Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2009., 15:26   #1941
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Pa, ne znam kako nije ako se očigledno ta narančasta "tuče" s ostatkom mog lica.
kad se dobro utapka, spoji se sa puderom i ne vidi se razlika...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 15:35   #1942
Ovako, da se nepatim. Koji korektor prikrije podočnjake a da se baš ne kuži previše i da se ne svjetluca? Imam one s kistovima, ali su prerijetki i sjaje se, pa efekt nije baš neki.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 17:33   #1943
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Ja sam imala tj. imam još uvijek Guerlain Issima precious light korektor, tj. highlighter. Meni je grozan, ne pokriva mi tamne podočnjake, čak što više izgledam još umornije s njime. Ja mislim da on uopće nije korektor nego osvjetljivač kao što mu ime kaže. Uglavnom bolje nemoj ukoliko imaš tamne podočnjake.
Točno takav ti je i od Estee Lauder Ideal light...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 17:38   #1944
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Trenutno koristim Estee lauder Double Weare u boji Medium, no nakon pola dana mi ulazi u sitne borice, tak da sam u potrazi za nečim super finim.
Čula sam ,a i čitala da je la Prairie korektor u olovci s kistićem odličan za takve slučajeve kao moj (preko 35 god. ), no skup je, ali se dobiju 2 komada u tom pakiranju.
ajde javi ako nađeš nešto što prekriva jednako dobro kao double wear, ali ne ulazi u sitne borice, imam praktički isti problem - imam par sitnih borica koje inače nisu primjetne (20 god), ali on mi se nakon pola dana uvuče u njih i budu baš vidljive. jedino što fenomenalno pokriva
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 18:08   #1945
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Ja sam imala tj. imam još uvijek Guerlain Issima precious light korektor, tj. highlighter. Meni je grozan, ne pokriva mi tamne podočnjake, čak što više izgledam još umornije s njime. Ja mislim da on uopće nije korektor nego osvjetljivač kao što mu ime kaže. Uglavnom bolje nemoj ukoliko imaš tamne podočnjake.
uf, hvala, nije baš jeftin, pa se nebi htjela zaletit. nemam baš tamne podočnjake, ali ih imam, nekad su vidljiviji i u takvim situacijama mi treba instant rješenje u obliku čarobne olovčice
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 18:53   #1946
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Točno takav ti je i od Estee Lauder Ideal light...
kako kome
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 20:28   #1947
ima li ijedan pristupacni, prosjecni brend, koji se kupuje u standardnim parfimerijama, tu losos nijansu?
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 20:46   #1948
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
ne isušuje? i za vrlo suhu kožu je? koju nijansu uzimaš i kakve si puti?
ja ti imam mješovitu kožu, masnu sa suhim plikovima....tak da ne znam kak bi išlo baš na suhu... meni je super, ne isušuje...
ja sam koristila nw 25, 30 i još jedan tamniji al sam zaboravila koji i nc u srodnim nijansama...pa sam si ih mješala po potrebi... ja sam ti jako svijetle puti, rozi podton...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 19:58   #1949
@gushterchich*--> hvala, ali mislim da to ipak nije za mene...


Ima li neki od MAC-a za suhu kožu?
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 22:11   #1950
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
@gushterchich*--> hvala, ali mislim da to ipak nije za mene...


Ima li neki od MAC-a za suhu kožu?
http://www.maccosmetics.com/product/...PRODUCT_ID=964
pogledaj si ovaj....taj je hidratantni...ali ja ga osobno nisam koristila tak da ti ne mogu reći kakav je... ali taj bi trebao biti za suhu i osjetljivu kožu...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 22:45   #1951
cure pomoć, imam od collistera korektor, ne znam više kako se zove u tubici je, pri kraju mi je i moram u nabavku novog pa zato molim za preporuke. imam jaaako izražene podočnjake, tj. šljive na očima ovaj mi je postao nekako loš, nabora mi se nekako i onda je dosta vidljiv help me
lara310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 10:22   #1952
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Točno takav ti je i od Estee Lauder Ideal light...
Jučer sam malo isprobavala na ruci taj Ideal Light i čini mi se da nije sličan Guerlain Issima korektoru/iluminatoru. Ovaj je puno gušći od Guelainovog i čini mi se da bolje pokriva. Morat ću to isprobati na licu, pa kaj bude.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 10:44   #1953
Kupila sam Bourjoisov Korektor/highlighter D'un coup de pinceau baš da vidim kakav je i ugodno se iznenadila! Dosta mi dobro pokrije podočnjake i kad ga dobro utapkam, ne ističe mi sitne borice. To je ovaj:

