Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2014., 20:28   #441
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
pročitaj gornji link o brzo sušećim majicama i nećeš fulati....kod nikea npr. ima trenutno dosta odjeće za zimu, piše hyperwarm dri fit...a i kod njih sve za tračenje ima oznaku running....ali prodavači u specijaliziranim trgovinama su upućeni, samo reci što trebaš i znat će ti naći....


raramuri - ima i adidas, samo što piše obrnuto tj. fit dri clima cool...a vidjela sam i kod drugih varijacije na temu....
ma mislio sam baš na termin dri-fit kao nikeov trademark. ali nisam znao da i drugi koriste varijacije. imam adidasov clima cool, ali ne vidjeh da u punom imenu ima i fit dri.
Raramuri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 21:10   #442
Možda ovo umisto onih buff marama?
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 21:32   #443
Quote:
Raramuri kaže: Pogledaj post
ma mislio sam baš na termin dri-fit kao nikeov trademark. ali nisam znao da i drugi koriste varijacije. imam adidasov clima cool, ali ne vidjeh da u punom imenu ima i fit dri.
da, baš gledam...imam 2 adidas kompleta i jedan je fit dri clima cool, a drugi samo clima cool....

naziv skroz nebitan, svi imaju te materijale, samo je pitanje kome se čiji dizajn više sviđa i koliko je spreman potrošiti....nike i adidas mi se tu čine najskuplji...reebok je neki srednji cjenovni rang....a kappa i champion najjeftiniji....btw. champion je made in europa, točnije srbija....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 22:17   #444
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
da, baš gledam...imam 2 adidas kompleta i jedan je fit dri clima cool, a drugi samo clima cool....

naziv skroz nebitan, svi imaju te materijale, samo je pitanje kome se čiji dizajn više sviđa i koliko je spreman potrošiti....nike i adidas mi se tu čine najskuplji...reebok je neki srednji cjenovni rang....a kappa i champion najjeftiniji....btw. champion je made in europa, točnije srbija....
Od ovih poznatijih u Hrvatskoj svakako adidas i nike među skupljima, ali ima tu još puno brandova koji imaju paprene cijene.
Raramuri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 22:44   #445
ove sam navela za udžbenika, jer tih 6 trgovina ima u areni, pa da zna kako se kreću cijene kad bude išao i da se ne šokira

u intersportu su dobili neki brand za trčanje i taj je skuplji od svih navdenih, ali se ne mogu sjetiti imena....

gdje i koje još brendove odjeće ima kod nas za kupiti za trčanje (osim ovih dosad navedenih)....

sjetila se i da salewa koristi fit dri...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 23:31   #446
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
ove sam navela za udžbenika, jer tih 6 trgovina ima u areni, pa da zna kako se kreću cijene kad bude išao i da se ne šokira

u intersportu su dobili neki brand za trčanje i taj je skuplji od svih navdenih, ali se ne mogu sjetiti imena....

gdje i koje još brendove odjeće ima kod nas za kupiti za trčanje (osim ovih dosad navedenih)....

sjetila se i da salewa koristi fit dri...
Salewa koristi i dry`ton...sad baš pogledao na hlačama. Ima tih dry-eva

U hr ima još u Zagrebu New Balance trgovina u centru, davno sam bio, pa se ne sjećam cijena majica. Onda ako se ne varam ima i nešto Salomonovih majica u Intersportu, isto ne znam cijene, treba pogledati.

U Iglu sportu ima raznih, namijenjenih za planinarenje i alpinizam, ali može se bez problema koristiti za trčanje. Npr. Karibu je prihvatljive cijene, nađe se za cca 150 kn kvalitetna sintetička majica. Ima i skupljih, npr. Lowe Alpine, Millet itd.

Salewa majica bi trebalo biti u Vrhuncu, a možda i u Hervisu. A postoji i Sports Direct u Brežicama ili Prva Liga u Dobovi, koji uvijek imaju super popuste, pa se da nać za jako malo novaca majica.
Raramuri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 01:57   #447
na to si mislio za te alpinisitčko-planinarsko-penjačke znam, jer mi je dečko alpinist, pa smo često u vrhuncu i iglu....imam odličnu salewinu softshell windstopper jaknu za bicikliranje i planinarenje....

salewu drži i hervis, ali jako rijetko....baš treba naletiti....često zna biti njihovih stvari na odjelu zadnji brojevi i tada bude stvarno jeftino...sestra je tako kupila njihove majice za 70 i 90 kn i softshell windstopper jaknu za 380 kn (sniženu s 1200 kn)...

trebali bi češće tako....trenutno u hervisu nema ničeg vrijednog na sniženju....samo najobičnije široke pamučne majice...

new balance mi je poznat, al ne znam gdje se nalazi....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 20:40   #448
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
na to si mislio za te alpinisitčko-planinarsko-penjačke znam, jer mi je dečko alpinist, pa smo često u vrhuncu i iglu....imam odličnu salewinu softshell windstopper jaknu za bicikliranje i planinarenje....

salewu drži i hervis, ali jako rijetko....baš treba naletiti....često zna biti njihovih stvari na odjelu zadnji brojevi i tada bude stvarno jeftino...sestra je tako kupila njihove majice za 70 i 90 kn i softshell windstopper jaknu za 380 kn (sniženu s 1200 kn)...

trebali bi češće tako....trenutno u hervisu nema ničeg vrijednog na sniženju....samo najobičnije široke pamučne majice...

new balance mi je poznat, al ne znam gdje se nalazi....
Da, ja sam našao bio salewine super hlače na sniženju za 200 kn. Ali zadnjih par puta nisam vidio ništa njihovo tamo.

