Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2011., 01:31   #4481
Quote:
Mateićka1988 kaže: Pogledaj post
PA JESAM SLALA SAM ,KAKO SU OFARBALI ILI IH PRESVUKLI ALI MI NITKO NE ODGOVARA,BILA BIH SPREMNA PLATITI DA MI TO NETKO NAPRAVI ALI NARAVNO NE 200 KN KAKO JE ŠUSTER TRAZIO
jesi razmišljala da ih sama prefarbaš? ako imaš volje, pogledaj si malo po netu neke tutoriale, raspitaj se o svemu, bojama i to. a je bi ti šuster za svake računao 200kn ili za oboje 200kn?
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 12:38   #4482
Quote:
artemida7 kaže: Pogledaj post
jesi razmišljala da ih sama prefarbaš? ako imaš volje, pogledaj si malo po netu neke tutoriale, raspitaj se o svemu, bojama i to. a je bi ti šuster za svake računao 200kn ili za oboje 200kn?
za samo jedne mi je racunao.nije mi jasno kako je nekA Djevojka tu na forumu stavila crne salonke i presvukla ih je u neko cvjetno platno...ne znam ni gdje da potrazim tu boju za njih
Mateićka1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 16:20   #4483
Quote:
Mateićka1988 kaže: Pogledaj post
za samo jedne mi je racunao.nije mi jasno kako je nekA Djevojka tu na forumu stavila crne salonke i presvukla ih je u neko cvjetno platno...ne znam ni gdje da potrazim tu boju za njih
curi je nick Christina i ona je detaljno opisala kako je presvukla svoje sandale, evo ti ovdje link:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=4041
 
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 16:22   #4484
Evo nešto skroz novo od mene =) Vidjela sam na netu American Apparel torbu koja mi se svidjela, ali košta 50 dolara, i nakon toga sam na jednom blogu vidjela da si ju je cura sama napravila, pa sam i ja odlučila tako (uz malu maminu pomoć =P)

Evo rezultat:



Prva slika je American Apparel torba, druga slika je sa Style Scrapbook, a treća je moja =)

Sad ju još samo moram uslikati uz neki outfit, da imam poštenu fotku =P
MadeByMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 16:23   #4485
Maja, torba ti je odlično ispala, baš je lijepa!
 
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 16:51   #4486
Quote:
MadeByMaja kaže: Pogledaj post
Evo nešto skroz novo od mene =) Vidjela sam na netu American Apparel torbu koja mi se svidjela, ali košta 50 dolara, i nakon toga sam na jednom blogu vidjela da si ju je cura sama napravila, pa sam i ja odlučila tako (uz malu maminu pomoć =P)

Evo rezultat:



Prva slika je American Apparel torba, druga slika je sa Style Scrapbook, a treća je moja =)

Sad ju još samo moram uslikati uz neki outfit, da imam poštenu fotku =P
ajme odlična je
moram ti ukrast tu ideju, koji materijal si koristila?
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 16:54   #4487
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
ajme odlična je
moram ti ukrast tu ideju, koji materijal si koristila?
kupila sam eko kozu u nekom ducanu sa tkaninama (krizanje marticeve i bauerove u zagrebu), i frendica i ja smo si obje odlucile sasit torbe, s tim da je ona kupila neki bez materijal i napravila torbu na preklop, mislim da cu si i ja jednu takvu slozit =P

vec vidim, uskoro cu imat torbe u svim bojama hehe.
MadeByMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 16:57   #4488
koliko košta ta eko koža?
jooj sad blagdani, ništa ne radi, nemam ama baš nikakvog materijala za ništa...
ni organdija za ruže, ni ljepila za decoupage, ni salveta, ni potrebnih sitnarija za izradu boca, a sada ni eko kože - umrijet ću do utorka



btw. iako se ja osobno bojim takve torbe nosit, nezgodno mi je, jer se bojim da ju negdje ne ostavim ili izgubim
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 18:51   #4489
super je torba odlična boja! taman sam u sličnoj boji naručila od Nala cura da mi izrade jednu kolike su dimenzije tvoje?
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 19:43   #4490
Ful je jeftino, ja sam platila materijal za ovu torbicu oko 40kn, i ostalo mi je dovoljno da jos jednu napravim. 1mx1.5m eko koze je od 60-80kn, ovisi o vrsti

Dimenzije su prema onima sa stranice od American Apparela, gledala sam da je tako da mi stane taman a4 fascikl unutra pa da ju mogu nositi i na faks, mislim da sam crtala 24x32cm s tim da se onda to jos malo smanji kad sve sasijes.

Da, malo je nezgodno za nosit ali ovako ako ides na kavu ili tako nesto i nemas puno stvari fora je, a i svidja mi se jako oblik, mislim da ako stavim neku rucku da mi ne bi vise bila tak lijepa.

