Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2015., 11:39   #2601
Quote:
dessylessy kaže: Pogledaj post
Postoji li mogućnost skidanja ožiljaka i mrlji od najtežeg oblika akni na uputnicu na teret HZZOa - krioterapijom?
ne znam za to, ali ako imas udubljene oziljke (rupice) neces puno postici, krio se radi sa keloidnim oziljcima, koliko je meni poznato
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 11:58   #2602
Quote:
BlackC kaže: Pogledaj post
ne znam za to, ali ako imas udubljene oziljke (rupice) neces puno postici, krio se radi sa keloidnim oziljcima, koliko je meni poznato
Imam svega
Ima li netko iskustva s tretmanima, a da ih je radio u Varaždinu ili okolici?
Zanima me i Medikol, imate kakva iskustva s njima?
Smiješno mi je da neke klinike pišu o svojim tretmanima, a nemaju svoje fotke, nego iz uzimaju s neta. Odmah sumnjam u učinkovitost.
dessylessy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 15:10   #2603
Ja sam sa nekih 15-16 godina imao jako problematicno lice...bilo je puno pristeva i jedan kolega mi je rekao da mazem lice limunom..ono odrezem krisku limuna i mazem se svaki dan i ostavim preko noci i ja sam to radio i lice mi se savrseno ocistilo ali u medjuvremenu pocele su mi izbijat po ledjima i ramenima i sad imam 24 godine i jos uvijek imam problem a time...lice mi je super cisto bez oziljaka icega ali ramena i ledja uzas...mislim nije strasno ali opet je ruzno...isao sam na more i more mi je super ocistilo sve to...ali evo nakon par mjeseci opet je sve buknilo...i sad me zanima dali je pametno mazat tijelo limunom...jer sam probao ali to je sve buknilo i jos gore je....mozda je to samo nekakva prijelazna faza...ali eto zanima me da probam i dalje s limunom ili ne?probao sam svakakve gelove,sapune itd. Nista ne pomaze...i perem se svaki dan i po 2x puta...jedem normalno i vjezbam dosta....ali ovaj problem je i dalje prisutan
frenky911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 00:17   #2604
Quote:
frenky911 kaže: Pogledaj post
Ja sam sa nekih 15-16 godina imao jako problematicno lice...bilo je puno pristeva i jedan kolega mi je rekao da mazem lice limunom..ono odrezem krisku limuna i mazem se svaki dan i ostavim preko noci i ja sam to radio i lice mi se savrseno ocistilo ali u medjuvremenu pocele su mi izbijat po ledjima i ramenima i sad imam 24 godine i jos uvijek imam problem a time...lice mi je super cisto bez oziljaka icega ali ramena i ledja uzas...mislim nije strasno ali opet je ruzno...isao sam na more i more mi je super ocistilo sve to...ali evo nakon par mjeseci opet je sve buknilo...i sad me zanima dali je pametno mazat tijelo limunom...jer sam probao ali to je sve buknilo i jos gore je....mozda je to samo nekakva prijelazna faza...ali eto zanima me da probam i dalje s limunom ili ne?probao sam svakakve gelove,sapune itd. Nista ne pomaze...i perem se svaki dan i po 2x puta...jedem normalno i vjezbam dosta....ali ovaj problem je i dalje prisutan
Probaj kojic sapun, pisano je o njemu na temi
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 11:33   #2605
Jel se kod nas može kupiti Kojic sapun?I ako da,gdje?
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 08:24   #2606
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Jel se kod nas može kupiti Kojic sapun?I ako da,gdje?
Mislim da se kod nas ne može kupiti. Ja sam ga kupila na ebayu.
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 21:15   #2607
A sto kazete na ova dva
frenky911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 22:04   #2608
Ako misliš s tim ribati lice -NE.
Radije si naruči kojic sapun (ako su ti problem mrlje od prištića, hiperpigmentacija ili neujednačen ten). Ožiljci (u smislu rupica) ti neće otić sapunom, on služi izbjeljivanju.
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 14:45   #2609
Ma nemam ja problem s licem...lice mi je cisto i bez oziljaka...na ledjima mi izbiju pristici i to me jako iritira,a koristim ova dva proizvoda dva dana...normalno ne vidim nekakv napredak trenutno...ali se osjecam bolje....nekako osjecaj je bas onako...kao da opusta tijelo...ili je to sve u glavi neam pojma
Evo ovak mi to izgleda...briga me ocu imat kakve oziljke il sta samo da to rijesim...da mi se prestane sirit...a taj kojic sapun se moze preko ebaya kupit?

