Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2007., 14:07   #61
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
organski mrzim tog tipa s tvog novog avatara.
zašto fak? ružan je a ti si lijep?
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 14:19   #62
Quote:
Indonesia kaže: Pogledaj post
zašto fak? ružan je a ti si lijep?
ne znam, pojavio se u par filmova i mrzim ga. živcira me. ne znam ni kako se zove ni ništa, samo mu mrzim facu.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 14:21   #63
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ne znam, pojavio se u par filmova i mrzim ga. živcira me. ne znam ni kako se zove ni ništa, samo mu mrzim facu.
data to si ti dobro možeš reći da nisi
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 14:22   #64
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Onda Data slici na Elton Johna...
Data je B.
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 14:34   #65
Quote:
Indonesia kaže: Pogledaj post
data to si ti dobro možeš reći da nisi
data je splićo, ja njet.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 00:50   #66
ovako biti će nekoma dobro nekima loše , oni što danas idu na malo skuplje godišnja putovanja za 20 god će ići na mjesec jesti mjesečeve kotlete. a oni koji gledaju kako ovi danas idu na godišnja putovanja za 20 god će gledati sa teleskopom mjesec ili uživo prenos 24 sata big brader sa mjeseca (oko 100 000 )ljudi će kupiti vikendicu na marsu , i mjesecu. amerikanci će pogreškom prilikom provjere atomik bombica napraviti 24 manje države
kinezki par će smijeti imati dijete samo ako dobije na lutriji broj da smije imati dijete tako će smanjivati populaciju .a da radi prenapučenosti malo će sida dobiti pomoć , detektore laži će imati svaki policajac pa prilikom kontrole će zapitati dali što skrivaš , a zašto ? glas će biti analiziran.kriv je ili not gilti vikaće glupa mašina u sudnici će imati sve podatke o optuženom umjesto porote biti će kompjuter , sa svim senzorima naoružan ... kriv je not kriv
kompjuteri postat će još bolli jači (ili slabiji )imat će mogućnosti pričanja razmišljanja logičnog ,roboti će biti u svakoj kući moći će vas nasmijavati (datoteke viceva u glavi) prepričavati vijesti.(za žene ) stolice i podovi će imati senzore pa će stalno za vama ponavljati imate toliko kg ,ili još malo i idealna kilaža (težina)to je za one koje kupuju sve stvari iz tele šopinga žele smršaviti a nebi potrčale metra-. auta će imati multi funkciju lebdenje(letenje tipa helikar)
i u početku sće seemijeti koristiti samo kod okretanja u mjestu i u slabo naseljenjim mjestima kasnije će se koristiti posvuda nafta odlazi iz upotrebe .
i.t.d
__________________
nije važno koliko znaš već kako znaš
alesmaher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 00:55   #67
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
data je splićo, ja njet.


mislim da nema smisla više lagati

...aj ti prvi
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 00:59   #68
data je b? b kao biseksualac? oh....
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 01:15   #69
Quote:
alesmaher kaže: Pogledaj post
ovako biti će nekoma dobro nekima loše , oni što danas idu na malo skuplje godišnja putovanja za 20 god će ići na mjesec jesti mjesečeve kotlete. a oni koji gledaju kako ovi danas idu na godišnja putovanja za 20 god će gledati sa teleskopom mjesec ili uživo prenos 24 sata big brader sa mjeseca (oko 100 000 )ljudi će kupiti vikendicu na marsu , i mjesecu. amerikanci će pogreškom prilikom provjere atomik bombica napraviti 24 manje države
kinezki par će smijeti imati dijete samo ako dobije na lutriji broj da smije imati dijete tako će smanjivati populaciju .a da radi prenapučenosti malo će sida dobiti pomoć , detektore laži će imati svaki policajac pa prilikom kontrole će zapitati dali što skrivaš , a zašto ? glas će biti analiziran.kriv je ili not gilti vikaće glupa mašina u sudnici će imati sve podatke o optuženom umjesto porote biti će kompjuter , sa svim senzorima naoružan ... kriv je not kriv
kompjuteri postat će još bolli jači (ili slabiji )imat će mogućnosti pričanja razmišljanja logičnog ,roboti će biti u svakoj kući moći će vas nasmijavati (datoteke viceva u glavi) prepričavati vijesti.(za žene ) stolice i podovi će imati senzore pa će stalno za vama ponavljati imate toliko kg ,ili još malo i idealna kilaža (težina)to je za one koje kupuju sve stvari iz tele šopinga žele smršaviti a nebi potrčale metra-. auta će imati multi funkciju lebdenje(letenje tipa helikar)
i u početku sće seemijeti koristiti samo kod okretanja u mjestu i u slabo naseljenjim mjestima kasnije će se koristiti posvuda nafta odlazi iz upotrebe .
i.t.d
I imat cemo one jakne koje ocitavaju zivotne funckije tako da cim nesto nije u redu odmah doleti paramedics.

Robot porotnici?
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 12:10   #70
data, što mutiš?
diki je samo moja
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 12:12   #71
je, jesti ćemo ribe sa marsa svaki dan.
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 16:23   #72
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
je, jesti ćemo ribe sa marsa svaki dan.
..sve bit će automatik
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 11:02   #73
droge ce postati jednostavnije za koristenje. iskreno mislim da ce prevladavati tablete i inhalatori, a komplicirane igle i ostale pizdarije ce izaci iz uporabe.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 14:23   #74
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
droge ce postati jednostavnije za koristenje. iskreno mislim da ce prevladavati tablete i inhalatori, a komplicirane igle i ostale pizdarije ce izaci iz uporabe.
tesko..najbolje djeluju..samo ce se vjerojatno modificirati..ljudi uvijek zele bolje,brze,jace..a ustrcanje u zilu je upravo to..tak da mislim da grijesis
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 14:37   #75
možda izmisle koju novu i praktičniju pa budemo svi imali utičnice na dotičnu u kući i kad nam dođe samo se priključimo.
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 18:45   #76
Čovječanstvo je na rubu samoubojstva!!

Jako nas malo dijeli od toga, nevjerojatno malo...

Samo strelovite pozitivne promjene mogu nas spasit...strašno...dolaze nam već opomene u vidu Kometa, Meteora, pa cunamija i katastrofa...al mi ne vidimo dalje od novca!!
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 18:55   #77
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
Čovječanstvo je na rubu samoubojstva!!

Jako nas malo dijeli od toga, nevjerojatno malo...

Samo strelovite pozitivne promjene mogu nas spasit...strašno...dolaze nam već opomene u vidu Kometa, Meteora, pa cunamija i katastrofa...al mi ne vidimo dalje od novca!!
Pa novac je taj koji ce nas unistiti, a ne kometi, meteori i tsunamiji
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 18:57   #78
To nam je samo pomoć "sastrane" da nam olakša muke i da brže odemo!!
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 18:59   #79
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
To nam je samo pomoć "sastrane" da nam olakša muke i da brže odemo!!
, da svaka pomoc je dobro dosla, mozda nam se i alieni smiluju pa nam posalju koji death ray.....
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 19:01   #80
Vjerojatno nam već skreču kakvu hrgu od planine da nas izbaci iz orbite i našeg Svemira!!
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.