Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2008., 22:49   #1
Talking Ljudi recite mi grijesim li

Jucer sam prvi put pisao na forumu sad vec drugi,ako ste citali onda znate o cem je rijec,ovako ukratko danas mi je rodendan i posalje mi ona poruku kao sretan rodendan bla bla bla...ja ne odgovaram jer ne zelim ni cuti ni vidjeti je ,cuj lutko sjebala si me i to ne prastam nikom pa ni tebi,pa mi salje poruku kao kad ti netko tako nest posalje cestita red je odgovoriti nebitno tko salje,tako je u pravu si znam ali nemogu to je jace od mene neda mi ponos ,e sad pitanje dali ja imam uopce pravo da tako radim ili imam krivi stav,ili sam jos uvijek zaljubljen pa ne zelim uopce dolaziti u kontakte da se ne bih ponadao necem sto se nece dogoditi,jer ja ne zelim s njom imati nist ma ni prijatelji cak,nemogu biti joj prijatelj i praviti da se nista nije dogogilo.savjet please,cure vi ce te reci da sam gad,znam jesam ali i vi ste kucke katkad,muskarci,nadam se da cete me vi podrzati.hvala na strpljenju
igor20sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 23:03   #2
ne znam tvoju pricu, nisam cita drugu temu,al ovako opcenito govoreci,ako te sjebala imas pravo,zasto bi joj mora odgovarat ili sta ja znam sta,imas pravo na svoj izbor
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 23:13   #3
A gle, da ne želiš ništa s njom, ne bi postavljao ovakva pitanja i uopće razmišljao o tome nego bi ignorirao i zaboravio na to.
Ne znam šta ti je napravila, ali recimo meni je žao za svaki put što sam nekom odgovorila a prije tog me posro, takav je od mene zaslužio samo ignoriranje.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 00:00   #4
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
A gle, da ne želiš ništa s njom, ne bi postavljao ovakva pitanja i uopće razmišljao o tome nego bi ignorirao i zaboravio na to.
Ne znam šta ti je napravila, ali recimo meni je žao za svaki put što sam nekom odgovorila a prije tog me posro, takav je od mene zaslužio samo ignoriranje.
Hvala ti puno na ovome i ne nezelim nist s njom,ne u ovom zivotu hahhahahahahahahahh,ko me jednom prede nece vise
igor20sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 00:17   #5
heh, ali svejedno te to jebe... ili si temu otvaral zato jer ti dosadno...
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 00:28   #6
ša i to dosadno mi je a i zanima me dali i vi takve slicne stvari radite kad vas neko sjebe
igor20sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 01:21   #7
da si jednostavno odgovorio sa "Hvala", sad ne bi otvorio ovu temu. Srce bi ti bilo na mjestu
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 09:55   #8
Quote:
igor20sb kaže: Pogledaj post
Jucer sam prvi put pisao na forumu sad vec drugi,ako ste citali onda znate o cem je rijec,ovako ukratko danas mi je rodendan i posalje mi ona poruku kao sretan rodendan bla bla bla...ja ne odgovaram jer ne zelim ni cuti ni vidjeti je ,cuj lutko sjebala si me i to ne prastam nikom pa ni tebi,pa mi salje poruku kao kad ti netko tako nest posalje cestita red je odgovoriti nebitno tko salje,tako je u pravu si znam ali nemogu to je jace od mene neda mi ponos ,e sad pitanje dali ja imam uopce pravo da tako radim ili imam krivi stav,ili sam jos uvijek zaljubljen pa ne zelim uopce dolaziti u kontakte da se ne bih ponadao necem sto se nece dogoditi,jer ja ne zelim s njom imati nist ma ni prijatelji cak,nemogu biti joj prijatelj i praviti da se nista nije dogogilo.savjet please,cure vi ce te reci da sam gad,znam jesam ali i vi ste kucke katkad,muskarci,nadam se da cete me vi podrzati.hvala na strpljenju
Ti radiš ono šta smatraš da je najbolje i svi mi se ponašamo onako kako se osjećamo tako da ti nitko nema pravo govorit da si onakav ili ovakav. Da vrlo vjerovatno da si još zaljubljen jer zašto bi inače uopće o njoj?..Btw sretan rođendan.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 10:01   #9
Ljudi recite mi dali grijesim........

