Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2008., 10:35   #21
Quote:
duba_zg kaže: Pogledaj post
Ta tvrtka ti ima ugovore sa raznim poduzećima kod kojih otkupljuje automobile i kombije, npr. Ht, T-com...
ovo je pametnom dovoljno. A dovoljno je i vidjet npr kak se idioti od hp expressa voze, skoro te ubiju. Garantiram da ti mali kombiji tipa caddy ak već ne dožive par nesreća sigurno ali sigurno su razvaljeni do bola. Onda ga dobiješ od trcz-a za 9000 kn a moraš još 3x toliko uložit pa te izađe kao da si kupio prek oglasnika. Mislim ono-ljudi ak nemaju vremena bolje im je ić i na hrelić neg po auto kućama. Tam su individualci muljatori a ovo je organizirana muljaža. Na sajmu još možeš nać nešto dok po auto kućama skidaju km naveliko, krpaju razbijene itd. Nikad neću zaboravit dok sam bio kod onog cigana u molydonu na razgovoru za posao. Stojim vani u sesvetama jer mi se nije plaćalo kavu u njegovoj birtiji dok se lord udostoji pojavit i malo šećem. A pred radionicom stoji mazda 6 vidi se na limu maltene potpuno nova, jedino sprijeda razbijena da razbijenija ne može bit. Oni su je vjerovatno dobili za ispod 10000€, popravit će je i prodat za 16000, a s obzirom da vjerovatno ima ispod 2 godine nikakav problem. I još će skinut na 15 000 km i to je to
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 10:46   #22
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Ništa bolje stari moj..., svi bi dilali aute..., miriše na laku lovu..., ali došlo je do laganog zasićenja..., ljudi su se iscrpili, ponuda je sve veća, a potražnja sve manja...samo čekam kad bu puklo...

Najjači su mi ovi individualci koji čekaju na ulasku u Jakuševac, pa kad snime poželjan auto navale na vlasnika sa gotovinom, odmah isplata, a onda za pola sata nova cijena na šajbi 1-2k eurića, viša naravno

Evo još jedan primjer, zove lik cijelu subotu za auto (u obitelji koji se prodaje), pogled'o je auto još u petak, pokušava spustit' cijenu..., hitno mu je..., ja ne dam prije ponedjeljka da se odmah prijenos napravi..., kaže,: -ma neee, znate, ja bi to ujutro izdilao na Jakuševcu, pa vam pošaljem čovjeka u ponedjeljak, pa vi radite prijenos... ... e pa za koju ga cijenu misli zdilat' k'o da je mađioničar...??? već je cijena najviša kaj može biti, fenomenalno...

