Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2013., 09:10   #1
Prsten i tako to

Sjedim i pijem najljepsu kavu, subotnju, i razmisljam o stvarima koje zivot znace. Imam oko 10 najboljih prijatelja koji su stari izmedju 6 i 14 godina. I tako vozim mog drugara od 9g koji je bio zaljubljen u L koja opet nije obracala pozornost na nj. I kazem mu ja: „Ja te zene nikako ne razumijem“ A moj drugar L kaze „i ja isto“. Kad dijete nesto tako kaze onda to mora biti tocno. Opet bilo je tu i svjetskih mozgova npr. Einstein koji nisu mogli razumjeti zene (dobro Einsteinu je za oprostiti jer mu je zena bila Srpkinja).
Vidimo kakva je situacija u drustvu, sve manje brakova, sve manje djece a opet san svake zene je staviti prsten na ruku. Mislim ako im je vec stalo do ljubavi i do romantike, kao nam s MK, nek se sukladno tom i ponasaju. Mislim pusti selo, pusti prsten i tako to, ako zbilja volis nekog muskarca nek to bude doslovce i u dobru i zlu. A ne planirati udaju zbog firangi, zbog natkaslica na kojoj ce joj zavidjeti drugarice, ne da bi se ujutro setala u slafroku pored svog zakonitog.
Dalje postoje i kurve, mada ja tvrdim da je to pogresno tako ih nazivati jer kurve placaju porez, koje zive u divljem braku i sto zele prsten. Mislim, helou. Seljancice kog vraga ce ti prsten kad te lako svako moze imati.
Je li vi vidite kakva je situacija u drustvu nenormalna i kako drustvo nazaduje a to je samo zbog zena koje nisu svrsishodne tj. ne radjaju djecu i ne prave pite.
Da bi ova rasrpava bila sukladna smjernicama vlade RH i da ne bi bilo da MK zanemaruje one druge i tako to molim ako neko ima iz Istre i s Kvarnera da se ukljuci u rspravu.

Dakle kratko i jasno: Prsten, cemu to?
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 09:12   #2
A?
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 09:15   #3
stvarno nemam pojma. al mogu ti proguglat
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 09:19   #4
koji bolestan topik
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 09:20   #5
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
koji bolestan topik
a el nosiš pečatnjak?
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 09:51   #6
tipicko zensko razmisljanje..seks..jel nosis prstenjak..eto..kao ono fingerovat ju a da je prsten ne povrijedi.
mislim ausfrau ne znam je li ti ikad iko ovo rekao al meni se cini da si to bolesna osoba...vako phisicki..if ju nou vot aj min..
posto vidim da ne kuzis tematiku i tako to pokusacu ti objasniti..muskarci su romanticari..oni glume grubijane..ali oni su meki zbog njihovg mekog srca..
toj tako urodjeno..i ako on nadje pravu zenu gine za nju..naravno tako je i obratno..nekoliko dana..onda ona vec pocne planirati kako ce joj djeca izgledati i kako ce se zvati sto ce zavrsti, za koga ce se udati ili ozeniti, gdje ce kucu napraviti, kako bi se unucad mogla zvati..a ide tek na drugi dejt..o prstenu jos ni rijeci..naravno da bi se doslo do djece mora biti seksa..i sad doneses joj cvijet a ona te vec za kitu uhvatila..a ti slab.a onda babo vecero..placaj elementaciju cijeli zivot..ovo je gorka i istinita zivotna istina
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 09:57   #7
Zašto ovaj topik u nazivlju imade PRSETN? jel to ima veze s prehranom ili je u pitanju lapsus digitalis?


yebo prsetn, može i kolayna a može i samo lajna...