Zadnje uređivanje frenky911 : 31.12.2015. at 14:57.
frenky911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 16:04   #2610
Dijamantna mikrodermoabrazija jel netko bio i kakva su iskustva?Znaci riješio sam se akni mozda tu i tamo jedna dvije se nekad pojave ali kao i svi imam malo oziljaka,ali ono što mi najviše smeta je crvenilo.Koristio sam prije Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant od PC i stvarno je bilo dobro u usporedbi kako je prije bilo.E sad zanima me jel barem nekome pomogla da dermoabrazija i kolika je cijena jer nigdje ne nađem na internetu?
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 15:47   #2611
Quote:
frenky911 kaže: Pogledaj post
Ma nemam ja problem s licem...lice mi je cisto i bez oziljaka...na ledjima mi izbiju pristici i to me jako iritira,a koristim ova dva proizvoda dva dana...normalno ne vidim nekakv napredak trenutno...ali se osjecam bolje....nekako osjecaj je bas onako...kao da opusta tijelo...ili je to sve u glavi neam pojma
Evo ovak mi to izgleda...briga me ocu imat kakve oziljke il sta samo da to rijesim...da mi se prestane sirit...a taj kojic sapun se moze preko ebaya kupit?
Mislim da ćeš imati taj problem dok god jako treniraš, jer znoj pogoduje razvoj bakterija koje uzrokuju akne i prištiće, a i nadražuje kožu i začepljuju pore. I bez obzira na tuširanje. Probaj s peelingom i 2x tjedno premazati tu zonu Clindamycinom (kupi u ljekarni),nekoliko puta tjedno premazati cinkovom pastom (u ljekarni). Ja sam znala jednom mjesečno na dekolteu držati malo deblji sloj paste 20-ak min i riješio se problem nakon mjesec dana. Ali moraš i koristiti hidratantne kreme jer ovo dvoje zna jako isušiti kožu.
jessic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 15:58   #2612
Quote:
FrozenAss kaže: Pogledaj post
Dijamantna mikrodermoabrazija jel netko bio i kakva su iskustva?Znaci riješio sam se akni mozda tu i tamo jedna dvije se nekad pojave ali kao i svi imam malo oziljaka,ali ono što mi najviše smeta je crvenilo.Koristio sam prije Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant od PC i stvarno je bilo dobro u usporedbi kako je prije bilo.E sad zanima me jel barem nekome pomogla da dermoabrazija i kolika je cijena jer nigdje ne nađem na internetu?
Probala sam dijamantnu abraziju i meni je bilo super. Ali neznam koliko ti je pametno sada krenuti s tim tretmanima, možda stigneš 2-3 odratiti prije ljeta, a sad neznam da li ćeš postići zadovoljavajući rezultat. Dok radiš abraziju moraš se kloniti sunca jer se skida površinski sloj i koža nema prirodnu zaštitu od sunca... i možeš probati od La Roche Cicaplast liniju...
jessic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 21:57   #2613
Ovako, ja imam 17 godina i pojavile su mi se akne prošle godine prvi put. Nikad ih dotad nisam imala i misila sam da su to normalni prištići i naravno, ja sam ih glupača istiskala kad sam mislila da im je vrijeme. Sad shvaćam da je to bila jako loša ideja jer sad imam mrlje i lagane udubine

Imam ih samo ispod desne jagodice. Ne mogu kupiti skupe kreme za to jer ih ne kupujem svojim novcima, a majka mi ih ne želi kupiti jer stvarno nemam nekih velikih problema s aknama. Ti ožiljci mi samo ruše samopouzdanje,a ne znam ih prekriti šminkom. Jel ima neka jeftinija verzija, tipa 50-70kn?

