Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2008., 10:21   #1161
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Dicke:

Ono do čega sam došao i što se pojavljuje ne samo u mojim knjigama nego i u knjigama mnogih drugih autora, jest da postoji mreža srodstvom povezanih obitelji koje održavaju svoje srodničke veze od pradavnih vremena, i koja je preko Babilona i Rima došla u sjevernu Europu odakle se, osobito kroz britanski imperij, ali i francuski i druge europske imperije, proširila po cijelom svijetu - na američki kontinent, do Australije,
Afrike i tako dalje


Pogledamo li rezultate genetičkih istraživanja o podrijetlu američkih predsjednika kojima se bave ustanove poput Bostonskog povijesnog društva, koje se dosta bavilo genealogijom američkih predsjednika, vidjet ćemo povezanost s europskim kraljevskim i
aristokratskim obiteljima. To nije čudno, budući da su upravo te obitelji stajale iza pothvata koji je ustvari bio invazija na američki kontinent, koji su preotele starosjediocima. Iste te obitelji stajale su iza Virdžinijske kompanije pomoću koje su im preoteli zemlju. Gdje god pogledate, vidjet ćete da su iza stvaranja Amerike stajale stare europske aristokratske obitelji. I nastavile su nadzirati taj kontinent, postavljajući na položaje moći svoje ljude.


Nije istina da su sve europske aristokratske obitelji bile pod utjecajem illuminata ili masona. Jedni od najpoznatijih masonskih urota je pariška buna gdje je pogubljen francuski kralj i oktobarska revolucija gdje je poginuo Nikola II i cijela njegova obitelj (samo zato što je odbio rusiju itegrirat u tadašnje europske koluare). Icke priča napamet neke stvari i širi paniku među ljudima bezveze!!
Većina, ako ne sve njegove teorija, su poduprijete 20 godišnjim istraživanjem, a podaci izvađeni iz raznih izvora, na koje stavlja reference tako da ih svatko može pogledati(kao npr druge knjige, istraživački radovi i sl.). Mene zanimaju dvije stvari:
1.Otkud ti vadiš svoje teorije?
2. Koliko si Ickeovih knjiga pročitao? Ovo pitanje si prošli put preskočio,a ako to učiniš opet, mislim da ćeš si potkopati svaki kredibilitet, i onda svaka daljnja diskusija s ljudima poput tebe nema nikakvog smisla. Jer ti samo quotaš stvari koje su novine napsiale o Ickeu.
smokeG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 11:33   #1162
Meni nije jasno zasto ovi kojima je Icke izvrstan pokusavaju u to uvjeriti i ove kojima nije, i obrnuto. Nitko vas nije molio da druge uvjeravate u nesto. Tema je pokrenuta da bi se iznijela misljenja, a ne za vrticko prepucavanje. Iznesi misljenje i move along.

Zasto ljudi trose energiju zeleci nametnuti svoje misljenje drugima? Humans.
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 20:45   #1163
Quote:
smokeG kaže: Pogledaj post
1.Otkud ti vadiš svoje teorije?
2. Koliko si Ickeovih knjiga pročitao? Ovo pitanje si prošli put preskočio,a ako to učiniš opet, mislim da ćeš si potkopati svaki kredibilitet, i onda svaka daljnja diskusija s ljudima poput tebe nema nikakvog smisla. Jer ti samo quotaš stvari koje su novine napsiale o Ickeu.
1.Neću ti odgovoriti radi zlouporabe iskaza
2.Moram priznat da sam pročitao jednu knjigu u materijalnom obliku, a ostalo u elektronskom, ...pročitao sam sve do čega sam došao, pa i te članke koje ti navodiš da su krivi!

