Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2013., 00:20   #6161
ako vam zbilja jako steti vodovodna voda, probajte se umivati destiliranom vodom. imaju pakiranja od 5 litara po supermarketima. jer se i zacepljene pore mogu povezati s kamencem iz jako tvrde vode, i na nama se nakuplja kao i na casama/cajnicima/pipama.
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Old 01.12.2013., 17:23   #6162
Encian Neven krema. Nikakva njega, cak i isusuje

Samazza is offline  
Old 01.12.2013., 18:01   #6163
Evo da se i ja priključim raspravi o umivanju. Dakle, ja poslije micelarne lice isperem Avene termalnom vodom u spreju. Vodom iz slavine se ne umivam već jako dugo i lice mi je bolje. Da ne budem skroz off, jako sam razočarana Decleor vodom za čišćenje lica i očiju, lice mi poslije ostane ljepljivo.
crvenokosa112 is offline  
Old 01.12.2013., 19:29   #6164
1. Alverde pjena za ciscenje lica i matirajuca krema za lice od jabuke i limete
Miris mi bas i nije nesto, ali koji mi je nered izazvalo na licu u samo 2 dana koristenja, katastrofa!
http://www.pinkmelon.de/wp-content/u...yfruit_art.jpg

2. Balea young roza umivalica
Svi su hvalili, ja ju odlucila kupiti i ubrzo pozalila. Previse mi isusuje lice i zateze me nakon koristenja, nisam bas zadovoljna.
http://2.bp.blogspot.com/-NAfc8Omaeq...0/IMG_4202.JPG

3. Neutrogena pink grapefruit umivalica
Ostavlja kozu savrseno mekom i cistom, ali mi je izazvala malene crvene pristice. Cak mi nije ni kozu isusila, unatoc alkoholu u sastavu. Ipak ne mogu zanemariti te pristice. Ali, krema iz ove linije mi je savrsena :=)
http://4.bp.blogspot.com/-TFbPEs9uxC...Grapefruit.JPG

Inace imam mjesovitu kozu, masna T-zona, odnosno celo
pupetta is offline  
Old 01.12.2013., 21:21   #6165
Dali ste mi ideju s tom vodom iz slavine, i ja sam primjetila da mi je lice isušeno nakon umivanja čak i sa gelom koji nema niti jedan fuj sastojak... Probam s vodom iz ljekarne pa javim rezultate za tjedan dana.
Acid_2 is offline  
Old 01.12.2013., 21:31   #6166
Isusuje okoloocno podrucje a solidno skida make-up. Necu vise kupovati.
Samazza is offline  
Old 01.12.2013., 21:34   #6167
probaj garnierovo dvofazno.
izvrsno skida šminku, ne isušuje, ne peče za oči.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 01.12.2013., 21:36   #6168
Hvala. Hocu
Samazza is offline  
Old 01.12.2013., 22:17   #6169
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
ako vam zbilja jako steti vodovodna voda, probajte se umivati destiliranom vodom. imaju pakiranja od 5 litara po supermarketima. jer se i zacepljene pore mogu povezati s kamencem iz jako tvrde vode, i na nama se nakuplja kao i na casama/cajnicima/pipama.
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Dali ste mi ideju s tom vodom iz slavine, i ja sam primjetila da mi je lice isušeno nakon umivanja čak i sa gelom koji nema niti jedan fuj sastojak... Probam s vodom iz ljekarne pa javim rezultate za tjedan dana.
ne moraš ni vodu iz ljekarne uzimati, meni je dermatologica rekla da prokuham ovu vodu iz slavine

(s tim da sam ju ja koristila u periodu kad nisam ništa drugo (kreme ni išta) staviti na lice pa ne znam kakav je zapravo efekt)
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Old 01.12.2013., 23:17   #6170
Prekjučer sam kupila OPI lak u boji PInking of you i tako sam mu se veselila i sad ga stavim kad ono, tuga i jad, loše se razmazuje, ostavlja pruge, sloj boje je nejednak i kao rezultat, izgleda jako, ali jako loše na noktima, jeftino i jadno.

Ali za nokte na nogama će biti ok.
Pipsić is offline  
Old 02.12.2013., 07:38   #6171
Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post
ne moraš ni vodu iz ljekarne uzimati, meni je dermatologica rekla da prokuham ovu vodu iz slavine