__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 12:59   #1954
@gushterchich*--> uu hvala, mogla bih ga isprobati

@shakti--> cijena?
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 13:13   #1955
Quote:
shakti kaže: Pogledaj post
Kupila sam Bourjoisov Korektor/highlighter D'un coup de pinceau baš da vidim kakav je i ugodno se iznenadila! Dosta mi dobro pokrije podočnjake i kad ga dobro utapkam, ne ističe mi sitne borice. To je ovaj:

ja sam imala taj prije negdje...dosta dugo...nije mi bio dobar...dapaće malo mi je falilo da ga bacim....al sam ga ostavila jer sam imala jako svijetlu nijansu, pa sam ga koristila za gluposti...tipa halloween...i tak...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 19:50   #1956
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
ja sam imala taj prije negdje...dosta dugo...nije mi bio dobar...dapaće malo mi je falilo da ga bacim....al sam ga ostavila jer sam imala jako svijetlu nijansu, pa sam ga koristila za gluposti...tipa halloween...i tak...
Čitala sam baš recenzije na MUA-mišljenja su podijeljenja, nekima je dobar, a dosta cura kaže da im nije bio...Meni je nakon 2 isprobavanja dobar, nije ultra lagan kao highlighter, a ni pretežak kao pravi korektor i lijepo osvijetli dio ispod očiju. A, ne znam, možda promijenim mišljenje, testirat ću ga još...
Ne znam kakav je od Bourjois onaj baš highlighter u 'olovci' u crnoj ambalaži, probao netko?

Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
@shakti--> cijena?
Mislim da sam ga platila oko 70-ak kn...
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 20:56   #1957
Curke, ja uopće korektor ne koristim, a trebala bi...

A ne koristim ga zato jer mi ističe podbuhlost... Imam i podočnjake ali nisu toliko tamni ali se vide iz aviona...

Imate neku preporuku? Neki koji ne ističe toliko podbuhlost i da kad se vozim tramvaju ne izgledam kao da imam podočnjake do zuba

(ovo sam i skontala u tramvaju jer su svjetla tako grozna da kad se pogledaš u staklo ne možeš vjerovati da si to ti )
(možda da izbjegavam tramvaje )
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 08:52   #1958
Quote:
shakti kaže: Pogledaj post
Ne znam kakav je od Bourjois onaj baš highlighter u 'olovci' u crnoj ambalaži, probao netko?
ja sam ga upravo potrošila. solidan je. za te novce je super. imala sam onaj bež, ne rozi, mana mu je jedino što se nakon nekog vremena malo vidi u boricama, ali malo, nije tak strašno, vrijedi probati. ja ga mogu definitivno usporediti sa diorovim skinflash, tu su mi negdje po kvaliteti, jedino što dior fino miriši, ovaj nema miris, ali je dior odprilike 2,5 puta skuplji.
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 14:45   #1959
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
@gushterchich*--> hvala, ali mislim da to ipak nije za mene...


Ima li neki od MAC-a za suhu kožu?
Ja ti imam taj mac što ti je gušterica preporučila. Jako je dobar, omekša kožu ispod očiju,dosta je hidratantan, ne ulazi u bore i odlično prekriva. Odlično se utapkava, ne moraš ga razvlačiti.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 15:56   #1960
Zašto imamo dvije teme o korektorima

No dobro, da i ovdje pitam...

Trebam korektor koji neće isticati natečenost očiju...

Jel to uopće postoji?!



ne korisitm ga upravo zbog toga što s njim izgledam podbuhlo
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.