Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: kada idete pedikeru?
kada dođe proljeće i sandalice 11 78.57%
kada kurje oči počnu "namigivati" 3 21.43%
kada kurje oči bole negdje u mozgu 0 0%
kada je potrebno praviti društvo frendici 0 0%
Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2014., 16:46   #1121
prije par godina sam išla na dubravu, baš avenija dubrava u salon kod jedne starije gospođe, prije je radila ko medicinska sestra i radi fantastičnu medicinsku pedikuru. jedino mi je ona riješila problem kurijih očiju na par godina.broj sam izgubila, a dosta pedikera sam promijenila nakon toga i nitko nije riješio problem. ako netko zna broj bila bi mu neizmjerno zahvalna.
anovi1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 16:47   #1122
Vidim da nema baš postova u zadnje vrijeme, ali možda mi netko može pomoći.
Moram ići na medicinsku pedikuru (imam kurije oko koje sama nisam uspjela riješiti, a boli me).

Da li vrijedi koji od ovih salona (Zagreb):
- Augustus S
- Studio ljepote Manuela
- Salon zdravlje stopala?
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 20:44   #1123
Quote:
Tinkerbella_zg kaže: Pogledaj post
Vidim da nema baš postova u zadnje vrijeme, ali možda mi netko može pomoći.
Moram ići na medicinsku pedikuru (imam kurije oko koje sama nisam uspjela riješiti, a boli me).

Da li vrijedi koji od ovih salona (Zagreb):
- Augustus S
- Studio ljepote Manuela
- Salon zdravlje stopala?
Ne znam ništa o ovim salonima ali mogu reći da je ženska u salonu Fajfer na Ilici mom mužu prije dvije godine iščupala kurje koje je bilo jako duboko i da mu se do sada nije vratilo...
Ali je nakon vađenja još par dana ranu morao mazati antibiotskom masti...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 16:14   #1124
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Ne znam ništa o ovim salonima ali mogu reći da je ženska u salonu Fajfer na Ilici mom mužu prije dvije godine iščupala kurje koje je bilo jako duboko i da mu se do sada nije vratilo...
Ali je nakon vađenja još par dana ranu morao mazati antibiotskom masti...
Hvala ti Wellisia!
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 12:10   #1125
molim pomoć!
htjela bi si uzeti scholl velvet smooth, samo sad se dvoumim između plavog i novog rozog, rozi bi kao trebao bit za deblju tvrđu kožu.. ali opet nekako... ne znam.

kojeg da uzmem, šta vi mislite, imate neka iskustva..?
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 22:13   #1126
Moze li mi netko reci koja je cijena pedikure i rjesavanja kurjih ociju u Fajferu?
Moja se pedikerka uzasno pokvarila, nisam zadovoljna i mijenjala bih, posebno zato sto imam probleme i sa zadebljalom kozom i sa kurjim ocima,nekad i natiscima...
Uzimam u obzir i preporuke za bilo koji salon koji znate da dobro rjesava te situacije.. a bitno mi ke i da lijepo uredi nokte. Znam, zahtjevna sam...
Bijeli badem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 16:50   #1127
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
molim pomoć!
htjela bi si uzeti scholl velvet smooth, samo sad se dvoumim između plavog i novog rozog, rozi bi kao trebao bit za deblju tvrđu kožu.. ali opet nekako... ne znam.

kojeg da uzmem, šta vi mislite, imate neka iskustva..?
Isto pitanje, plus koliko često treba mijenjati glavu? Sad su i rozi i plavi po 230 kuna u DM-u. Uz popust 25% to ispada negdje 170. Tako da bi sad bio pravi tren za uzeti.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 22:10   #1128
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Isto pitanje, plus koliko često treba mijenjati glavu? Sad su i rozi i plavi po 230 kuna u DM-u. Uz popust 25% to ispada negdje 170. Tako da bi sad bio pravi tren za uzeti.
blento, evo mojih domova za plavu scholl velvet rašpicu https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=5559 i https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=5561