P.S. a kako ću ti quotat knjigu ??
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 08:23   #1164
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Ajmo još uvesti i homoseksualce u reptilske zavjere. Totalno bolesno razmišljanje.
pa ajmo.

ozbiljno sad. taj Ajk mi se cini kao ok lik, kad govori o svakodnevnim stvarima... ali reptili...
autoscout is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 10:37   #1165
Quote:
autoscout kaže: Pogledaj post
pa ajmo.

ozbiljno sad. taj Ajk mi se cini kao ok lik, kad govori o svakodnevnim stvarima... ali reptili...
E na to oni i racunaju da ce vecina ljudi samo odmahnut rukom na tu ideju. Zasto? Zasto bi to bilo nemoguce Nije dovoljan razlog "to je nemoguce" ili "to je ludo" neka netko dokaze da reptili ne postoje
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 11:12   #1166
Arrow

Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Što se tiče njegovog lika i dijela....naravno da ima nekih vrijednih podataka u njegovim zaključcima....osobito što se tiče današnje geopolitičke scene. POsebno bih obratio pozornost šta on kaže za Hrvatsku, te o njenom ulasku u EU ili o skorom početku 3.svj.rata za kojeg drži da se mora dogodit....ne da hoće ili neće nego mora!....jer je to jedan od glavnih uvjeta da illlumninati stvore jednu mono_državu.

Ali sada bi se obazrio na njegovu tezu da ni pod kojim slučajem neulazimo u EU kao država....e sad tu ima dosta nedoumica i suprotnih teza Dicke-ovoj izjavi:

Kao prvo EU gadno odugovlači s ulaskom HR u EU, dok s druge strane dvije totalno neuređene države bez problema ulaze u tu zajednicu. Stekao sam dojam da ni Dicke,a ni EU nežele HR unutar te zajednice europskih država....naravno pravi razlog neznam, ali da se radi o gramzivom illuminatskom okrupnjavanju te zajednice....što prije bi primili HR u EU, a ne bi se natezali oko sitnica kao što to nisu radili ni sa Rumunjskom ili Bugarskom.

Druga stvar je 3.svj. rat kojeg tako s ushičenjem spominje: Navodno ga Amerika želi silom izpravocirat od Rusije,...naravno opet illuminati...uredu! Rusiju spominje kao izoliranu državu koja nije pod njihovim utjecajem, ali je pod vlašću podlog diktatora, te se ni njemu netreba priklanjati??

E sad kad bih ja vagao s jedne strane Illuminate(gmazove) koji nisu ljudi nego neko zlo iz druge dimenzije, NATO, Čipove i kozna šta sve ne, a s druge strane imamo podlog diktatora, jeftin plin, daleko veći kapitalni potencijal...itd.

Zanima me zašto Dicke nezagovara suradnju s Rusijom, ako je ona po njemu jedna od rijetkih država koja nema toliki utjecaj gmazova, ....bez obzira na njezino ustrojstvo??


Jesi li se zapitao mozda sta ej Lisabonski ugovor?????

Necemo uci dok se ne rjesi ustav EU novi,centralizirani,globalisticki sa jendim predjsednikom i manje ljudi u koncilu sa 27 na 18...

Kad se to rjesi uci cemo i mi i Srbija i ostali bez problema....


naravno uvijek posotji mogucnost da ce jos jednom igrati na kartu mrznje na Balkanu i antjerat nas da zaratujemo pri cemu bi onda dobro bilo ostati izvan EU ali sumljam,ulazak ce doci vrlo brzo cim se Lisabonska prevara ratificira.



0.005 posto materije-svijet aoko nas mozmeo vidjeti,a od toga neznatan dio izmedu ultrakljubicastog i infracrvenog VIDIMO....dkale NEVIDIMO skoro nista

i onda se nadu genijalci i pricaju da je ovaj svijet sve sto vidimo....

eto sto skole rade od ljudi...unistavaju sposobnost razmisljanja.

Sta kazete na ovaj pokus:

Hipnotizer kaze covjeku da mu kcerka ne posotji i d aju nece vidjeti i zaista stave ju pred njega on ju nevidi.....no tada hipnotizer stavi ruku iza kcerke pred njim...i covjek iz topa kaze d au ruci ima sat i akze koje marke iako je kcerka ispred njega !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Objasnite to -kolege-
Kvantna fizika nezna od cega se satoji sve jer nemaju atomi cvrstocu....ovo sto Icke pric anije nista novo,vrlo je jasno na subatomskoj razini da ne postoji cvrstoce.

