Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2011., 17:36   #1001
Znaci prvo potrositi sa racuna!
OK. hvala na brzom odgovoru.,
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 08:19   #1002
...i meni je dosta tomata jer stalno nešto mulja a reklamira se ovom ili onom tarifom pa naknadno postavlja uvjete!!! nakon što potrošim kn ide u smeće a i vip sam odjavio jer je katastrofa (cijena, signal, usluge, ponuda mob uređaja...)... uzeti t-mobile ili tele 2?
...svi su počeli tražiti podatke a njuškalo je najjače... od adrese pa sve do oib-a i nakon toga ste automatski registrirali broj koji koristite za neki oglas.
a svi napali facebook da špijunira!
xyzeus1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 09:16   #1003
Quote:
xyzeus1 kaže: Pogledaj post
uzeti t-mobile ili tele 2?
Bonbon
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 14:53   #1004
Quote:
xyzeus1 kaže: Pogledaj post
...i meni je dosta tomata jer stalno nešto mulja a reklamira se ovom ili onom tarifom pa naknadno postavlja uvjete!!! nakon što potrošim kn ide u smeće a i vip sam odjavio jer je katastrofa (cijena, signal, usluge, ponuda mob uređaja...)... uzeti t-mobile ili tele 2?
...svi su počeli tražiti podatke a njuškalo je najjače... od adrese pa sve do oib-a i nakon toga ste automatski registrirali broj koji koristite za neki oglas.
a svi napali facebook da špijunira!
Vip ima najbolji signal, oni nisu dva dana bili bez njega kao T-mobile lani.
I nisu operatori krivi što traže podatke, druge su tu stvari u igri. Ako ti paše Tomatova tarifa Top, onda te sitnice poput prijave podataka doista ne bi trebale zamarati. Tele2 i T-mobile također će ti tražiti "broj cipela" i slično.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 17:18   #1005
Quote:
xyzeus1 kaže: Pogledaj post
nakon što potrošim kn ide u smeće a i vip sam odjavio jer je katastrofa (cijena, signal, usluge, ponuda mob uređaja...)... uzeti t-mobile ili tele 2?
...svi su počeli tražiti podatke a njuškalo je najjače... od adrese pa sve do oib-a i nakon toga ste automatski registrirali broj koji koristite za neki oglas.
a svi napali facebook da špijunira!
jedan veliki LOL, za ovo boldano valjda postoji odgovarajući podforum gdje možeš svoj cijenjeni gnjev podijeliti sa javnošću
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 15:16   #1006
Quote:
radoboj29 kaže: Pogledaj post
Vip ima najbolji signal, oni nisu dva dana bili bez njega kao T-mobile lani.
I nisu operatori krivi što traže podatke, druge su tu stvari u igri. Ako ti paše Tomatova tarifa Top, onda te sitnice poput prijave podataka doista ne bi trebale zamarati. Tele2 i T-mobile također će ti tražiti "broj cipela" i slično.
vip i tomato najbolji signal??? oko mene većina prijatelja nema više vip tj. više ne poznam nikoga da istu koristi i dalje. tomato leti u smeće odmah nakon šta potrošim kune na računu. najbolje da čekam da opet nešto izmisle. a tarifa u vipu koja nudi određen broj besplatnih minuta prema drugim mobilnim mrežama opet imam "kvaku" napomena-vrijedi za 1 odabranu mrežu kao da u ovo vrijeme možete znati tko je u kojoj mreži...

sad je samo bitanje koja je druga mreža manje zlo.
xyzeus1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 13:50   #1007
ej neznam jel neko več pitao,ali neki dan mi je tomato ukinuo internet. ili mi se na mobitelu nokija to nekako zbrejkaloi nemogu više ni na net ni na face. jel ima ko kakva saznanja ili je stvar u mom mobitelu.
grajnder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:05   #1008
http://www.tomato.com.hr/tehnicke-postavke

