Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2003., 02:53   #1
Smile Poklon muškarcu

dakle...

ajde neka ovo bude mjesto gdje cete vi, drage forumasice, napisati sto se davno ili nedavno ( ) ucinili svom dragom partneru i sto ga je jako iznenadilo... u dobrom smislu

dakle... bilo to nesto vezano za sexualni zivot, neki lijepi pokloncic, neka sitnica ili neka velika stvar, ako se nalazite u necemu od ovoga, napisite da vidimo cime ste uljepsali jutro, popodne, vecer, dan, svom dragom.

i dajte molim vas shvatite ovo ozbiljno... mislim, bez onih nekih upadica...
Luv2Bounce is offline  
Old 24.08.2003., 15:10   #2
Vidim da cure slabo iznenaduju decke..

Kako moj decko zivi u Hr a ja ne imam dosta prilike ga iznenaditi. Moram rec da je uvijek najsretniji kad ga iznenadim s necim seksi...Sad da ne nabrajam, ko zna ko ovo sve cita.. ili mozda da promijenim ime i lokaciju pa da sve napisem..
Ali erotika uvijek pali!
Maja NL is offline  
Old 24.08.2003., 15:37   #3
Re: hmm... cime ste iznenadili decka?

[QUOTE]Luv2Bounce kaže:
[B]dakle...

ajde neka ovo bude mjesto gdje cete vi, drage forumasice, napisati sto se davno ili nedavno ( ) ucinili svom dragom partneru i sto ga je jako iznenadilo... u dobrom smislu

Skuhaj mu ljubavni rucak u erotskom vesu.
P.S. ( moze sa i bez juhe)
__________________
let my fire
vatrogasac mirko is offline  
Old 24.08.2003., 16:31   #4
o iznenadila sam ja svoga itekako

( kako, to nek ostane nasa mala tajna )...
Winona is offline  
Old 24.08.2003., 16:35   #5
Talking Moj je skroman...

a najviše se iznenadi kad kažem : dragec, skuhala sam danas ručak
Marija_1963 is offline  
Old 24.08.2003., 16:41   #6
a od iznenadjenja koje smijem objaviti, ispod tanjura karte za Legoland, zatim ( draze mi je nseto pokloniti onako bez nekog posebnog povoda nego za oficijelne prigode ) Legopaketic star 20 godina za kojim je tragao mjesecima ( ja kupila od nekog Amera )......seks naravno pali, ali mi smo jos friski nismo jos u fazi kad je to iznenadjenje
Winona is offline  
Old 24.08.2003., 16:41   #7
Re: Moj je skroman...

Quote:
Marija_1963 kaže:
a najviše se iznenadi kad kažem : dragec, skuhala sam danas ručak
Winona is offline  
Old 25.08.2003., 00:05   #8
ja ga nikad nisam iznenadiLa jer ja uvijek misLim da mu se to nešto neće sviđat i ne znam što. pa zato ni ne iznenađujem nikad...

aL znam da bi voLio da mu npr kupim neki cd pošto je on frik za gLazbu i cdove kao i ja.
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Old 25.08.2003., 00:08   #9
Dok sam jos zivela u domovini nabavila sam mu posteljinu sa onom Sailor Moon zenskom iz inostranstva, koja se tad nije mogla nabaviti kod nas, a bio je lud za tom serijom...
Minam is offline  
Old 25.08.2003., 00:09   #10
haha... budi mi cura

just kidding
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Old 28.08.2003., 22:46   #11
Quote:
bloody sailor moon kaže:
ja ga nikad nisam iznenadiLa jer ja uvijek misLim da mu se to nešto neće sviđat i ne znam što. pa zato ni ne iznenađujem nikad...

aL znam da bi voLio da mu npr kupim neki cd pošto je on frik za gLazbu i cdove kao i ja.
Nemoj se bojat to se kuži kad poklanjaš. Ako se tebi nešto jako sviđa, pokloni, jer na taj se način izražavaš. Ako misliš da će te ispljuvat zbog 'gluposti' 'neduhovitosti' i sl. ne poznate se ili ne volite baš

A ima i standard procedures koje baš nikog ne ostavljaju hladnim: novost u krevetu, kuhanje neke chic klopice, kupka /mirišljava i diskretno osvjetljena/ i, tadam, izlet