Vjerovali vi u nemorlane ljude ili reptilske vladare ostaje CINJENICA

95 posto bogatstva posjeduje 5 posto ljudi i omjer ide prema 99 naprema 1
!!!!!!!!!!!!!!

TO JE BITNO !!!!!!!!!!!!!!!!

Afrika,Azija,Balkna POKRADENI....nema slobodnog trzista...a ljudi se ipak ne bune !!!!

NEVJEROJATNO


Stvari ce postati daleko gore od ovoga danas a 99 posto svijeta i dalje suti i radi svoj mizeran posao u manipulativnom sustavu !!!
Missel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 11:16   #1167
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Dobro ako ti vjeruješ da se Engleska kraljica kadkad pretvori u velikog zelembača, onda ti je sve oprošteno i možeš slobodno zaboravit moj post

Evo, kolega zule je nabrojio neke zanimljive stvarčice koje se odnose na našeg Davida Infiltratora:


Iluzija će biti, tako velika, tako ogromna, da će izmaći njihovoj percepciji.
(A šta drugo icke stvara nego još jednu iluziju)

Me ćemo kreirati odvojene frontove da ih sprečimo da vide povezanost između nas. (Igra dobrog policajca (D.Icke) i lošeg policajca)

Mi ćemo se ponašati kao da nismo povezani kako bismo održali iluziju. (Evo ga opet)

Mi ćemo uvek biti iznad relativnog polja njihovih iskustava, jer mi znamo tajne apsolutnog. (naprije treba oblatit monoteističke religije, al ne preupadno, što Icke i čini)

Mi ćemo raditi zajedno i uvek ćemo biti povezani krvnom vezom (aristokratskom) i čuvanjem tajne. Smrt će stici onoga ko progovori. (A, Icke je progovorio i još je živ???)


Mi ćemo sastavljati njihove vlade i ubaciti protivnike unutar njih. Mi ćemo posedovati obe strane. (S jedne strane su svjetske vlade, a s druge David Infiltrator)

Kada svetlost zasija među njima, mi ćemo je ugasiti ismejavanjem, ili smrću, šta god nama najviše odgovara. (Ako je David Infiltrator svjetlost, zašto je nisu ugasili, a sve više sljedbenika okuplja oko sebe??)

Kada se budu udružili, mi ćemo ih optužiti za kriminal i predstaviti svetu drugačiju sliku, jer mi ćemo posedovati sve medije. (Davida Infiltratora još nitko za ništa nije optužio, a već je popriličan broj ljudi uvjerio u svoje tvrdnje)

Mi ćemo regrutovati neke od njih (masone) da za nas iznesu naše planove, mi ćemo im obećati večan život, ali večan život nikada neće imati jer oni nisu mi. (On bi mogao bi biti jedan od ovih)

Ali ako oni ikada saznaju da su nam jednaki, mi ćemo ih zbrisati.
OVO ONI NIKADA NE SMEJU ZNATI.
(kako onda Icke fura prčiu o nejednakosti ljudi i gmazova;..."patka")

Oni nikada, nikada ne smeju saznati šta smo uradili, jer ako saznaju, mi nećemo imati gde da bežimo, jer će biti lako videti ko smo zapravo, jednom kada veo padne. (Icke ih je otkrio, a još je živ)

On se NIKADA, NIKADA ne sme napisati ili izgovoriti jer ako se to dogodi, svest koja će se roditi oslobodiće bes PRIMARNOG KREATORA na nas i mi ćemo biti poslati u dubine iz kojih smo i došli i ostaćemo tamo do kraja vremena same beskonačnosti. (Ako ih Bog šalje u dubine od kud su i došli, tada oni nisu nikakvi vanzemaljci ni gmazovi, već iskonsko zlo....Isus ih naziva knezovi na zemlji)
Molim!? Fulao si posteno. Ocito je da se misli da ce ubiti onog reptila iz tih familija koji progovori a to se ne odnosi na Ickea posto on nije reptil znaci nema razloga da ga pogube.
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 14:05   #1168
Quote:
Missel kaže: Pogledaj post
......Stvari ce postati daleko gore od ovoga danas a 99 posto svijeta i dalje suti i radi svoj mizeran posao u manipulativnom sustavu !!!
Upravo tako! Ljudi su totalno zastranili i pogubili konce. Primjera za to imamo kod sebe na tone, gdje ljudi rade u poduzećima i ne primaju plaću mjesecima i čekaju da im netko siđe s neba i riješi problem. U takvim slučajevima najbolje "pomaže" krunica ili neko slično pomagalo. Može i slika obješena.

A po svemu sudeći i bit će tako. Tek kad nas netko s neba pukne u rebra valjda ćemo se probuditi iz ovog "sna" u "matrixu"

__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 18:32   #1169
A tko će se buniti protiv njih?? (ma tko oni bili)

Danas je čovjek previše vezan za stvari koje mu nude megakompanije:

- posao
- hrana
- energenti
- bankovni račun i krediti
- životni standard i sigurnost
- zdravstveno, mirovinski, ostala birokracija
- ..itd

Pobuniti se protiv sustava, znači odreči se ovih navedenih stvari....a ja garantiram da nitko od nas to nebi napravio u svrhu oslobođenja od zagrljaja mega_globalnih_lopuža, jer tada nebi imali mogučnosti platiti struju čak ni za računalo po kojem sad pišete.

A onda se pojavi Dicke, i još vas više ubedari pričom o još moćnijem neprijatelju nego što to on doista i je! ...oni čak nisu ni ljudi...oni su polu bogovi s tehnologijom pred kojom se posramljuju čak i tajanstveni greyi, Toliko su moćni da vas čak ni vjera neće spasit, jer je čak i ona lažna. Hrana koju jedete, voda koju pijete, zrak koji udišete, žena koju ljubite, dijete koje odgajate.......sve je zatrovano, neprirodno i pod našom kontrolom

Super,.... tko ima mazohističkih osobina, te si uživa nabijati komplekse manje vrijednosti, neka samo čita Dickeove knjige. Kod njega definitivno neće naći izlaz u pozitivno razmišljanje
__________________
DRUGI DOLAZAK

Zadnje uređivanje UBERSOLDAT : 23.09.2008. at 20:32.
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 18:55   #1170
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Kod njega definitivno neće naći izlaz u pozitivno razmišljanje
Naravno da neće - ah Bože naš izlaz u pozitivno razmišljanje?? kakav postulat

jedino pozitivno razmišljanje je o ovome - World War 3

E da... i daj se Isuse spusti više s tih nebesa, da te ne bi morali silom dovlačit' znaš kaki smo ti mi zemljan(c)i
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 19:08   #1171
cerek cerek bejbi

Bez plaće 70 tisuća, bez posla 310 tisuća radnika


Kreditna iluzija
U desetljeću i pol hrvatske tranzicije ono najvažnije što je odredilo kvalitetu života svakog njezina stanovnika nije bilo to jesu li politički lijevo ili desno, žive li u metropoli ili regiji, nego imaju li posao ili nemaju. Tek kao zaposleni, pa makar i s neredovitim i malim primanjima, građani su imali kakve-takve životne šanse i nadu u bolji život: ako im redovita mjesečna primanja nisu bila dovoljna za svakodnevne troškove, iluziju boljeg života donijeli su bankarski krediti.
Tek svaka peta obitelj u Hrvatskoj, pokazalo je nedavno istraživanje agencije GfK, zadovoljna je vlastitim prihodima i kvalitetom života dok je 80 posto kućanstava u stalnoj potrazi za dodatnih dvije-tri tisuće kuna, koliko im nedostaje za život.

Kašnjenje plaća

Osim što je bez posla svaki šesti stanovnik u najboljoj životnoj dobi, Večernjakova anketa pokazuje da sedam posto zaposlenih još uvijek ne prima plaću na vrijeme. Golema je to brojka ima li se na umu da je riječ o najmanje 70-80 tisuća osoba koje rade u privatnom i državnom sektoru, ne računajući poljoprivrednike i samostalne profesije. Problematične su anonimne privatne tvrtke čiji su vlasnici i ušli u poduzetnišvo pritisnuti nekim vlastitim problemom, ali i povedeni praksom iz sredine devedesetih koja se svela na to "prevari koga možeš, pa koliko traje". Plaće kasne i u nekim tvrtkama u državnom vlasništvu, koje se nisu oporavile od gubitka tržišta, ali i pretvorbenih afera.

