Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2015., 21:48   #3201
Upiti za Riječanke: jeste li bile možda u posljednje vrijeme u kozmetičkome salonu Vita na Srdočima?

Čitala sam stare pohvale za rad vlasnice (Marijane, ako se ne varam). Zanima me radi li ona još uvijek i je li idalje vrijedna hvale?

Imate li možda neki drugi salon ili neku drugu kozmetičarku za preporučiti na području Rijeke?
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 21:50   #3202
Quote:
veronika_87 kaže: Pogledaj post
Mene također to zanima

FeiFei na Korzu, odlicno rade obrve, idem tamo vec godinama... Iako u Zg zivim vec neko vrijeme obrve dam samo njima da mi rade
Nedavno sam bila u Royal Beauty u Ri (Rijecki neboder) i lijepo su mi napravili nokte (gel), imaju i depilaciju secernom pastom... Lijepo je i uredno, cijene su im ok.

A sad, trauma iz Zg... Aquatic u Bisackoj... Otisla sam na gel... I ne znam sto da kazem... Dakle radi se o potpunom neznanju geliranja noktiju. Nema sablona za produljivanje, gel je debel, lose raspoređen po noktu, proizvodi koma, oblik nula, gela imam posvuda okolo ... Da ne kazem da su mi zanoktice krvave od neznanja baratanja raspom. Gledam ih i ne znam bi li plakala ili se smijala. Na geliranje idem sigurno nekih 8 god i ovo jos nikada nigdje nisam dozivjela. Da ne kazem da je doticna pricala na mobitel vecinu vremena dok je radila... Dakle jednom rukom mobitel, drugom "geliranje"... Higijenski uvjeti blago receno upitni. Prilaz prostoru gdje se rade nokti materijal za neku inspekciju (strme stepenice koje su u biti ljestve).

Zakljucak, ako postoji netko na zapadnom dijelu Zg-a (Tresnjevka, plac, dom sportova i sl.) tko zna gelirati nokte neka posalje pm, ima musteriju.
I svaka preporuka je dobrodosla!

Zadnje uređivanje Darya : 02.10.2015. at 22:14.
Darya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 23:08   #3203
Blizu vite je allure, kozmeticki salon, tamo idem na depilaciju i masaze, i klasicne i anticelulitne, vec godinama, uglavnom trazim marinu i jako sam zadovoljna. U viti nisam bila
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 20:05   #3204
Supergirl1, hvala na odgovoru!

Možeš li mi, molim te, objasniti gdje se točno nalazi? Sve ne mogu vjerovati da ga nikad nisam snimila...

