Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2013., 01:30   #241
Quote:
karamela24 kaže: Pogledaj post
http://www.pink-store.hr/proizvodi/m...-s-hulahopkama

danas sam si kupila hulahopke koje nosi beyonce :-)

imala ih je na super bowlu
vauu

I kakva je bila?
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 01:44   #242
Bila je super Iako bolji mi je bio onaj koncert od prije 4 godine
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 01:54   #243
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Bila je super Iako bolji mi je bio onaj koncert od prije 4 godine
zašto? na tom nisam bila pa me baš zanima usporedba nekog tko je

meni je bila jako dobra, glas, stas, držanje, cijela produkcija, "samo" mi setlista nije bila po volji
Karin Kenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 02:06   #244
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Bila je super Iako bolji mi je bio onaj koncert od prije 4 godine
Jesi upoznao legendarnu Shizzu i Lucifera
Vidio sam neke snimke, nije loše.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 02:25   #245
Quote:
Karin Kenta kaže: Pogledaj post
zašto? na tom nisam bila pa me baš zanima usporedba nekog tko je

meni je bila jako dobra, glas, stas, držanje, cijela produkcija, "samo" mi setlista nije bila po volji
Zato jer mi je otvaranje onog prošlog šova bilo presavršeno, publika je doslovno padala u nesvijest kad je pao onaj zastor i kad su se upalila svijetla iza....a danasnje otvaranje mi je bilo malo bezveze, al Bey je standardno odlicna....

Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Jesi upoznao legendarnu Shizzu i Lucifera
Vidio sam neke snimke, nije loše.
Lol, ja sam totalno zaboravio, tj. i oni su valjda, jer danas nismo nista tu komunicirali/dogovarali niti smo brojeve moba izmjenili Ja mislio poslati por na forum kad sam dosao u arenu, al naravno net tamo ne radi

P.S. Za sve Bey hejtere, pazljivo pratite I miss you nastup (ako netko uploada), nešto cudno se dogodilo hahah, moram i ja to vidjeti ponovo
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 08:08   #246
Koncert je bio super naravno. Queen B. je stvarno Queen savršena je zbilja.

No i meni je prošli koncert bio bolji. Svaka pjesma je imala svoju priču.
Žao mi je samo što nije baš pjevala I was here

Ali svejedno, i da je danas, opet bi išla. divotica.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 10:37   #247
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Zato jer mi je otvaranje onog prošlog šova bilo presavršeno, publika je doslovno padala u nesvijest kad je pao onaj zastor i kad su se upalila svijetla iza....a danasnje otvaranje mi je bilo malo bezveze, al Bey je standardno odlicna....



Lol, ja sam totalno zaboravio, tj. i oni su valjda, jer danas nismo nista tu komunicirali/dogovarali niti smo brojeve moba izmjenili Ja mislio poslati por na forum kad sam dosao u arenu, al naravno net tamo ne radi

P.S. Za sve Bey hejtere, pazljivo pratite I miss you nastup (ako netko uploada), nešto cudno se dogodilo hahah, moram i ja to vidjeti ponovo
Sto se to desilo na I miss you? Nisam primjetila ako oces moze na pp.

I jel cuo neko da je rekla "dobar dan" sto se pise po netu? Ja nisam.
I sto je rekla nakon single ladies,nesto tipa "My parents would...."
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 10:47   #248
Je plesala Heather Morris kao back dancer?



Je li to ona u Zagrebu?

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 10:59   #249
Obožavam je i mrak je odradila posao, ali također moram reći da je koncert prije 4 godine bio bolji. Pjesme su jučer bile totalno dosadne i ne znam...Nekako...sve je bilo lošije nego prošli put.
crnasilvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 11:51   #250
ja se moram pridružit svima onima koji kažu da je prije 4 godine bilo bolje.

ono je bio poseban level koreografije, videi u pozadini, kostimi, sam nastup...
ovo večeras je bilo ok, ali ništa posebno. Prvo me razočarala set lista, pomalo dosadnjikava, pjevala je (po meni) bespotrebne pjesme, umjesto da je dodala Deja Vu, I Was Here ili Sweet dreams.
ništa se nije posebno istaknulo (kao prošli put kad je letila preko pozornice i tamo plesala baby boy.
sad je samo preletila da bi došla do drugog stejđa ili single ladies - oni videi prije same pjesme sa fanovima, Justinom, da ne nabrajam dalje)
Stvarno sam imala visoka očekivanja nakon Sashe Fierce, al nije joj ni do koljena s ovim bila.

al slažem se s nekim tko je napisao da bi unatoč tome opet išao. to svakako.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 12:24   #251
Jel Bey sotonistica kasnije isla okretati križeve na mirogoj?
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 12:30   #252
Ja sam joj ovako bila blizu Frendica do mene uslikala

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...65607465_n.jpg

Koncert mi je bio fenomenalan, pravi spektakl. Glas i ples su bili stvarno do zadnjeg pokreta i tona izvjezbani maksimalno. Prekrasna je u zivo, ljepsa neg na tvu. dobar odabir pjesama, sve sam pjevala. Oni videi izmedju pjesama, to mi je bilo prejebeno. Premocna je uglavnom, sretna sam jako sto sam bila dio tog spektakla.