Još 160 tisuća povremeno ostaje na poslu nakon isteka radnog vremena, i ne pomišljajući na plaćanje, a otprilike toliko ih svakoga dana trpi verbalne napade ili su suočeni s prijetnjama otkazom i uskraćivanjem od plaće. Upravo je zato posao u državnoj tvrtki ili javnom sektoru, bez obzira na skromniju plaću, san većine zaposlenih istraumatiziranih željom njihovim vlasnika za brzom zaradom.
Svaki sedmi zaposleni oko 150 tisuća radnika tvrdi da često, gotovo svakodnevno mora raditi prekovremeno, ali taj mu posao nitko ne plati.


Strah za egzistenciju
Nijedna generacija u Hrvatskoj nije pošteđena: dok se u razvijenim zemljama broj mladih koji se zaposle nakon završene škole kreće od 60 do 70 posto, kod nas je taj postotak skroman do 30 posto, slično kao i u Francuskoj koja se suočila s velikim buntom mlade generacije.



,,, bla bla ...cerek...cerek
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 20:24   #1172
Tražeći nešto drugo, naiđem na ovaj frapantni članak o brainwash pripremama za Američku dječicu u vremenima koja (izgleda) ipak neće biti vesela?

__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 20:51   #1173
meni su interesantni gmazovi, gmazovi odnosno reptili bi mogli puno toga objasnit
__________________
ovaj reqieres 30sekundi to rereqoiueres probajte ponovno za 5 secundi
blured is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 21:00   #1174
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Tražeći nešto drugo, naiđem na ovaj frapantni članak o brainwash pripremama za Američku dječicu u vremenima koja (izgleda) ipak neće biti vesela?

sad sam ljut... nisu valjda i muppete zaveli reptili
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 21:11   #1175
kad smo kod reptila
http://www.vecernji.hr/newsroom/news...CDACD55B59A4.2
obratite pozornost na lauru....
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 21:43   #1176
Quote:
_ZULE_ kaže: Pogledaj post
kad smo kod reptila
http://www.vecernji.hr/newsroom/news...CDACD55B59A4.2
obratite pozornost na lauru....
Kao da je nestručno balzamirana
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 22:00   #1177
Ako ce 3 Svj rat a kako ide najvjerovatnije hoce onda se neisplati planirat za buducnost. Da nisam tako posten opljackao bi banku, postu i otisao na neki pacificki otok uzivat i cekat kraj glupog rata. Ovako kad stvar krene neman pojma sta cu napravit ratovat i ubijat mi se neda iako iman u sebi bijesa koliko hoces. Sta napravit kad ti dođu na vrata? Zaista predocite si to. Doci ce ti na vrata amo momce u rat a ti ces ih samo blido gledat dok u glavi vrtis teorije zavjere, Ickea i gmazove koji ti se smiju u facu...
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 23:29   #1178
John McCain reptil?

http://www.youtube.com/watch?v=jdF88...eature=related

Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 11:29   #1179
Quote:
Overthetop kaže: Pogledaj post
E na to oni i racunaju da ce vecina ljudi samo odmahnut rukom na tu ideju. Zasto? Zasto bi to bilo nemoguce Nije dovoljan razlog "to je nemoguce" ili "to je ludo" neka netko dokaze da reptili ne postoje
Neka netko dokaže da postoje!
__________________
GOD IS IN HIS HEAVEN
ALL IS RIGHT WITH THE WORLD
sun-in-eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 11:42   #1180
Quote:
sun-in-eyes kaže: Pogledaj post
Neka netko dokaže da postoje!
Zasto kad je uvrijeđeno misljenje da oni ne postoje? Dokaži da ne postoje! U apsolutnom Svemiru postoje bezbrojne mogucnosti
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.