Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2012., 21:54   #1
hp officejet 6310

pozdrav svima.imam navedeni printer i kad ga upalim piše da izvadim i ponovo stavim lijevi cartridge.ja to napravim ali opet ništa.prije par mjeseci mi je isto pisalo za desni(crno bijeli)cartridge.probao sam ga izvaditi i staviti par puta,ali ništa.odnio sam cartridge na servis,i rekli su mi da nevalja.kad sam kupio drugi bilo je super.kad mi je isto pisalo za lijevi,opet sam ga odnio,ali su mi rekli da je dobar i da ima boje.dal netko zna šta bi još moglo biti?zahvaljujem unapred
filip0405 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 08:46   #2
Quote:
filip0405 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima.imam navedeni printer i kad ga upalim piše da izvadim i ponovo stavim lijevi cartridge.ja to napravim ali opet ništa.prije par mjeseci mi je isto pisalo za desni(crno bijeli)cartridge.probao sam ga izvaditi i staviti par puta,ali ništa.odnio sam cartridge na servis,i rekli su mi da nevalja.kad sam kupio drugi bilo je super.kad mi je isto pisalo za lijevi,opet sam ga odnio,ali su mi rekli da je dobar i da ima boje.dal netko zna šta bi još moglo biti?zahvaljujem unapred
Krivo su ti rekli. Očito si potrošio svoj korisnički bonus u tom servisu
Adriatix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 17:37   #3
ma uredu je cartridge.žena ga je pred menom stavila u printer i super je printao,al kod mene neće.
filip0405 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 18:07   #4
Quote:
filip0405 kaže: Pogledaj post
ma uredu je cartridge.žena ga je pred menom stavila u printer i super je printao,al kod mene neće.
>>Loš je serviser ta ženska.<<
Trebala je svoj cartridge staviti u tvoj printer. Pa ako tvoj printer opet ne radi onda je pravi serviser. A ako proradi onda neka se okani servisa.
OK?

Zadnje uređivanje Adriatix : 07.04.2012. at 18:27.
Adriatix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 22:20   #5
mene zanima kaj još može biti printeru,ako je cartridge uredu.dal je možda nešto zaštopano,ili nekaj tak.u čemu bi još mogao biti problem?hvala
filip0405 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 10:19   #6
Quote:
filip0405 kaže: Pogledaj post
mene zanima kaj još može biti printeru,ako je cartridge uredu.dal je možda nešto zaštopano,ili nekaj tak.u čemu bi još mogao biti problem?hvala

Ukolio je radio u servisu dan prije onda sigurno nije zaštopan
A ukoliko je radi u servisu prije mjesec dana onda ti je najbolje ponovo ga isprobati u tom servisu i tamo tražiti savjet i pomoć. Moraš se naučiti da ti najbolje može pomoći onaj što je za to direktno zainteresiran.

Ovako tko zna

Dali si ti nešto radio sa njime pa su ti pregorili grijači
Dali si potrošio tintu pa si štampao na prazno pa su pregorili grijači
Dali firmver na tvom printeru ne dozvoljava da više koristis tu istu kazetu
Dali su kontakti na kazeti potrošeni za tvoju konfiguraciju kontakat na printeru
Dali je možda kazeti istekao rok trajanja a ti si dobio jeftino takvu kazetu i malo bi štampao gratis.


Zaključak : Ukoliko misliš jefino štampati onda se ti lijepo zahvali HP u na suradnji i uzmi neki Epson + Colibri trajne kazete. I nemaš takvih problema, Jer HP je prevelik i pre lukava firama a da ti nebi izvukla lovu a da ti to ne vidiš prilikom kupnje. I naravno podršaka prije kupnje ti to sigurno ne bude servirala na tanjuru.

OK?
Adriatix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:03.