Uopće mi je najbolji scenarij za zabavu kad me netko nenajvljen skupi s posla i odvede van grada. Ne može mi bit loše ni na Sljemenu, ako sam planirala peglanje to popodne. A još kad se ti izleti prevore u par dana mora, ili festival u Budimpešti, ili maskenbal...njamiiiiii!
Radim i ja to drugima, i svjedočim da uvijek upali
Silajn is offline  
Old 29.08.2003., 11:23   #12
.. eh.. jednom davno sam mu poklonila cokoladu , ali mislim da je vece iznenadenje bilo kada ga je docekao vazelin na stolu
Doria is offline  
Old 30.08.2003., 15:41   #13
Quote:
See-Line Woman kaže:
Nemoj se bojat to se kuži kad poklanjaš. Ako se tebi nešto jako sviđa, pokloni, jer na taj se način izražavaš. Ako misliš da će te ispljuvat zbog 'gluposti' 'neduhovitosti' i sl. ne poznate se ili ne volite baš

ma ne bojim se.. znaš šta, smisLiLa sam ideaLan pokLon, nešto što će mu se svidjet, ZNAM! neću napisat što, jer je i on na ovom forumu pa ako bude vidio neće bit iznenađenje..

i ne ispLjuje me nikad zbog gore navedenih stvari, ni ništa sLično nego se samo nasmije i zagrLi me. to je dobro, ne? hehe. ma znam da je
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Old 30.08.2003., 17:35   #14
Toljagom iza vrata !!!
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, to ne leti ne vrijedi !!!

IRON MAIDEN LIVES FOREVER
Denichy is offline  
Old 30.08.2003., 17:54   #15
hehe...sad ste mi dale dobre idejice za jednu skoru prigodu

tnx!!
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Old 05.10.2003., 12:49   #16
Poklon muskarcu

Dakle koke sta kupujete voljenim/dragim muskarcima za rodjendane, godisnjice, bozice...

Knjige, CD-ovi, parfemi, komadi odjece, nakita... AND???
Ispucala mi se fantazija, a treban nest fino kupiti ovaj tjedan
Prijedloge molim?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 05.10.2003., 12:56   #17
Ja odem na sajam antikviteta ili u one antikvarijate koji drzhe svashta...ima tako divnih sitnica iz proshlih stoljeca koje i nisu tako skupe a divno izgledaju...tintarnice, okviri za slike, nekakve kutije, pribori za lulu...potpuno nepotrebne stvari ali jako raduju mushkartze - mislim na zrele mushkartze
magic is offline  
Old 05.10.2003., 13:04   #18
e onda ce moj po tom pitanju zauvijek ostati nezreo , jer on to stvarno smatra suvisnim
vise voli prakticne poklone
ja mu uvijek poklonim nesto vezano za njegove hobye:
naocale za skijanje, rukavice za skijanje, biciklisticku majicu,hlace,rukavice....ali uvijek po jednu stvarcicu tako da se to vremenski dobrano razvuce, a kad pokupujem sve sto mu "treba" ono prvo sto sam poklonila se vec izlizalo, pa ondak iz pocetka
Lisa is offline  
Old 05.10.2003., 13:04   #19
Quote:
Septembar kaže:
Dakle koke sta kupujete voljenim/dragim muskarcima za rodjendane, godisnjice, bozice...
Knjige, CD-ovi, parfemi, komadi odjece, nakita... AND???
DVD... aktovku... sat... čokoladu... ulaznice za neki ekstra-događaj kojem znam da želi prisustvovati... izvedem/odvedem ga negdje neuobičajeno... pustim da taj dan sve bude po njegovom (to mu je možda najveći dar iako nije kupljen )... uglavnom, inače slušam što si želi, pa ak' si to sam ne priušti ili mu ja ne darujem "za bezveze", dođe na red za tako neki značajniji datum
just Sandy is offline  
Old 05.10.2003., 13:11   #20
Lightbulb

Quote:
Lisa kaže:
e onda ce moj po tom pitanju zauvijek ostati nezreo , jer on to stvarno smatra suvisnim
vise voli prakticne poklone
ja mu uvijek poklonim nesto vezano za njegove hobye:
naocale za skijanje, rukavice za skijanje, biciklisticku majicu,
i moj (ili sam ja ta koja voli dobijat i davat prakticne stvari sa upotrebnom vrijednoscu )
vis nesto za biciklizam ili tenis bi mu mogla nac, thx lisa
npr onaj "racunarcic" za bicikl
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.