edit: odo na bakalar. čeka me marenda a popodne eto već zovu na fažol i kuhano vino
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 09:58   #8
to tako treba da bude..mislim forumashi s MK ce skuziti o cemu se radi..bojim da one rospije sa ZK kad to procitaju ne navale u buljucima ovdje..jer to je smisao njihovog zivota
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 10:22   #9
udanim ženama bi trebalo propisati po zakonu da nose burmu na lijevoj ruci.
u zadnje vrijeme, kad se upoznajem sa ženskom, prvo gledam u lijevu ruku, a tek onda u oči.
__________________
"A common mistake that people make when trying to design something completely foolproof is to underestimate the ingenuity of complete fools"-Douglas Adams
ćumez is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:02   #10
pa burma i ide na lijevu ruku.....


a najbolji prsten je onaj vibrirajuci od durex-a hehe

a najgore su one sto nose prsten i vidis ga a saraju vise nego ove bez prstena......niti ga se trude sakriti

koji bolestan topik

daj elem nesto normalno otvori
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:15   #11
škodi ti kava
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:15   #12
Moć prstena




Današnje žene misle samo na gomilanje materijalnoga, što više štikli,haljina,torbica i ostalih pizdarija. Nema tu više romantike, ljubavnu pismu kad im napišeš prvo pogledaju u kuvertu di je 100eurona, a pismo ti bace u lice. I zato taj i prsten jer time govore da te posiduju. :Svesuženesponze:
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:15   #13
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
tipicko zensko razmisljanje..seks..jel nosis prstenjak..eto..kao ono fingerovat ju a da je prsten ne povrijedi.
mislim ausfrau ne znam je li ti ikad iko ovo rekao al meni se cini da si to bolesna osoba...vako phisicki..if ju nou vot aj min..
tako mali, a tako perverzan

ak sad nisam povratila, a nisam trudna, ja ne znam

da fingerovanje pu, sram te bilo
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:18   #14
vaso, pa ta slika je čista logika.

žena je poštena i nevina dok je se ne zaprosi, a onda kad vidi da muškarac ima ozbiljne namjere s njome, onda pokaže da je spremna za rerodukciju.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:20   #15
yedan je prsten
rovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:21   #16
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
vaso, pa ta slika je čista logika.

žena je poštena i nevina dok je se ne zaprosi, a onda kad vidi da muškarac ima ozbiljne namjere s njome, onda pokaže da je spremna za rerodukciju.
Ne, slika govori da je svima davala, i naiđe pošteni romantični muškarac koji mora kleknuti i kupiti prsten da bi moga imati spolne odnose s njome.

I vidiš da nije raširila noge dok nije vidila veličinu dijamanta, znači jopet misli samo na materijalno. a da je bija unutra obični neki prsten koji nije čovika uvuka u minus, noge bi za njega i dalje ostale zatvorene.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:23   #17
yedan ko niyedan

nego, ak muž i žena izgube burme, oćel sačuvat brak?
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:23   #18
Quote:
Vasily kaže: Pogledaj post
Ne, slika govori da je svima davala, i naiđe pošteni romantični muškarac koji mora kleknuti i kupiti prsten da bi moga imati spolne odnose s njome.
ja ne vidin da to igdi piše
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:25   #19
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
ja ne vidin da to igdi piše
Pročitaj sve šta sam napisa slika sve govori, samo triba znati gledati drukčijim očima.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:25   #20
Quote:
Vasily kaže: Pogledaj post
Ne, slika govori da je svima davala, i naiđe pošteni romantični muškarac koji mora kleknuti i kupiti prsten da bi moga imati spolne odnose s njome.

I vidiš da nije raširila noge dok nije vidila veličinu dijamanta, znači jopet misli samo na materijalno. a da je bija unutra obični neki prsten koji nije čovika uvuka u minus, noge bi za njega i dalje ostale zatvorene.
ma de bre vasilije, stara ti je to slika, el vidiš kakve cipale ima ta žemska od prije 9 godina, opet, neb dala ruku u vatru da je to žemska, možda je i neki frajar s kvarnara
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger