Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2007., 08:34   #161
Quote:
griottta kaže: Pogledaj post
a none ti baš živiš po zoni ili se samo voliš praviti pametan?
proučavala sam malo zonu i sve je to jako lijepo, ali bojim se da je ipak većini ljudi neizvedivo. npr ja jedem doma možda 4 puta tjedno, u ostalo vrijeme ovisim o pekarnama i menzi, a tamo se baš i ne može složiti obrok koji se uklapa u zonu, pa ni kad ga shvatiš jako "liberalno". znaš, lako je smatrati nekoga budalom, a pogotovo ako ne znaš u kakvim uvjetima živi.
Greska Searsa je sto nije pojednostavio recepte,
kao sve klasicne dijete, ali te zato nauci jesti, jer to i nije dijeta.
Ljudi vole dijete bez razmisljanja, a ishrana sa znanjem i razumijevanjem nije IN.
I ja jedem cesto vani, sendvice, pizze i tako to. Ali i to je u zoni ako npr. iz sendvica izbacis gornji kruh
ili dok jedes pizzu pustis onaj rub samog tijesta
i ne pijes cole, pivo ili vino nego mineralnu vodu.

Loluuu popricaj sa chiwawom i njoj je kosa na ramenu a nokti na....???
None is offline  
Old 18.06.2008., 20:02   #162
Quote:
Turner kaže: Pogledaj post
E, super....

Da te pitam....koje riblje ulje koristiš? Koju marku? Ja sam kupila Natural wealth...pa me zanima, da li je to ok, ili ima neko bolje koje biš mi preporučio?

Kakav si pomak primjetio u težini?

Ja sam jako zadovoljna, kad jedeš u zoni mentalni fokus je napravo fantastičan.....jednostavno imam puno više energije i elana...
najbolje od svega ti je marka enerzona (preporučena od samog Searsa) , 400kn za cca 2 mjeseca Traži u ljekarnama
Ho-hum is offline  
Old 18.06.2008., 20:07   #163
Quote:
griottta kaže: Pogledaj post
a none ti baš živiš po zoni ili se samo voliš praviti pametan?
proučavala sam malo zonu i sve je to jako lijepo, ali bojim se da je ipak većini ljudi neizvedivo. npr ja jedem doma možda 4 puta tjedno, u ostalo vrijeme ovisim o pekarnama i menzi, a tamo se baš i ne može složiti obrok koji se uklapa u zonu, pa ni kad ga shvatiš jako "liberalno". znaš, lako je smatrati nekoga budalom, a pogotovo ako ne znaš u kakvim uvjetima živi.

Menza je savršena za jeftinu zonu


Komad mesa 3,4 salate i imaš gotovo savršen zonski obrok (jedino ti izostaje maslinovo ulje koje se preporuča). Recepti su zapravo jako jednostavni, mjeriti se ne mora putem vage, već preko dlana (komad mesa mora biti velik otprilike kao dlan) , ugljikohidrati se lako pamte(pola jabuke = 1 blok ; dok salate jedeš koliko god možeš), masnoća će u menzi najčešće biti, ali čak 10 kuna za mjesečnu zalihu kikirikija doista nije mnogo
Ho-hum is offline  
Old 05.11.2012., 20:09   #164
Jel ima netko kakav recept u zoni?
danijelazg is offline  
Old 05.11.2012., 20:34   #165
Budući da ova tema više ne pripada podforumu Zdravlje jer je u međuvremenu otvoren ppdf Hrana i zdravlje ovu temu ću zaključati, a vas molim da nastavite pisati na ovoj temi: Prehrana u Zoni koja se nalazi na odgovarajućem podforumu. Hvala.

I lock.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.