Grijesis. Pise se DA LI.

Sto se guske tice, ne, ne grijesis, odjebi ju i ne javljaj joj se uopce vise. Manipulatorica najobicnija.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 10:25   #10
morticija je u pravu , mogao si joj na drugi sms odgovorit nekak ovako mogao sam , ali meni se ne laze..
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 10:36   #11
Quote:
igor20sb kaže: Pogledaj post
red je odgovoriti nebitno tko salje,tako je u pravu si znam ali nemogu to je jace od mene neda mi ponos ,e sad pitanje dali ja imam uopce pravo da tako radim ili imam krivi stav,ili sam jos uvijek zaljubljen
Red je odgovoriti na poruku, dovoljno je obično "hvala". Na taj način pokazuješ da si kulturan i nju malo hladiš... Zaboravi tu ponos.
Povrijeđen si i još uvijek zaljubljen, loša kombinacija...
__________________
Još samo tri želje: Imat ženu i sina, i podrum pun vina.
crazy elf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 10:39   #12
Ma zašto bi joj odgovorio ako je bila kuja prema njemu. kakav red i kultura.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 10:45   #13
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Ma zašto bi joj odgovorio ako je bila kuja prema njemu. kakav red i kultura.
Pa nemora napisati pismo na 5 stranica, ako mu je već poželjela sretan rođendan, sasvim je normalno da se zahvali. Bez obzira na to kaj se događalo između njih.
Jedino ako ga je za vrijeme veze varala sa njegovim nagorim neprijateljima i to javno, nabijajući mu to na nos, onda, jebga, propucaj joj koljena!
__________________
Još samo tri želje: Imat ženu i sina, i podrum pun vina.
crazy elf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 11:30   #14
Smile

Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
Ti radiš ono šta smatraš da je najbolje i svi mi se ponašamo onako kako se osjećamo tako da ti nitko nema pravo govorit da si onakav ili ovakav. Da vrlo vjerovatno da si još zaljubljen jer zašto bi inače uopće o njoj?..Btw sretan rođendan.
Hvala.......
igor20sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 11:34   #15
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Grijesis. Pise se DA LI.

Sto se guske tice, ne, ne grijesis, odjebi ju i ne javljaj joj se uopce vise. Manipulatorica najobicnija.
griješiš... na hrvatskom se ne piše "dali griješim..." niti "da li griješim..." već "griješim li..."

a ovo drugo...

ako voliš, pusti...
ako voli, vratit će se...

__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 11:46   #16
to se i ja pitam, kad mi ova moja posalje sms danas sutra kaj da napravim

sretan rodjedan
Inlovewetrust is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 13:04   #17
Interpunkcija je tvoj prijatelj.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 13:09   #18
mislim da je jedno hladno "hvala" puno efikasnije nego ništa.. znam po sebi.. takvo "hvala" dođe ti ko emocionalni šamar
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 13:13   #19
Quote:
igor20sb kaže: Pogledaj post
e sad pitanje dali ja imam uopce pravo da tako radim ili imam krivi stav,ili sam jos uvijek zaljubljen pa ne zelim uopce dolaziti u kontakte da se ne bih ponadao necem sto se nece dogoditi
Ja ne mislim da si gad, a mislim da ni većina koja pročita tvoju priču ovu i onu. Svatko tko je povrijeđenu u bilo kojem odnosu cura/dečko, prijatelj/ prijateljica, brat/sestra, ima pravo napraviti distancu.

Nakon nekog vremena kad se ohlade emocije i razbistri glava, drugačije ćeš gledati na cijelu situaciju između vas dvoje.

Iz iskustva ti mogu reći da je neke stvari bolje ostaviti iza sebe, u prošlom vremenu i krenuti dalje.
Rapifen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 14:00   #20
Quote:
malabaya kaže: Pogledaj post
mislim da je jedno hladno "hvala" puno efikasnije nego ništa.. znam po sebi.. takvo "hvala" dođe ti ko emocionalni šamar
ma kakvi. ništa me ne može naživcirat kao nečije ignoriranje.
pa zato mu je odma i poslala drugu poruku jer joj se ne sviđa što ju je izignorirao, da joj je napisao hvala, dobila bi šta je htjela.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.