Jesi li možda bila na čišćenju lica? Možeš li možda neki drugi salon u Rijeci preporučiti za to?
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 22:53   #3205
Prolazis kraj video kluba obelix i skrenes prvu ulicu desno, pa odmah lijevo; prolazis kraj onog malog ducana prehrane s desne strane i ides do kraja ulice, ulica vodi lijevo, dolazis na raskrsce i skrenes lijevo i prva zgrada na desno s velikim parkingom, na zgradi pise allure, vidi se s ceste. Sad sam skuzila da sam objasnjavala kako doci autom, pjeske ides ravno od videokluba, pa onom ulicom ispod pekare i dodes do te zgrade, u prizemlju je salon. Odem i na tretmane lica, ali meni je lice cisto, super mi dode hranjenje lica i masaza na kraju, tako da za ciscenje bas ti ne znam, meni otvara pore toplim rucnikom i dobro mi ocisti nos npr. ali nemam iskustva s nekim upaljenim aknama, kako ocisti, koliko se smiruje lice... uredno je, cisto, sterilne iglice otvara iz paketica ako vadi npr uraslu dlaku, ja sam s njima bas zadovoljna
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 07:29   #3206
Supergirl1, puno hvala na detaljnim uputama i podjeli dojmova!
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 10:51   #3207
Pisi ako odes kako je bilo
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 21:29   #3208
Naravno!
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 23:25   #3209
Moram napisati kritiku za Fun & Nails studio otvoren u Rijeci prije koji mjesec. Ugradnju noktiju tipsama sam platila 240kn, a nokti su otpali i odvojio se gel od tipse za 3 dana. Katastrofa, nikad više tamo.
A pohvala za Lilly nails u Zagrebu, prekrasni i dugotrajni nokti, puno jeftiniji nego gore navedeni. Meni najbolji a bila sam u punoo salona.
anchi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 14:02   #3210
bok, zna li netko za malo povoljniji kozmetički salon koji vrši egipatsku depilaciju u Zagrebu?
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 20:02   #3211
može preporuka za neki salon za depilaciju šećernom pastom? povoljnije cijene, ofkors, Novi Zagreb-zapad, ako baš mogu birati, ali nije uvjet. može i na pm ako imate nekoga tko ne radi u salonu, nego doma i sl.
bitno mi je da je higijena na nivou i da korektno rade.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 13:36   #3212
Cure moje drage! Trebam vašu pomoć. Treba mi u Splitu kvalitetna kozmetičarka za čupanje obrva. Po mogućnosti istočni dio grada, ali nije uvjet. Hvala vam puno!
Maggy1103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 16:31   #3213
Pozdrav cure,
Zanima me zna li koja od vas cijenu ciscenja lica u Dermacare centru?
Hvala.
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 00:27   #3214
hvala svim curama koje su preporucile Ivanu iz Arnike! nitko ali nitko mi do sad nije napravio ovakvo cudo od lica kao ona. bila sam i u kali na ciscenju i u sapro al ivana je definitivno najbolja! btw. bila sam i u manueli sapro zadovoljna al mi je preskupa, u kali kad me sefica cistila bilo je dobro al zadnji put me cistila neka druga cura neznam kako se zove i napravila 10 puta goru situaciji na licu nego kaj je bilo tak da mi se zamjerilo,steta.. ali nema veze jer mi je Ivana otkrice. ciscenje je 250 kn,bila sam do sad na dva i koza mi blista bas je nekak zdravija nemogu to opisat. istina netko je gore spomenuo da se dugo čeka na termin al isplati se
gigiu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 11:33   #3215
Quote:
gigiu kaže: Pogledaj post
hvala svim curama koje su preporucile Ivanu iz Arnike! nitko ali nitko mi do sad nije napravio ovakvo cudo od lica kao ona
koliko si dugo čekala na termin, cca?
kak si naručila - klasično čišćenje ili?
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 22:36   #3216
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
koliko si dugo čekala na termin, cca?
kak si naručila - klasično čišćenje ili?

a tak nekih dva i pol tjedna na prvi termin.. a kad sam se narucivala rekla aam samo ciscenje lica. mislim da ona procjeni kad dodes koje da ti napravi.. to za 250 ili 300 ovisi u kakvom ti je stanju lice..
gigiu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 19:23   #3217
Cure jel koja bila u Sensa Natur salonu u ZG? Ugrađivala umjetne trepke.. iskustva molim..

Molim i na preporuku neki dobar kozmetički salon za uređivanje obrva..samo da me ne unakaze hvala
nella_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 19:27   #3218
Quote:
Maggy1103 kaže: Pogledaj post
Cure moje drage! Trebam vašu pomoć. Treba mi u Splitu kvalitetna kozmetičarka za čupanje obrva. Po mogućnosti istočni dio grada, ali nije uvjet. Hvala vam puno!
studio elve u dubrovačkoj nathodnik..di je bob rock caffe
ivanabl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 19:30   #3219
Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
Moze preporuka za neki salon u st?
Triba mi i za ciscenje lica i obrve i dep.secernom
beautybar na gripama,odlične cure..subotom na sve usluge 30 %,
ivanabl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 11:37   #3220
ima li netko iskustva sa salonom skin care u teslinoj u zagrebu?
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.