Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2007., 20:17   #41
Smile Kako dobiti mišićnu masu = za sve one koji bi hjeli biti veći i(li) jači

Quote:
Majstor123 kaže: Pogledaj post
1.kreni u teretanu 3puta tjedno ne radi aerobne treninge npr.bike,role
2.radi pon prsa,tric-sri leđ,bic pet nog,ram i dodaj trbušne
3.traži whey protein u teretani ili ako očeš brze kile uzmi neki gainer(nekvalitetne)
4.radi max kolko možeš dič 8-10 puta pravilno naravno
5.kupi litru mljeka i deri kad si žedan,jedi kad moš i nemoš
Majsore hvala. Nadam se da će upaliti.
demarkis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 16:32   #42
malo dodatak - mislim da se ovdje malo pogrijesilo s izrazima jer ako se zelis udebljati najbolje ti je sjesti pred tv jesti cips i piti pivu al ti vjerojatno mislis na dobivanje misicne mase
al bitno da se razumijemo
snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 22:17   #43
Quote:
demarkis kaže: Pogledaj post
Majsore hvala. Nadam se da će upaliti.
Dobiti misicnu masu....!!!! Ovdje se ne radi o trikovima, precicama i mitovima.. i sam ces to osjetiti na svojoj kozi nakon mjesec-dva kad vidis da jos uvijek stojis u mjestu, jer ne slusas!!!! Svi traze magicnu formulu uz pomoc koje ce uspjeti dozivjeti transformaciju u dva mjeseca - ali nema je!!!! Jos jednom ti kazem....uci, citaj, pitaj...nema jednoznacnih rjesenja za napredak. Da ima - svi bi setali prezgodni....i premisicavi
__________________
Live long'n'prosper!
papaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 20:15   #44
Quote:
papaya kaže: Pogledaj post
Dobiti misicnu masu....!!!! Ovdje se ne radi o trikovima, precicama i mitovima.. i sam ces to osjetiti na svojoj kozi nakon mjesec-dva kad vidis da jos uvijek stojis u mjestu, jer ne slusas!!!! Svi traze magicnu formulu uz pomoc koje ce uspjeti dozivjeti transformaciju u dva mjeseca - ali nema je!!!! Jos jednom ti kazem....uci, citaj, pitaj...nema jednoznacnih rjesenja za napredak. Da ima - svi bi setali prezgodni....i premisicavi
Ima kakva dobra knjiga o zdravoj prehrani (čitam po časopisima, ali to mi nije to)?
demarkis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 17:31   #45
Udebljat se je puno veći problem nego smršaviti iako mnogo ljudi misli da nije tako. Vjerovatno si puno puta vidio bar na reklamama izrazito debelih ljudi koji su smršavili po 40kg, ali nikad nisi vidio obrnuto jer je to skoro nemoguče.
Jedini način za se udebljat je taj koji su ti preporučili tj teretana i proteini. samo kad kreneš u teretanu imaj na pameti da ako si izrazito mršav bez obzira šta budeš najviše vježbao i jeo od svih imat češ najmanje rezultata. Na to budi spreman bit če ti lakše.
cibox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 20:07   #46
Ne znam da li si pocetnik ili nisi, evo ti trening za razvoj misicne mase:

http://www.fitness.com.hr/vjezbe/vje...ning-masa.aspx
Gooran is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 20:32   #47
Kod jako mrsavih ljudi prehrana je daleko bitnija od treninga. Moraju puno vise jesti nego sto su navikli, moze on imati i najbolji trening na svijetu al ak ne pocne jest nis od toga.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 20:49   #48
reply

Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Kod jako mrsavih ljudi prehrana je daleko bitnija od treninga. Moraju puno vise jesti nego sto su navikli, moze on imati i najbolji trening na svijetu al ak ne pocne jest nis od toga.
Naravno, prehrana je neupitna, ubacit dnevno 5+ kvalitetnih obroka, negdje 2g bjelancevina po kg tjelesne tezine.
Gooran is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 22:13   #49
Super mi izgledaju ove vježbe. Uz to me zanima i neki dobar jelovnik. Zna tko možda koju dobru strnicu o zdravoj prehrani?
demarkis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 08:10   #50
Odi na forum.teretana.net, podforumi FAQ i Prehrana. Siguran sam da ces nac i nesto za sebe.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 13:19   #51
reply