(s tim da sam ju ja koristila u periodu kad nisam ništa drugo (kreme ni išta) staviti na lice pa ne znam kakav je zapravo efekt)
Umila sam se jutros s micelarnom i super mi je, manje vode trošim i koža je 50% manje isušena, jednaki efekt.
Acid_2 is offline  
Old 02.12.2013., 10:39   #6172


baš mi je žao zbog ovog tuša jer iako imam spuštene kapke, jako sam se zaželjela linera i kupim ovaj.. međutim jako je slabe trajnosti, obriše se sam od sebe (meni) za manje od sat vremena. probala sam ga s artdeco i ud bazama, kao i bez baze i svaki put isto
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 02.12.2013., 11:32   #6173
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post


baš mi je žao zbog ovog tuša jer iako imam spuštene kapke, jako sam se zaželjela linera i kupim ovaj.. međutim jako je slabe trajnosti, obriše se sam od sebe (meni) za manje od sat vremena. probala sam ga s artdeco i ud bazama, kao i bez baze i svaki put isto
Probaj s Lorealovim tušem, ja sam ga isprobala na ruci u DMu i kad sam došla kući, pokušala sam ga skinuti sapunom i vodom ali no-no To valjda znači da je nečemu.
Pipsić is offline  
Old 03.12.2013., 02:02   #6174


Znam da je brdo cura oduševljeno ovim proizvodima, pa sam naivno pomislila da će i meni napraviti čuda na licu, no nikako mi ne odgovaraju, izazivaju mi potkožne akne.
Jel moguće da im trebam dat šansu na neki dulji period, dok se lice ne navikne? Ima li to veze?
vicious_ is offline  
Old 03.12.2013., 05:42   #6175
Quote:
vicious_ kaže: Pogledaj post


Znam da je brdo cura oduševljeno ovim proizvodima, pa sam naivno pomislila da će i meni napraviti čuda na licu, no nikako mi ne odgovaraju, izazivaju mi potkožne akne.
Jel moguće da im trebam dat šansu na neki dulji period, dok se lice ne navikne? Ima li to veze?
iskreno ja nisam ni procitala da je netko oduševljen ovime. isusuje jako i mozda ti zato stvara akne.
yogalove is offline  
Old 03.12.2013., 12:05   #6176
Ja sam potrošila valjda 3 tube te kremice i stvarno mi je savršena! Prestala sam jer mi trenutno nije potrebno ništa takvoga. Ne mogu vjerovati da bi od toga iskakali prištevi. Koliko se sjećam, ti proizvodi sadrže cink, a on baš pomaže kod takvih situacija na faci. Gel, piling ili što još sve ima, nisam koristila.

mirtochka is offline  
Old 03.12.2013., 12:44   #6177
Ova Baleina krema, kupila sam onako, da se nađe, jer se pisalo da predivno miriši.
Dakle, smrdi za poludit.

Po starim, odstajalog mirisa, navlakama za sjedala u autobusima na duže relacije. (kakvi su nekada bili nisam se dugo vozila, al sad su ziher puno finiji)
Smrdi.
Namazala sam jednu potkoljenicu i odustala. Brrrrr.
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Old 03.12.2013., 14:29   #6178
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
iskreno ja nisam ni procitala da je netko oduševljen ovime. isusuje jako i mozda ti zato stvara akne.
Ja sam našla dosta pozitivnih recenzija i na forumu i na blogovima pa odlučila probati, ali nikako mi ne odgovara.

Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ja sam potrošila valjda 3 tube te kremice i stvarno mi je savršena! Prestala sam jer mi trenutno nije potrebno ništa takvoga. Ne mogu vjerovati da bi od toga iskakali prištevi. Koliko se sjećam, ti proizvodi sadrže cink, a on baš pomaže kod takvih situacija na faci. Gel, piling ili što još sve ima, nisam koristila.

Drago mi je da ti odgovara. Da, proizvodi sadrže cink i salicidnu kiselinu ako se ne varam pa sam zaključila da bi mi odgovarali, ali ništa od toga. Svako malo im dam novu šansu no odustajem, lice mi se i brže zasjaji nakon njih.
vicious_ is offline  
Old 03.12.2013., 17:14   #6179
Quote:
Qloe kaže: Pogledaj post
Ova Baleina krema, kupila sam onako, da se nađe, jer se pisalo da predivno miriši.
Dakle, smrdi za poludit.

Po starim, odstajalog mirisa, navlakama za sjedala u autobusima na duže relacije. (kakvi su nekada bili nisam se dugo vozila, al sad su ziher puno finiji)
Smrdi.
Namazala sam jednu potkoljenicu i odustala. Brrrrr.
Za ne povjerovati! Ja sam ju kupila jer dragi i ja stalno mackamo ruke pa da imam neku 'stolnu' kremu veće količine i oduševljeni smo. Miriše mi na kolače s ušećerenim limunom!
mirtochka is offline  
Old 03.12.2013., 17:18   #6180
Quote:
Qloe kaže: Pogledaj post
Ova Baleina krema, kupila sam onako, da se nađe, jer se pisalo da predivno miriši.
Dakle, smrdi za poludit.

Po starim, odstajalog mirisa, navlakama za sjedala u autobusima na duže relacije. (kakvi su nekada bili nisam se dugo vozila, al sad su ziher puno finiji)
Smrdi.
Namazala sam jednu potkoljenicu i odustala. Brrrrr.
jesi provjerila rok trajanja. da se nije povarilo
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.