Fenomenalnoooo...!!!
Ne kuzim u cemu je problem Ak si ti zadovoljan s lovom koju ti on nudi jer je cijena najvisa kaj moze biti sta te briga da li ce on jos na njemu zraditi ili ne. Dapace, neka zaradi i nek nahrani klince. Svi sretni i zadovoljni...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:16   #23
sve je to isti klinac. TRCZ ili Đoko Automobili ili Pero i sinovi,tu svaki auto ima 93 tisuće ...
mirkec_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 18:46   #24
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
osobno nemam, ali sam pročitao priču nekog tipa koji je tamo kupio neku bemburu sa malo kilometara, kad su mu nakon nekoliko mjeseci u ovlaštenom servisu iz ključa očitali stvarnu kilometražu tip se prenerazio ...uglavnom zaprijetio im je tužbom i navodno izvukao par tisućica odštete.
Čuo sam da TRCZ daje jedini jamstvo na stvarnu kilometražu. Kupio sam kod njih Peugeot 207 a vidio sam kako TRCZ-u ljudi ne vjeruju, pa sam otišao kod ovlaštenog servisera provjeriti stanje vozila i kilometara. Sve je bilo ok, čak su mi rekli da sam prošao odlično i što se tiče auta i cijene.
To je moje iskustvo.
wc šolja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 19:09   #25
A što su ti drugo mogli reći u Pugovom servisu? I ti se prijavio samo da to podijeliš s nama, a?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 20:39   #26
Vidim da ovo već dugo stoji, pa da malko pokrenem!! Bio sam neki dan u TRCZ-u, i gledam VW transporter 2.5 TDI, 98 godina, cijena oko 60000 kn (nisu znali točno iz nekog razloga) ostakljen sa sjedalima (zadnji red je izvađen, i nema ga više) kilometraža oko 300000. Sumnjam da su skidali, ali auto je užas. Uglavnom, nema akomulator (kao radi krađe) a kada pale dovezu na kolicima akomulatorčinu koja moze opskrbit Zagreb u slučaju nestanka struje, spoje ga, i nakon malo verglanja slavodobitna izjava: vidite da pali!! Jedini je problem što za takav akomulator treba prikolica !!
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 16:04   #27
Gledam ove postove i moram napisati svoje iskustvo s tom auto kućom. Naravno nije nikako odlično, niti dobro iskustvo. Prvo bi se osvrnuo na prodavača, kojem ne želim iznositi ime, samo bi naglasio ukoliko idete tamo kupiti auto izbjegavajte prodavača punijeg stasa sa 3 kile brilje na glavi. Krajnje neprofesionalno, razgovor je bio na razini kao da smo skupa ovce čuvali, lupanje po leđima i sve ćemo mi to riješiti. Prije svega sam dao auto na procijenu, ok nisam očekivao tržišnu cijenu, jer kužim da i oni nešto moraju zaraditi. Al recite vi meni, ako je realna cijena auta na tržištu 10 t eur, da mi ga procijene na 3 500 eur !? Ovdje sam se prvo šokirao, i bio bi zadovoljniji da su rekli da ih auto ne zanima. Za mene je to bilo poniženje, ono nisam budala, da to popušim. Al vjerujem da ima puno ljudi koji popuše, pogotovo sa spikom, auto je u lošem stanju, malo je zgreban, sve na broje, da se već i zapitaš ko je tu lud. Ipak sam bez obzira na to zapeo za jedan auto u salonu. Zapeo sam između ostalog i zbog garancije na auto i da je kilometraža stvarna. Pokrenuo sam obradu krede, i sve je bilo gotovo. Dok sam čekao obradu, jedva sam nagovorio da se auto odveze u ovlašteni servis da se provjeri stanje auta i naravno kilometara. Sva sreća. Auto ušminkan izvana, iz nutra, a ispod imalo se što vidjet. Uništeno podvozje, sjebana ramena na prednjem kraju i krajnici, i vidljivo je da je auto bio udaren. Kilometri skidani, i to za 60 000 tisuća, igrom slučaja auto je bio servisiran u tom centru. Šokiram opet, i dobro da nisam ispao kreten ko tip koji je došao u auto kuću, koliko sam skužio dobio je garanciju od njih, i ovi nisu htjeli pokrit kvar. Toliko je popizdio da se derao da će glavnom polomit kičmu. Na kraju sam u drugoj auto kući kupio isti auto, koji je bez greške i to za 3 tisuće eura jeftiniji, i da kažem da mi je tamo prodavač odma naglasio da je bio zgreban nešto malo.

Jedino što još mogu reć je da nejdete tamo,nešto ne štima sa tom auto kućom.
Poslije sam čuo još jednu priču od frenda kaj je išao kupit na firmu neki kombi,i isto odustao.Čekao je tamo nekog glavnog pola sata da se dovuče iz birtije da bi mu rekao da će mu neki lik koji je prao kombije sve pokazat i objasnit.Ovaj ima keš u rukama a ovaj glavni pokazuje sve osim neprofesionalnosti. Možda da je došao u odjelu zbigecan onda bi mu nešto i pokazao,a ovak jer je ovaj bio u manduri skoro da je rekao odjebi.
morsko_prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 17:44   #28
dajte dečki najte . pa profesor ( ha ha profesor ) marušić je tu da pohvali ili (ishračka ) njihove aute . nemojte čovjeku kruh otimat pa nemre ih on toliko nahvalit koliko ih vi hračkate
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 18:15   #29
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
A što su ti drugo mogli reći u Pugovom servisu? I ti se prijavio samo da to podijeliš s nama, a?

on se samo htio pohvaliti i reći nam da sus mu svi rekli da je prošao odlično što se cijene tiče!
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 19:35   #30
Inace i ja bjezim od TRCZ-a i slicnih.

Ali evo, kolega sa posla kupio Lanciu sa 50 000km. Zadovoljan autom, ko nov izgleda i ima puno opreme. Vozio se par puta sa njim pa sam vidio da dosta agresivno vozi i zbilja mu vadi mast. Da je vec nesto trebalo otkazati, otkazalo bi. Jedina zamjerka je sto mu ne radi navigacija.