http://www.tomato.com.hr/pristup-internetu

Za sve ostalo, tu je 092 99 11 - Tomato služba za korisnike
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:40   #1009
joj hvala ali imao sam net i taj 0 ffacebook... i samo je odjednom prekinulo dok sam bio on line i od tada ne ide,, e a na ovome neznam koji mi je model mobitela, ne piše ništa osim nokia xpress music. ima crveni rub. ..
grajnder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:59   #1010
Možda jedan od ovih Nokia modela?
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 15:01   #1011
Quote:
grajnder kaže: Pogledaj post
joj hvala ali imao sam net i taj 0 ffacebook... i samo je odjednom prekinulo dok sam bio on line i od tada ne ide,, e a na ovome neznam koji mi je model mobitela, ne piše ništa osim nokia xpress music. ima crveni rub. ..
Izvadi stražnji poklopac i bateriju, tamo će ti pisati o kojem modelu se radi.
dr_dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 22:31   #1012
Tomato spao na dvije tarife i nema zanimljivih tema za komentiranje. Mogu samo napisati da sam danas kupio međunarodnu kartu i uz nju dobio crvenu omotnicu na kojoj sve pršti od reklame za Tomato. Kažu da imaju 99 posto pokrivenosti, povoljne cijene prema inozemstvu itd. Navali narode...
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 22:42   #1013
Quote:
radoboj29 kaže: Pogledaj post
povoljne cijene prema inozemstvu
To i je jedna od prednosti tomata, koja se, iz meni nepoznatih razloga, nikada nije reklamirala.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 22:16   #1014
Quote:
radoboj29 kaže: Pogledaj post
Tomato spao na dvije tarife i nema zanimljivih tema za komentiranje. Mogu samo napisati da sam danas kupio međunarodnu kartu i uz nju dobio crvenu omotnicu na kojoj sve pršti od reklame za Tomato. Kažu da imaju 99 posto pokrivenosti, povoljne cijene prema inozemstvu itd. Navali narode...

Sada vidim da nisam napisao da mi je međunarodna karta Hrvatskih željeznica uručena u crvenoj omotnici na kojoj je bila Tomatova reklama.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 10:26   #1015
Ja već imam problema sa tomatom još ga ni nisam počeo koristit! Broj mi je trebao biti prebačen jučer a nakon poziva SZK rečeno mi je da će uključenje biti tek u petak! I poziv prema SZK se naplaćuje sa tomato mreže 1, 1,5 kn po minuti ovisno koju tarifu imate!!! Prestrašno!
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 13:55   #1016
Ako imaš tehničke poteškoće, onda nazoveš besplatni broj 092-99-11.
Broj 092-99-33 doista se naplaćuje - 1 kunu! No sve imaš na internetu i taj broj nemaš potrebe zvati. Ako ti nešto nije jasno, nazovi onaj besplatni i uglavnom ćeš i na njemu dobiti željeno. Osim ako naletiš na tvrdokornoga agenta koji će te uputiti na 092-99-33.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 23:55   #1017
Talking

Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Ja već imam problema sa tomatom još ga ni nisam počeo koristit! Broj mi je trebao biti prebačen jučer a nakon poziva SZK rečeno mi je da će uključenje biti tek u petak! I poziv prema SZK se naplaćuje sa tomato mreže 1, 1,5 kn po minuti ovisno koju tarifu imate!!! Prestrašno!
pa sta nisi provjerio da li se poziv prema szk naplacuje, i jos tome odmah problemi joj joj
BLACKROCK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 14:20   #1018
Quote:
BLACKROCK kaže: Pogledaj post
pa sta nisi provjerio da li se poziv prema szk naplacuje, i jos tome odmah problemi joj joj
pa u današnje vrijeme kod svih mobilnih operatera je to besplatno osim kod tomata, takvo što mi nije uopće palo napamet sve dok nisam nazvao i automat mi to naglasio!
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 14:25   #1019
Koji si broj ustvari zvao? 092 99 11 i 092 99 22 su besplatni, a 092 99 33 se naplaćuje.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 06:30   #1020
Quote:
xyzeus1 kaže: Pogledaj post
...i meni je dosta tomata jer stalno nešto mulja a reklamira se ovom ili onom tarifom pa naknadno postavlja uvjete!!! nakon što potrošim kn ide u smeće a i vip sam odjavio jer je katastrofa (cijena, signal, usluge, ponuda mob uređaja...)... uzeti t-mobile ili tele 2?
...svi su počeli tražiti podatke a njuškalo je najjače... od adrese pa sve do oib-a i nakon toga ste automatski registrirali broj koji koristite za neki oglas.
a svi napali facebook da špijunira!
Prema novom Zakonu, prilikom svake predaje oglasa, bilo online/u novinama/na radiju, prodavac je duzan dostaviti ime, prezime, OIB, a vlasnici obrta i obrtnicu, tako da nije do Njuskala, Njuskalo samo slijedi zakon :P
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.