Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2012., 00:09   #81
odi u facebook aplikaciju, klikni na ljevu touch tipku, settings, sync contacts, i odaberi dont sync ili sync with existing...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 00:20   #82
Hvalaaaaa
bluz12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 09:17   #83
Molim Vas ako mi može reći netko od vas tko je kupovao Sony Xperia miro - Tele2 paket (za tih 900 i nešto kuna) preko njihove web stranice ili direktno u njihovom shopu, da li daju kupovanje na rate? Tipa na 2 rate, preko Maestro (Zaba)? Jer nisam uspjela naći na njihovoj stranici.. Hvala puno unaprijed
kelly-forever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 13:08   #84
Kada kupuješ putem web shop-a ovisno o tome kojom karticom kupuješ, može se odabrati kupovina na rate. Što se tiče prodajnih mjesta to ti ovisi o prodajnom mjestu da li omogućuje kupovinu na rate. U pravilu omogućuje, ali kažem, sve ovisi o prodajnom mjestu.

Inače, fora mobitel; šteta što imaju samo dvije boje u ponudi, meni se baš sviđa white-silver verzija ali nje nema kod nas.
Akesson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 17:53   #85
Kako nema,kod tele2 i crna i bijela verzija.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 18:24   #86
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Kako nema,kod tele2 i crna i bijela verzija.
U tele2 je bijelo-zlatna kombinacija, a inaće je dostupna i bijelo-srebrna, ali je u HR nema...
http://www.ubergizmo.com/wp-content/...peria-miro.jpg
__________________
“The pure and simple truth is rarely pure and never simple.”
Sonyhka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 21:32   #87
zanima me kakav je zvuk na miru i da li se dobe slušalice u tele2 paketu?
-chester- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 21:47   #88
Quote:
-chester- kaže: Pogledaj post
zanima me kakav je zvuk na miru i da li se dobe slušalice u tele2 paketu?
Dobar i dobiju se slušalice.

Moj je stigao danas (isto kupljen na onoj facebook akciji) i otključan je
realovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 00:58   #89
Miro za 695 kn + tele2 smart paket s potencijalnih 250kn na računu + otključan, zaista sam morao kupiti taj mobitel i nadam se da se neću pokajati zbog toga jer sam ionako tražio neku jeftiniju verziju mobitela

Naravno u paketu dobijete i slušalice,zvučnik još nisam puno isprobavao i mislim da je garancija 2 godine (1+1)
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:03   #90
mobitel je otključan,ne brinite se ništa
odličan za te pare,stvarno je. kamera predobra,zvuk također. jedino se meni dosta brzo baterija potroši :/ sad sam pročitala da je nekome trajala dan i pol ili dva. kako uspije? ://
arino91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:47   #91
Kupih si ga, divan je.
__________________
"Crno je, u teškom vremenu živimo, a živimo jadno i sramotno. Utjeha je samo što će oni koji budu poslije nas živjeli, preturiti preko glave još teža vremena, i pominjati naše dane kao sretne."
Alice_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:38   #92
Mobitel ima prednju kameru,zanima me moželi radit sa skype-om?
Ako može,kakva je kvaliteta prijenosa?
__________________
split je prva liga
splitami is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 13:18   #93
Moze sa skypeom. VGA kvaliteta, nemas sta pretjerano ocekivat. Jedino mi je zvuk preko slusalica dosta slab, to mi se nesvida...
bluz12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 13:22   #94
znači video sugovornika je ok ,a moželi se zvuk riješiti sa boljim slušalicama ili je problem u vezi preko skype-a
__________________
split je prva liga
splitami is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 15:25   #95
Quote:
arino91 kaže: Pogledaj post
mobitel je otključan,ne brinite se ništa
odličan za te pare,stvarno je. kamera predobra,zvuk također. jedino se meni dosta brzo baterija potroši :/ sad sam pročitala da je nekome trajala dan i pol ili dva. kako uspije? ://
Meni traje dosta 2-3 dana
komplicirana87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 19:26   #96
Da, dosta je slab zvuk preko slušalica jer ja sam naviknuta naviti do kraja na samsungu
__________________
"Crno je, u teškom vremenu živimo, a živimo jadno i sramotno. Utjeha je samo što će oni koji budu poslije nas živjeli, preturiti preko glave još teža vremena, i pominjati naše dane kao sretne."
Alice_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 20:08   #97
slažem se za zvuk preko slušalica. u busu kad slušam stavim do kraja i opet se ne čuje toliko jako,al ajde. nećemo se žalit.

a baterija,ne znam zašto. možda jer sam prvi put samo 12 sati punila? :/ evo danas sam ugasila podatkovni promet,da ne mogu uopće na net i ne troši se tako brzo,mada ne kužim uopće svima traje samo meni ne
arino91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 20:18   #98
Quote:
arino91 kaže: Pogledaj post
slažem se za zvuk preko slušalica. u busu kad slušam stavim do kraja i opet se ne čuje toliko jako,al ajde. nećemo se žalit.
Istina

Quote:
arino91 kaže: Pogledaj post
baterija,ne znam zašto. možda jer sam prvi put samo 12 sati punila? :/ evo danas sam ugasila podatkovni promet,da ne mogu uopće na net i ne troši se tako brzo,mada ne kužim uopće svima traje samo meni ne
Ja sam prvi put čekala da se skroz isprazni i držala dok nije pisalo da isključim iz punjača, dakle 2-3 sata. Mislim da za ove nove baterije više ne vrijedi ono pravilo da prvi put ispraznimo do kraja i punimo koliko god dugo možemo
Btw najviše posto baterije troši zaslon, tako da si smanjite osvjetljenje. Nije potrebno čak ni ono srednje. I ja sam ugasila podatkovni promet, vidjet ćemo sad koliko će mi trajat baterija...
__________________
"Crno je, u teškom vremenu živimo, a živimo jadno i sramotno. Utjeha je samo što će oni koji budu poslije nas živjeli, preturiti preko glave još teža vremena, i pominjati naše dane kao sretne."
Alice_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 20:20   #99
Zagasite i pozadinske podatke i to dosta jede bateriju.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 20:29   #100
Quote:
Alice_05 kaže: Pogledaj post
Istina
Ja sam prvi put čekala da se skroz isprazni i držala dok nije pisalo da isključim iz punjača, dakle 2-3 sata. Mislim da za ove nove baterije više ne vrijedi ono pravilo da prvi put ispraznimo do kraja i punimo koliko god dugo možemo
Btw najviše posto baterije troši zaslon, tako da si smanjite osvjetljenje. Nije potrebno čak ni ono srednje. I ja sam ugasila podatkovni promet, vidjet ćemo sad koliko će mi trajat baterija...
ma i ja to mislim. čak ne treba čekat kao da se isprazni do kraja,može se punit i sa npr. 30%.

ma smanjila sam osvjetljenje,nemam pojma :/
arino91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:01.