Na hrelicu posten auto ne mogu nabaviti, mislio sam skoknuti koji vikend do TRCZ-a da vidim ponudu.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 20:02   #31
imam ford fiestu od tam iz 95, uzel sam ga ko prvi auto za naucit saltat i ak ga sjebam da mi nebu zal. moram rec da je auto u ok stanju, kupio ga s 60 tisuca km,tak se poklapalo i u knjizici, bio je u drzavnom vlasnistvu al ocito malo vozen. u ove 4 godine nikad problema s njim i za tu lovu kolko je kostal sasvim oke za vozikat se okolo...

a kaj se tice nekih malo konkretnijih autiju, nisam tolko pametan da dajem novac trczu, cuo sam svasta o njima(klasika: skidanje km, krpanje totalki i slicno...) a i vi me ovdje dodatno uvjerili...
__________________
gathering storm
hive_cluster is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 16:14   #32
Post

jel ima netko nekakvih iskustava sa kupnjom auta preko licitacije (aukcije) u trcz-U?
vidim da su im cijene dosta dobre za početak ali velik je problem da kada se auto ide pogledati prije aukcije auto se može vidjeti samo izvana, nema sjedanja u auto ili da ga netko malo upali da se nešto čuje i sl. pa čak da netko podigne haubu da se vidi jel uopće ima nekakav motor unutra?

__________________
There's a girl that you should know She was mine not so long ago
Jarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 17:00   #33
Nije bez razloga da ga ne smijes vidjeti! Ja sam isao uzivo vidjeti focus, kojeg sam stalno vidao u casopisima i reklamama. Kad sam ga vidio uzivo izbliza ostao sam pafff. katastrofa
MaxTheBoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 17:11   #34
Quote:
Jarney kaže: Pogledaj post
jel ima netko nekakvih iskustava sa kupnjom auta preko licitacije (aukcije) u trcz-U?
vidim da su im cijene dosta dobre za početak ali velik je problem da kada se auto ide pogledati prije aukcije auto se može vidjeti samo izvana, nema sjedanja u auto ili da ga netko malo upali da se nešto čuje i sl. pa čak da netko podigne haubu da se vidi jel uopće ima nekakav motor unutra?

takva su ti pravila aukcije svugdje.
me4underground is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 17:21   #35
Quote:
MaxTheBoss kaže: Pogledaj post
Nije bez razloga da ga ne smijes vidjeti! Ja sam isao uzivo vidjeti focus, kojeg sam stalno vidao u casopisima i reklamama. Kad sam ga vidio uzivo izbliza ostao sam pafff. katastrofa
ne izgleda toliko loše izvana
vidi se unutra da je prljaviji malo auto a ima i nene ogrebotine na stražnjem braniku i tako te neke sitnice. ne izgleda loše. ali što se krije ispod poklopca? to je enigma

__________________
There's a girl that you should know She was mine not so long ago
Jarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 17:22   #36
Quote:
me4underground kaže: Pogledaj post
takva su ti pravila aukcije svugdje.
je ali tko meni garantira da je on u voznom stanju? valjda činjenica da piše da se može registrirati za razliku od ostalih 300 komada na lageru
__________________
There's a girl that you should know She was mine not so long ago
Jarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 17:41   #37
ako se radi o bijelim focusima ,to su vam strojevi od policije,naljepnice skinute a krov je zakrpan i lakiran
signum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 18:29   #38
popis i cijene za licitaciju

dakle stvarno dobra startna cijena za dosta automobila
neki su u boljem neki u lošijem stanju
izvana prolazna ocjena
__________________
There's a girl that you should know She was mine not so long ago
Jarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 20:22   #39
Nisam nikada išao na licitaciju, ali sam čitao da možeš vizualno bacit' oko na auto, a možda i malo na motor. U jednom magazinu je pisalo da su ljudi znali čak i provjeriti kol'ko ima ulja u motoru, i slično (što onda i nije loše, jer barem znaš da nije vožen na suho, a čisto sumnjam da bi im doljevali novo ulje). Uglavnom, što se i može očekivati od auta koji kupiš za šaku kuna (ili dvije šake)?? Aute u njihovim salonima možeš provjeriti!!

Eh, da, gledam popis, i vidim da se vozila od br., 71 na dalje ne mogu registrirati!! Zna li itko razlog tome??
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 13:33   #40
TRCZ automobili

http://www.trcz.hr

je li tko ima kakva iskustva sa TRCZ-om?

trenutno imaju akciju 'povoljnije do škode fabije' al mi tu nešto smrdi; škoda fabia 03g, 1,4 16V, ful oprema, 150,000,00km prijeđenih km za 30.000,00 kn???
__________________
One day I'll fly away, leave all this to yesterday...
-ANGIE- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.