
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.