New Balance ima dućan u Praškoj, a imaju i outlet u onom Rosesu, ali ne znam kakva je ponuda i cijene tamo, nisam nikad bio.
Raramuri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 13:02   #449
U rosesu je los izbor NB-a,brojevi l,xl prevladavaju. Nije me bas dojmilo ... Sto se tice nikea,u ogromnom prstoru mislim da svatko moze nac nesto,jedino izbor tenisica za trcanje je malo manji :/ ali sve ostalo je pet,trenirke,jakne,torbe,carape,sveg ima.

Trcanje po hladnoci je krasno,jedino sto se teze zagrijem i ponekad me bole kasnije koljena sto ljeti nije bio slucaj.
Trcanje po kisi jedino izbjegavam,osim ako je temperatura + 20 onda bi se usudila.
Sopor-Macabre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 02:44   #450
u hervisu (CC1 W) ima na snizenju ženskih salewinih softshell windstop jakni - 380 kn....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 01:42   #451
New Balance se može jeftino pronaći na thehut.com, samo većinom se u roku par dana proda čim se nešto povoljno pojavi.

Po zimi sve isto, samo kapa i motociklistička potkapa i nema nikakvih problema, osjećaj kao da je +30
slvnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 20:27   #452
Pozz ekipa! Sljece jos jedan padobranac i vadi temu iz pepela. Nemogu vjerovat da u 2015 ni jedan jedini post, nije valjda da se svi boje snijega ko ja

Trcala danas, sve se sama sebi cudim jer je vecinom zima ta koja moje trcanje privede kraju. Vratim se doma s onim jebenim plikovima po nogama kad je minus, grlo ode i tu je kraj.

Danas pokazivalo nekih -4 al na srecu nije bilo slicnih tegoba osim tehnickih tipa mokre noge, mob u snjegu i td...
tako da sam odradila nekih 7km i morala odustat al samo za danas, ovu zimu namjeravam prozvakat...

Vakula je reko da nebudu minusi jos dugo pa me to veseli
human torch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 21:04   #453
Pa naravno da je ova neaktivna kad je nama svejedno, bilo ljeto ili zima, bila oseka il plima.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 20:55   #454
dobila sam preporuku da trčim po snijegu, pa me zanima jel itko prakticira tu aktivnost+ kako se za istu odjenuti? buce se nikako ne mogu izbjeći, a moje su one planinarske dosta tvrde, tako da ne znam koliko bi to bilo izvedivo
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 22:15   #455
Jucer sam bas odradio 7km na -13 s vjetrom kazu -18. Isao iskusati opremu i nije mi nis bilo. Obukao samo tanku vunenu majicu i vjetrovku...dolje samo termo tajice i kratke hlace. Obicne carape i icebugs tenisice...
Prvih 5-10min je hladno, kasnije bude obicno vruce .oko vrata sam stavio icebreaker bandanu, nisam prekrivao lice.
Puno mi je lakse trcati u ovim uvjetima nego iznad +20.
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 00:32   #456
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
Puno mi je lakse trcati u ovim uvjetima nego iznad +20.
ako ćemo se lagat, onda je
far-pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 10:16   #457




natipkano na jednom
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 12:07   #458
ja sam dva puta prošli tjedan trčao po snijegu (utabanom) u Maksimiru i totalno sam oduševljen. Tenisice gore-tex, malo toplije obučen, tempo malo lakši i uživancija. Nije da bi mogao stalno tako, ali par puta godišnje je pravo osviježenje
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 13:23   #459
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
dobila sam preporuku da trčim po snijegu, pa me zanima jel itko prakticira tu aktivnost+ kako se za istu odjenuti? buce se nikako ne mogu izbjeći, a moje su one planinarske dosta tvrde, tako da ne znam koliko bi to bilo izvedivo
ako bi bas po snijegu, trail tenisice tako da ne klizu puno, ako je jako hladno - jedna uska majica uz tijelo, preko nje kratkih rukava sinteticka i neka lagana vjetrovka (moja preporuka Kalenji iz Decathlona, onaj skroz lagani i malo skuplji model). Ako nije jako hladno (do recimo -2,3 stupnja) onda samo uska majica uz tijelo i vjetrovka. Na noge termo tajice (isto Kalenji preporuka - imam i Nike i NB i nisu bolje od Kalenji, samo su skuplje). Rukavice i kapa ili buff.
joghurt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 17:20   #460
Koliko se zagrijavate prije trčanja vani?

I da li se zagrijavate doma (na toplom) ili vani?

Ja odmah počenm lagano trčatiod kuće, no jutros mi je palo na pamet da to možda ni nije najboja ideja.
__________________
Smijte se više!
Helmuta Newton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.