što se tiče rollera i njegove amortizacije, baš sam o tome jučer razmišljala. znači moja rašpica je korištena nekih 7 puta maksimalno i čini mi se kako je već prilično otupila. može se to koristiti još koji put, ali je pitanje koliko će sam proces trajati i kakvi će rezultati biti. stvarno se brzo troši kad je ionako sitan brusni papir u pitanju. mogu li se već kupiti sami rolleri iz rozog seta? čini mi se da bi to išlo na ovu moju plavu rašpicu. moram loviti neki popust
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 15:18   #1129
Hvala. Pokušat ću onda potražiti recenzije za rozu. Do deset korištenja nečega sto nije jeftino bas i nije isplativo. A sat vremena trljanja mi je tek S turpijom za pete sam gotovo za dvije minute pod tušem dok držim regenerator ili masku na kosi.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 07:38   #1130
pedi brusilice

Da li znate nešto o Clarisonic pedi sonic foot transformation ili Emjoi micro pedi aparatima za stopala?
Nisam znala da Clarisonic ima pedi brusilicu, možda dođe u Hrvatsku.
Trebalo bi pitati u Mulleru kad već imaju Clarisonic za lice možda dobiju i ovu.
Iceblue9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 14:05   #1131
muller ima svoju brusilicu Barfuss, kupila bih ali jos istrazujem
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 19:37   #1132
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
muller ima svoju brusilicu Barfuss, kupila bih ali jos istrazujem
Jesi odlučila hoćeš je kupiti?
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 23:45   #1133
cure, da li je neka od vas probala balea brusilicu? na foru ove schollove samo sto je jeftinija, oko 160 kn je, dobiju se 4 te rolice (2 roze i 2 plave) zamjenske sa njom. scholl mi je malo pre skup ipak...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 00:01   #1134
scholl stvarno ne vrijedi taj novac. evo nedavno sam kupila one grublje valjke za jače brušenje i zaista nije bitnija razlika u odnosu na one klasične. i dalje tvrdim kako je ovo dobro sam za one koji imaju nezahtjevnu kožu stopala. moja je suha i živa muka je s ovim verglati pola sata, a gotovo ništa se ne događa.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 16:40   #1135
nije da imam nesto grubu kozu (osim na jednom prstu ) pa mi to zna raditi probleme, ali opet mi je pre skupo davati toliki novac ako nije nista revolucionarno takod a cu te poslusati.
nadams e da ce se netko javiti ko je probao isto to od balee, iako vjerujem da je sve to na istu foru...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 13:41   #1136
kupila baleinu brusilicu u kompletu s 4 valjkića (2roza+2plava). cijena je 159 kn. obzirom da nemam extremnih problema s petama meni je super. brusila sam s onim plavim,grubljim . S rozim valjkićima sam skidala gel s noktiju (bila sam u žurbi, pa sam razmišljala kreativno) i super sam zadovoljna svojim otkrićem
vodainebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 14:44   #1137
Jel zna netko kako riješiti zadebljanost nokta? Napravilo mi se to samo na jednom i tak me užasno živcira ni turpijanje ne pomaže... Btw koje su vam se turpijice pokazale kao najbolje?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 15:34   #1138
ja sam kupila njemacku brusilicu koja je bila nedavno u ponudi u lidlu ima dva valjkica jedan za brusenje drugi kao za ugladit .100kn je kostala
posebno valjkice nema za kupit nego moras zvat u njemacku da ti posalju i oko 7,8 eura dodje raspitala se
uglavnom nije nesto slabo brusi sve je to nekako usporeno
bilo mi je previse za schollovu dat pa rekla ajde da probam ovu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 16:38   #1139
Hvala na pročitanim savjetima,
naručila sam se za salon Fajfer, po preporukama odavde.

Budući da bi oblikovala nokte i idem prvi puta, da li je potrebna neka prethodna priprema istih?
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 18:09   #1140
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ja sam kupila njemacku brusilicu koja je bila nedavno u ponudi u lidlu ima dva valjkica jedan za brusenje drugi kao za ugladit .100kn je kostala
posebno valjkice nema za kupit nego moras zvat u njemacku da ti posalju i oko 7,8 eura dodje raspitala se
uglavnom nije nesto slabo brusi sve je to nekako usporeno
bilo mi je previse za schollovu dat pa rekla ajde da probam ovu
Znam za tu,mislim da sam vidjela i da Avon ima tako nešto slično... Morat ću još pogledati.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.