Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2009., 22:46   #2201
Može biti da je 2 u 1.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 22:49   #2202
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ja uopće ne stavljam tekući puder na podočnjake. Ne vidi se prijelaz, samo ga zblendaš dobro na tom dijelu lica, isto kak ga zblendaš na prijazu vrata i lica.

Možeš stavit puder u prahu na korektor, al vrlo malu količinu.
ne stavljam ni ja direktno, nego baš to, zblendam ga dobro na tom području...uh, dakle, dobro je

a sad moram trazit još i puder u prahu, ajme jada...
hvala ti puno na detaljnom pojašnjavanju

@starleta, zanimljiv mi je taj tvoj prijedlog za čaj od koprive, čula sam hvalospjeve o tome i prije. nisam razmišljala o tome...možda i probam
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 22:53   #2203
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Može biti da je 2 u 1.
onda mi je drago da me prodavačica uvjerila da uzmem ovog.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 23:24   #2204
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
pa kad nisu namjenjeni prikrivanju... ispod ilum. ti treba jaaaako kvalitetan korektor...
znam da nisu namjenjeni prekrivanju, niti ga nisam tako koristila
samo sam rekla da mi naglašava podočnjake, ne da ih ne pokriva
ne volim stavljati iluminatoree uopće oko očiju jer mi samo istakne podočnjake

ne volim iluminatore oko očiju bez obzira na korektor
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 11:13   #2205
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
onda je ovaj moj dva u jednom. evo čitam da je korektor (prekriva nedostatke, podočnjake, sjene) i osvjetljava.
zove se Instant light perfecting touch.
_________
a sjecam se da mi je prodavačica nešto objašnjavala da ovaj za razliku od ysl i kaneba i osjetljava....
teško da je 2 i 1 jer su to dva različita efekta....korektor na podočnjacima će zakamuflirati a iluminator će ih istaknuti ko nikad.... to bi bilo kao puder i rumenilo 2 u jedan... nema smisla...

al nemoj se obazirati na etikete... na njima imaš puno krivih naziva... budeš vidjela kad ga staviš...kaj će ti se dogodit... ili je jedno ili drugo....

u biti...sad sam ga našla na netu...koliko sam shvatila...to je korektor sa reflektirajućim česticama...a to nije dobro...ne znam....probaj nabacit neku fotku s tim na podočnjacima...baš me zanima sad kak bi to trebalo izgledati jer... clarins ima preeeedobre pudere a korektore - ne baš....

Zadnje uređivanje gushterchich* : 19.12.2009. at 11:23.
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 11:14   #2206
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Illuminator nije korektor, illuminator ne prekriva, samo osvjetljava.
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 11:17   #2207
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
znam da nisu namjenjeni prekrivanju, niti ga nisam tako koristila
samo sam rekla da mi naglašava podočnjake, ne da ih ne pokriva
ne volim stavljati iluminatoree uopće oko očiju jer mi samo istakne podočnjake

ne volim iluminatore oko očiju bez obzira na korektor
aha...krivo shvatila....

btw. ozbiljno? ...možda je stvar u brandu... jer meni nakon korektora jako osvježi cijeli look... a ja imam jako izražene podočnjake....
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 13:52   #2208
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
teško da je 2 i 1 jer su to dva različita efekta....korektor na podočnjacima će zakamuflirati a iluminator će ih istaknuti ko nikad.... to bi bilo kao puder i rumenilo 2 u jedan... nema smisla...

al nemoj se obazirati na etikete... na njima imaš puno krivih naziva... budeš vidjela kad ga staviš...kaj će ti se dogodit... ili je jedno ili drugo....