I mislim da nije losiji koncert jucer bio od onog 2009.-e jer joj je onda to bio prvi dolazak u Hrvatsku. I nismo imali priliku vidjeti takvu atmosferu prije...bar u Areni. Mislim da su obadva koncerta stvarno pun pogodak. I koncert je imao pricu.

Zadnje uređivanje Silvery : 18.04.2013. at 14:44. Reason: SLIKA VEĆA OD 640 PIXELA PO KO ZNA KOJI PUT
Big P. is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.04.2013., 12:32   #253
jel jedna od vas Ana?
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 12:54   #254
Odličan je bio koncert, a i publika. Ja ne pridajem puno važnosti njezinim kostimima te izgledu pozornice, tako da su meni oba koncerta bila podjednako dobra. Ovaj drugi mi je malčicu draži zbog odlične setliste, a i zato što je meni 4 njezin najdraži album.

Kad je pjevala 1+1 na onom klaviru, to mi je bilo...

Zadnje uređivanje MADCITY : 18.04.2013. at 13:03.
MADCITY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 13:00   #255
Bilo je super, atmosfera odlicna, pogotovo kad je bio val u jednom trenu, i ono s rukama i sve, izbor pjesama je malo meh, i u nekim trenovima tipa onih pet pjesama spojeno u jednu. Bila je stvarno vrhunska, vokalno, scenski i samom pojavom.

ALI ja se samo zelim zahvaliti curi u prvom redu koja je napala lika do kad nas je htio izgurat iz prvog reda, carica
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 13:35   #256
Why dont you love me nastup je također bio savršen Baš ludnica

Irreplaceable je bolje izvela na prosloj turneji, tada je bas cijela dvorana pjevala zajedno I super mi je bilo kako su se sinoc svi derali kad je izvodila Survivor ...

Netko je gore pitao za I miss you, na 5 sekundi joj se nešto desilo sa backing track i mikrofonom tako da se čulo kako zapravo jako tiho pjeva, a ovo iza nasnimljeno trešti jako , frendica mi je uletila: Kaj je ovo playback? I na jos jednom mjestu sam ju uhvatio sa mikrofonom dole dok se okretala, a 'pjevala' je ... moguće da je to čak bilo za vrijeme Crazy in love koreografije pa joj opraštam lol

E da, jedan od highlitsa vecerasnjeg koncerta mi je We found love 10 minuta prije izlaska Bey na stejđ hahah, gore su svi plesali kao da je već počeo koncert Zelim čuti WFL izvedbu Rihanne u nekoj areni (moze i na playback), ta pjesma je savršena za arene i mislim da bi bila ludnica
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 13:41   #257
Kakva je Franka bila?
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 13:53   #258
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Kakva je Franka bila?
Franka je bila jako dobra, super je izgledala, glas odlican...samo imam dojam da ju nitko ne dozivljava A ima potencijala , al tako je to kod nas u hrv valjda.....produkcija pjesama joj je odlicna
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 13:58   #259
Nazalost nisam bila na koncertu i to si nikad necu oprostit samo me zanima ovo sto kazu da je rekla nesto na hrvatskom,ima netko to snimljeno ili da zna kad je bilo da potrazim na netu?
vivalavida12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 14:16   #260
Bila sam na parteru u odmah do glavne pozornice,meni je bilo savršeno!!!
Sve sam vidjela,i ona se jednom i nagnula prema nama,žena je predivna i savršen glas ima,i dosta je komunicirala s publikom,meni je bilo dirljivo kad smo svi zajedno s njom pjevali i will always love you Kod nas je i pjevala Say my name,u Srbiji nije,ja sam uživala u svakoj pjesmi,koreografija,plesači,savršeno,a super mi je ona njena gitaristica Bibi,baš je simpatična a navodno je pista maknuta s turneje zato je letjela kod nas i kad je išla do bey stage i kad se vraćala na glavnu pozornicu,zbog toga jer su je Srpski fanovi čupali za kosu,i također nehotice udarali njenu mamu Tinu koje je tamo stajala kod piste u Bg...

Inače dosta ljudi na parteru se rušilo u nesvijest prije samog njenog izlaska na pozornicu pa ih je security vadio van preko ograde,bilo je u nekim trenutcima jako vruće i a svi su bili i uzbuđeni ,svi su se gurali,pogotovo ovi kaj su otraga bili..a užas je bilo kad smo čekali da otvore vrata i puste nas na parter,svi smo bili zgurani i i par puta su otvarali vrata i nisu nas pustili,onda su ljudi počeli lupat po vratima,navodno je jos trajala tonska proba, više se nije moglo izdržat u toj gužvi..

Meni je Franka bila ok,premda nisam njen fan,ali super je otpjevala i imala siguran nastup...

A i ljudi iz njene ekipe pišu da im je bilo odlično na koncertu,i da Bey voli publiku u Zagrebu i da će se vratiti,čak su bili i na plitvicama onaj prvi dan kad su došli u Hrvatsku,bey je sletjela jučer u 14 sati i odmah išla u arenu,mislim da je bey otišla za london,a njena ekipa je već u Budimpešti.-
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:02.