Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2003., 15:28   #1
Podforum Književnost - knjiga žalbi&prijedloga

Listam malo drag nam ovaj podforum, i čudim se koliko se stvari odvija u raznim (suludim, neočekivanim, smiješnim, besmislenim...) smjerovima...
Imam ovaj topic već neko vrijeme na umu, i gdje bolje prilike,nego ove sada?

Moja pitanja:

Imate li ikakvih prigovora (ili posebnih zahtjeva) vezano uz podforum Književnost?
Nedostaje li vam nekih ozbiljnijih diskusija?
Imate li osjećaj da bi se neke stvari (koje? ) mogle bolje izvesti?
Nešto vas smeta?


Vaši prijedlozi ...apsolutno poželjni, potrebni i dobrodošli...


...ili ovdje, ili na moj mejl ([email protected]) ili na PM...




darin
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 19:59   #2
ja ću se žalit

pa zakaj si zatvorila moj topic 'knjige za cmizdrenje'? mogla si samo izbrisat debilnu raspravu o lotr-u i to je to

i kaj sad ak se netko sjeti neke divne depresivne knjige... i neće (mi) imat gdje reć?
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 22:20   #3
draga, krenula sam brisati postove i shvatila da toga ima previse, da bi morala paziti da izbrisem sve tragove pojedine rasprave, a konkretnih postova na tvoju temu bilo je nezamjetno puno u odnosu na ostatak.
Ako bas zelis, potrudit cu se i izolirati kvalitetne postove koji odgovaraju istoimenom topicu a obrisati ostatak. Hm?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 22:23   #4
Isto tako, ne bi bilo loše da koristite one opcije o prijavljivanju postova moderatorima...pošto je situacija 'pomalo' zahuktala, ova opcija biti će mi od velike koristi.

Na kraju krajeva, zato i je ovdje...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 10:15   #5
Pa da, zasto vam moderatori nebi pomogli u osmisljavanju i provodjenju vase ideje s nekim topicom? Ako ste zamislili topic odredjene tematike, sapnite darin ili meni pa cemo se pobrinuti da doticni topic ostane cist od sveg onog sadrzaja kojemu tamo nije mjesto.

Imam ja jednu ideju. Mogli bi pokrenuti topic na kojemu ce ljudi moci hvaliti, kritizirati, komentirati ili recenzirati ono sto se pise u "Malom literalnom kuticu" jer ljudi moji, na stranu Jergovici, Ferici i Tomici, ali mi tamo imamo aktivnu jednu cjelu knjizevnu scenu... carica, nataniel, kisha, kesten, akinetoh blues, tillon.kord, kamen kameni, focus ... i ostali da se tko ne uvrijedi. Dopisite ih vi.

To su sve zivi ljudi. I pisu. Tu sa vama i medju vama. A svaki pisac, budimo iskreni, ima potrebu da bude citan i da ima neku povratnu informaciju o onome o cemu pise.

Kada na sljedecem Interliberu budete uzeli u ruke knjigu nekoga od njih, tada cete moci s ponosom za sebe reci, ehehe i ja sam sudjelovao u formiranju tog pisca.
Porto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2003., 16:31   #6
Pohvalio bih moderatore za ovaj topik i za topik Natječaji.
Po mom mišljenju mislim da nedostaje jedan topik gdje bi se svrstale priče koje svojim sadržajem ne spadaju u već postojeće.
Ako bi postojao interes i jedan za grafite i aforizme, ako već ne postoji. Primječujem da na nekim threadovima diskusije i jalove rasprave "ubiju" temu. Možda bi bilo dobro da ima topic gdje bi se takve rasprave prebacile i kulturno razriješile. (Riječima i buzdovanom). Eto..
young is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2003., 14:31   #7
štima young,

daklem svi oni pokretaci threadova kao i ozbiljni ucesnici koji su se pronasli u nekom threadu neka sapnu pm-om na jalove diskusije i chatanje.
Porto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2003., 08:22   #8
Talking Žalim se.......

Moje Dame i Gospodo*

žalim se na sebe.
Ma, kome da se obratim ako ne Vama, sestre moje i braćo, po peru i papiru.

Što da radim, sama sa sobom?

Ne slušam se, neuredne imam misli, ostavljam ih bilo gdje.....
gubim ih i podmećem, spuštam ih i rastežem, ispisujem ih i brišem
oh tako mi nedaju mira, njima protestiram, povlađujem i snivam...ma kroz njih udišem i izdišem, nemarno ih odbacujem, s nestrpljenjem prikupljam po smsleno slažem.

Očaj me hvata. Kao neka prisilna radnja.

Nikako da se mijenjam, stalno sebi nešto prigovaram.
Prigovaram si za ono što jesam, za ono što nisam, i za ono što nikad neću biti.....i očajno strepim da ne postanem ono što drugi žele...

.....da se nikad ne žalim na sebe.


Zato inzistiram, da se žalim na sebe.

Jer hoću bolje.

Žalim se samo Vama, i povremeno tiho u sebi.
Ostavljam se takva za sutra, preživljavam jučer.
Vjerujem da će te uvažiti moju žalbu već danas.

Srdačno Vaša









*
Žalba pronađena u društvu književnih kritičara.
Na dan 19.12.2004
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.