Quote:
demarkis kaže: Pogledaj post
Super mi izgledaju ove vježbe. Uz to me zanima i neki dobar jelovnik. Zna tko možda koju dobru strnicu o zdravoj prehrani?
Sve imas na:

http://www.fitness.com.hr/

Zdrava prehrana clanak:

http://www.fitness.com.hr/prehrana/n...-prehrana.aspx
Gooran is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 15:16   #52
Kako da se udebljam...

Svi se zale na visak kilograma,pokusavaju sve i svasta da bi se udebljali a ja imam upravo suprotan problem,ne mogu se udebljati.Htjela bih dobiti bar 7 kg ali ne znam sto da radim jer koliko god da jedem nista mi se ne prima.Ako netko ima kakav savijet,molim vas da mi pomognete...Unaprijed hvala!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 15:20   #53
join the club...

mislim da vec ima ovakvih tema dosta.. ali ono.. ja se prezderavam, pijem proteine, nema sto ne radim, a ne mogu mrdnut dalje od 45 kila.
Svi su mi u familiji mrsavi, al ja sam jaaaaaaaaako mrsava. Brijem da i stres igra veliku ulogu..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 15:54   #54
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
join the club...

mislim da vec ima ovakvih tema dosta.. ali ono.. ja se prezderavam, pijem proteine, nema sto ne radim, a ne mogu mrdnut dalje od 45 kila.
Svi su mi u familiji mrsavi, al ja sam jaaaaaaaaako mrsava. Brijem da i stres igra veliku ulogu..
Ma ja sam oduvijek mrsava,doduse bila je i moja stara ali ona se zbog bolesti udebljala,stari nikad nije bio bas mrsav a braco je mrsav ali sad je u pubertetu i poceo se debljat...samo ja jadna nikako na zelenu granu a pubertet sam prosla...
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 18:18   #55
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Ma ja sam oduvijek mrsava,doduse bila je i moja stara ali ona se zbog bolesti udebljala,stari nikad nije bio bas mrsav a braco je mrsav ali sad je u pubertetu i poceo se debljat...samo ja jadna nikako na zelenu granu a pubertet sam prosla...
velim ti, i ja sam prosla pubertet davno i rodila i nista nije pomoglo. I dalje sam zgoljava glista
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 18:54   #56
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
velim ti, i ja sam prosla pubertet davno i rodila i nista nije pomoglo. I dalje sam zgoljava glista
Ah,bas si me utjesila....znaci nikad se necu udebljat....smrc
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 19:26   #57
Velike kolicine ugljikohidrata i uspjeh je zajamcen
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 19:38   #58
Quote:
brainiac kaže: Pogledaj post
Velike kolicine ugljikohidrata i uspjeh je zajamcen
Da,ali ja se zelim udebljat a ne obolit od dijabetesa!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 19:43   #59
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Da,ali ja se zelim udebljat a ne obolit od dijabetesa!
Isti odgovor,samo malo dorađen:
Velike količine kvalitetnih ugljikohidrata(niskog GI), a još možeš probati izazivati inzulinske šokove.Pojedeš UH visokog GI i II(inzulinskog indeksa) što će dovesti do dizanja razine inzulina.
Inzulin je jedan od glavnih anaboličkih hormona, i laički rečeno regulira spremanje pojedenih kalorija u organizam

I ne brini,nećeš oboliti od dijabetesa
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 20:27   #60
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Da,ali ja se zelim udebljat a ne obolit od dijabetesa!
Mislio sam da stvarno ne moram pisati ovo sto je Pilatus napisao

Ugljikohidratima visokog glikemijskog indeksa nije mjesto nigdje drugdje osim poslije treninga.
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.