u biti...sad sam ga našla na netu...koliko sam shvatila...to je korektor sa reflektirajućim česticama...a to nije dobro...ne znam....probaj nabacit neku fotku s tim na podočnjacima...baš me zanima sad kak bi to trebalo izgledati jer... clarins ima preeeedobre pudere a korektore - ne baš....
ja ti se baš ne razumijem, ovo mi je prvi.
probala sam ga jučer i čini mi se izvrstan. prekiva i osvjetljava područje oko očiju. momak i mama su mi jučer komentirali da im nešto dobro izgledam al im nisam htjela rec da je to do korektora.
kad sam ga tek stavila, malo sam previše iscjedila izgledala sam kao pravi rakun, onda sam ga malo utapkala i brzo se nekako prilagodio licu.
dosta sličan je onom od ysl kojeg sam jučer također probavala jedino što je ysl gušci i ovaj više osvježi.
nažalost ne mogu staviti fotke jer mi je aparat vec duže na popravku, a s mobitelom mi ispadaju tako tragične fotke da ih nema smisla stavljati.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 00:28   #2209
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
najgore je pokriti te vrećice ispod očiju, a ja ih imam u kombinaciji sa tamnim podočnjacima
probala raznorazne kombinacije i niš mi nije pomoglo...

jedino sam primjetila da su mi puno manje te vrećice i rjeđe ih imam od kada pijem redoviti čaj od koprive
možda to ima veze se radom bubrega (nakupljanje vode)
Kupujem čaj od koprive

Reci mi jeli dovoljno popiti jedan na dan?

Inače ja imam velikih problema s tekućinom - ne mogu piti
Nisam skoro nikad žedna i uglavnom pijem na silu preko dana (osim kad sam u kafiću - onda mogu popiti i cijeli čaj i cijeli sok...) Na poslu od 9-5 apsolutno zaboravim piti, doma isto

Vjerovatno je to razlog što sam podbuhla u zadnje

Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
aha...krivo shvatila....

btw. ozbiljno? ...možda je stvar u brandu... jer meni nakon korektora jako osvježi cijeli look... a ja imam jako izražene podočnjake....
Tamne podočnjake ili si podbuhla?
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 11:44   #2210
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Kupujem čaj od koprive

Reci mi jeli dovoljno popiti jedan na dan?

Inače ja imam velikih problema s tekućinom - ne mogu piti
Nisam skoro nikad žedna i uglavnom pijem na silu preko dana (osim kad sam u kafiću - onda mogu popiti i cijeli čaj i cijeli sok...) Na poslu od 9-5 apsolutno zaboravim piti, doma isto

Vjerovatno je to razlog što sam podbuhla u zadnje
ovo mi je poznato, imam isti problem već godinama
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 12:08   #2211
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
to je korektor sa reflektirajućim česticama...a to nije dobro...
Hm, kako za koga...meni recimo to odgovara, kad stavim samo YSL t.e. bez korektora ispod, odmah izgledam bolje i svježe. Općenito su mi se korektori koji sadrže iluminirajuće čestice pokazali najboljima za podočnjake...
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 14:13   #2212
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Kupujem čaj od koprive

Reci mi jeli dovoljno popiti jedan na dan?

Inače ja imam velikih problema s tekućinom - ne mogu piti
Nisam skoro nikad žedna i uglavnom pijem na silu preko dana (osim kad sam u kafiću - onda mogu popiti i cijeli čaj i cijeli sok...) Na poslu od 9-5 apsolutno zaboravim piti, doma isto

Vjerovatno je to razlog što sam podbuhla u zadnje
Kopriva inače pomaže radu bubrega i diuretik je...
A vrečice ispod očiju najčešće nastaju zbog zadržavanje tekućine, kopriva je diuretik i pomaže radu bubrega, ap bi mogla pomoći
ono što još može dodatno pridonijeti nastanku vrećica je spavanje na trbuhu i unos velike količine soli

Podočnjaci su zapravo trajne modrice i nastoju zbog propusnosti krvnih žila, a nedostatak sna čini kožu svijetlijom, prozirnijom pa su nam zato podočnjaci izraženije kad smo umorni i neispavani