Također, koje je najbolje rješenje za prištiće na leđima?
Hvala!
nikolina2901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 01:46   #2614
Pozdrav
Već par godina imam problem sa aknama i sad sam konačno našla pravu kozmetiku od kojih mi se akne ne stvaraju a crvenilo i mrlje nestaju, jedino što je još uvijek tu su ožiljci od starih akni, pa me zanima, ima li tko ideju čime ih ukloniti? Nešto što neće stvarati nove akne i ožiljke, ni mastiti kožu...?
Horoscope is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 11:49   #2615
@ Horoscope

daj malo više o toj tvojoj pravoj kozmetici za rješavanje akni pliz

pisalo se dosta o himalayinoj bleminor kremi da je dobra za mrlje, ja sam ju kupila i koristila tjedan dana. u međuvremenu sam vidjela da je netko napisao da mu stvara prištiće i da je komedogena, a ja sam primjetila par novih, pa sam prestala s njom. e sad jel od nje ili nije, nisam stvarno sigurna, tako da ju ne želim popljuvati, jer je očito nekima dosta pomogla
kimi987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 20:55   #2616
Quote:
kimi987 kaže: Pogledaj post
@ Horoscope

daj malo više o toj tvojoj pravoj kozmetici za rješavanje akni pliz

pisalo se dosta o himalayinoj bleminor kremi da je dobra za mrlje, ja sam ju kupila i koristila tjedan dana. u međuvremenu sam vidjela da je netko napisao da mu stvara prištiće i da je komedogena, a ja sam primjetila par novih, pa sam prestala s njom. e sad jel od nje ili nije, nisam stvarno sigurna, tako da ju ne želim popljuvati, jer je očito nekima dosta pomogla
La Roche Posay paket; Effaclar duo krema, micelarna, gel za čiščenje, tonik za mikroljuštenje... Imala sam dobrih 3 god jake upalne akne, probala sve i svašta i ništa nije kao ovo pomagalo, doduše i LRPu je trebalo više od 6 mj da mi počne popravljati lice, i dalje to nije kako treba ali puno bolje u odnosu na to kako je bilo, očito treba samo biti uporan. Tako da sad tražim i nešto za te stare ožiljke....
Hvala na preporuci, istražit ću još malo o tome
Horoscope is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 08:47   #2617
uf, lrp katastrofu sam već prošla i nije napravila ništa, baš ništa. tonik još imam, žao mi ga bacit,a muka mi ga stavit više na lice. hvala svejedno na odgovoru
kimi987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 10:58   #2618
Quote:
Horoscope kaže: Pogledaj post
La Roche Posay paket; Effaclar duo krema, micelarna, gel za čiščenje, tonik za mikroljuštenje... Imala sam dobrih 3 god jake upalne akne, probala sve i svašta i ništa nije kao ovo pomagalo, doduše i LRPu je trebalo više od 6 mj da mi počne popravljati lice, i dalje to nije kako treba ali puno bolje u odnosu na to kako je bilo, očito treba samo biti uporan. Tako da sad tražim i nešto za te stare ožiljke....
Hvala na preporuci, istražit ću još malo o tome
Meni je ovo bilo bacanje novaca, nije mi pomoglo, samo se stanje nije pogorsalo. Znaci ja sam probala ave iz apoteke ato imaju i nista nije pomoglo.

Kojic sapun sam imala, nije radio cuda nego su mi samo prije nestali oziljci, odnosno mrljice ali jako osusi kozu i bude osjetljiva na svijetlo tako da nije za ovo razdoblje ako se mene pita.

ono sto meni je pomoglo je alkohol(da alkohol jer su meni akne izbijale nakon teretane i znojenja-samo navecer prodem vaticom natopljenom s malo alkohola preko ramena i dekoltea, isto i s licem. Od krema imam onu a ebaya, 5%benzac peroxide-plavo bijela kutija-cuda radi, posebno za leda i ramena.

Znaci ovo nisu skupa rjesenja, ja bi vam ovo savjetovala, probajte pa cete vidjet :-)
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 11:05   #2619
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
moja sestra koristi ovu

i jako je zadovoljna, inace je imala grozne akne a ovo joj pomaže u rješavanju ožiljaka
gdjw kupiti, koliko novaca i ima li tko info iz prve ruke kako djeluje?
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 09:27   #2620
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Od krema imam onu a ebaya, 5%benzac peroxide-plavo bijela kutija-cuda radi, posebno za leda i ramena.
Ja sam ju jucer narucila.. i sumpor sapun.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.