Probaj se prisiliti popiti barem dva-tri gutljaja vode (čaja) svakih pola sata, da ne dehidriraš
ako imaš bocu vode na stolu prije ćeš se sjetiti popiti malo
Koprive bi trebala piti 3 šalice na dan
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 14:46   #2213
Uh, i ja se pridružujem u klub vrećastih Isto sam lijena piti litre vode na dan, čaj ne podnosim ali mi je ipak jedno vrijeme pomagao zeleni i roiboos čaj. Osobno mi pomaže YSL touche eclat ali ja ga koristim točno ovako http://www.youtube.com/watch?v=Y1DEBJNzVNA jer kad se osvijetli cijelo lice onda se i podočnjaci i vrećice manje vide.
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 14:08   #2214
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post



Tamne podočnjake ili si podbuhla?
tamni podočnjaci...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 14:11   #2215
Quote:
shakti kaže: Pogledaj post
Hm, kako za koga...meni recimo to odgovara, kad stavim samo YSL t.e. bez korektora ispod, odmah izgledam bolje i svježe. Općenito su mi se korektori koji sadrže iluminirajuće čestice pokazali najboljima za podočnjake...
da, kako za koga ali većina proizvoda 2 u 1 nisu dobri( barem meni)...jer se kombiniraju sastavi i efekti koji nemaju veze jedan s drugim....
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 19:42   #2216
u potrazi za svojim rješenjem po pitanju odvratnih podočnjaka, nakon samo 2 dana korištenja, moram pohvaliti clinique tekući korektor u tubici. Stvarno mi se čini odličan, prekriva savršeno, postojan, ne skuplja se u boricama, jednostavno genijalan ...i nakon dugo vremena ličim na nešto
da se razumijemo, podočnjake ne uklanja 100% naravno, al mislim da stvarno daje maximum koji korektor može dati-ostalo je ipak u preparativi...ili u koprivi
preoduševljena sam, razlika s njim i bez njega je u svakom slučaju ogromna
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 20:52   #2217
Jesi već počela piti koprivu?

Ja je totalno zaboravila kupiti al sutra idem u apoteku... Nadam se da imaju u vrećicama...

U vrećicama za vrećice

Btw, danas sam kistićem nanijela iluminator kao na onom filmiću koji je netko postao. I sviđa mi se efekt I prije sam slično osvjetlavala lice ali sam izbjegavala oči i podočnjake do sad...

I sad ga nisam stavila na podočnjake nego u kutove oka. I mogu reći da je bolje


Btw, jeli vi iluminator stavite poviše pudera u prahu ili ispod?
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 20:59   #2218
Quote:
vikky kaže: Pogledaj post
u potrazi za svojim rješenjem po pitanju odvratnih podočnjaka, nakon samo 2 dana korištenja, moram pohvaliti clinique tekući korektor u tubici. Stvarno mi se čini odličan, prekriva savršeno, postojan, ne skuplja se u boricama, jednostavno genijalan ...i nakon dugo vremena ličim na nešto
da se razumijemo, podočnjake ne uklanja 100% naravno, al mislim da stvarno daje maximum koji korektor može dati-ostalo je ipak u preparativi...ili u koprivi
preoduševljena sam, razlika s njim i bez njega je u svakom slučaju ogromna
kako se tocno zove?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 21:19   #2219
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
kako se tocno zove?
All About Eyes Concealer, evo ga tute :

http://www.clinique.com/product/CATE...ers/index.tmpl

treba ga abnormalno malo, jedino mi se čini da malo isušuje područje oko očiju, ali danas sam to riješila sa malo masnijom kremom koju sam stavila ispod na to područje nakon dužeg korištenja bit ću pametnija

EDIT: joj ne, ili je pak ovaj:

http://www.clinique.com/product/CATE...ers/index.tmpl

ajme sad ne znam imam dosta testera u posudici i sad nisam sigurna

upucat ću se!

@skura, nisam još počela s kopriva-tretmanom, čekam do odem u grad jer ga moja prija kupuje na dolcu. Pa svratim do kumica ovih dana jer će mi sad za ove blagdane trebat sva moguća pomoć

Zadnje uređivanje vikky : 21.12.2009. at 21:25.
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 22:30   #2220
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post


Btw, jeli vi iluminator stavite poviše pudera u prahu ili ispod?
ispod...pošto nakon sušenja ne ide opet mokro...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:48.