Sad iduce si planiram napravit malu crnu torbicu od crne koze za van, bas mi treba nesto tako obicno.
MadeByMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 19:46   #4491
ma bolje je bez lanca, divna je al fotkaj je i u ruci da malo vidimo kako se koža ponaša stvarno svaka čast, sad si možeš za svaku priliku sašiti torbe u raznim bojama
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 19:47   #4492
Quote:
silly_one kaže: Pogledaj post
super je torba odlična boja! taman sam u sličnoj boji naručila od Nala cura da mi izrade jednu kolike su dimenzije tvoje?
Quote:
MadeByMaja kaže: Pogledaj post
Ful je jeftino, ja sam platila materijal za ovu torbicu oko 40kn, i ostalo mi je dovoljno da jos jednu napravim. 1mx1.5m eko koze je od 60-80kn, ovisi o vrsti

Dimenzije su prema onima sa stranice od American Apparela, gledala sam da je tako da mi stane taman a4 fascikl unutra pa da ju mogu nositi i na faks, mislim da sam crtala 24x32cm s tim da se onda to jos malo smanji kad sve sasijes.

Da, malo je nezgodno za nosit ali ovako ako ides na kavu ili tako nesto i nemas puno stvari fora je, a i svidja mi se jako oblik, mislim da ako stavim neku rucku da mi ne bi vise bila tak lijepa.

Sad iduce si planiram napravit malu crnu torbicu od crne koze za van, bas mi treba nesto tako obicno.

silly, od koga si narucila?
i ja bi je napravila, al mislim da moja masina ne moze sit te tvrdje materijale..

jel znate mozda jel se po toj eko kozi moze crtat? s onim bojama za tekstil? :/
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 19:48   #4493
Budem udavila decka da me fotka ovih dana, jer nemam stativ pa mi je tesko sama.

A ovo za torbe u raznim bojama, to sam i isplanirala vec Samo je problem sto se jos uvijek ne snalazim najbolje na masini, pa moram mamu davit da mi pomaze, ali izvjezbat cu se vec polako

Frendica si je isto sasila, samo od svijetle koze, i na preklop, i onda je kupila jos par boja pa planira isto sad preko ''praznika'' sasit par komada

Edit: od ovih cura je narucila http://nala-torbice.blogspot.com/
MadeByMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 19:52   #4494
mishonja, napisala je maya od koga sam naručila čine mi se simpa cure, i torbe izgledaju dosta kvalitetno i pedantno napravljene, radije dam njima novce da mi slože nešto nego 3x više glupoj zari za torbu koja će se, sudeći po prijašnjim iskustvima s njihovim stvarima, raspasti nakon kratkog vremena
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 19:54   #4495
Quote:
mishonja kaže: Pogledaj post
znate li mozda one boje za tekstil, u teglici maloj (textil, marabu) i prodavacica mi je rekla da su to one koje se fiksiraju peglom, pa kako to ide? prefarbala sam cipele, kako da to sad fiksiram? hvala
hvala majo
potpisujem skroz! u zaru sam se skroz razocarala :/

a sad opet kvotam samu sebe, jer mozda netko nije vidio a meni hitno treba odg, enibadi?
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 19:57   #4496
Da, upoznala sam ih ja na sajmu na svom faksu kad sam i ja imala stand, imam jednu koznu masnicu koju sam od njih kupila, a i u zadnji svoj lookbook su jedan moj prsten ubacile

Simpa su skroz cure, ali ja uvijek kad vidim tako nesto si mislim, pa mogu si to i sama napravit Iako znam da su njihove sigurno kvalitetnije nego ove moje prve, ali s obzirom da ionako vec dugo zelim napokon pocet sivat, ovo mi je dobar nacin da se natjeram da se usavrsim malo, a i nemoram placat za svaku torbicu, dodje me opet jeftinije.

Probat cu sad dalje malo eksperimentirat sa kombinacijama boja i tako nekim ukrasima, samo dok vremena uhvatim, stislo me na faksu

Super mi je inace nacin na koji cure promoviraju svoje torbice, fotke su mi skroz dobre, i odlicna je ova ideja da slazu kombinacije sa svojim torbama, a koliko vidim probili su se vec i medju nasim ''poznatima'' polako.
MadeByMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 19:59   #4497
Quote:
mishonja kaže: Pogledaj post
hvala majo
potpisujem skroz! u zaru sam se skroz razocarala :/

a sad opet kvotam samu sebe, jer mozda netko nije vidio a meni hitno treba odg, enibadi?
Ja sam sebi sa tim lani farbala Startasice, i onda sam ih nekako napola popeglala koliko sam uspjela, ali kasnije mi je palo na pamet da bi se mozda moglo i sa fenom, isto je toplina, pa mozda radi i to?

I da, to moje je izdrzalo i kisu i sve, dok ih mama jednom nije ubacila u perilicu, i onda se boja napola skinula tako da sam ih bacila u smece. Ne prati cipele koje ste sami bojali!
MadeByMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 20:07   #4498
hahhahaha ma ove ionako ne mogu bas u masinu al hvala na napomeni
moje su se osusile, jer sam ih 2,3 dana zaredom bojala, cekala sam sloj, po sloj da se osusi da vidim koliko slojeva moram da bude ravnomjerno
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 20:09   #4499
ma da, i ja uvijek mislim "i ja to mogu" - i mogla bi. kao i većina nas ali toliko posla imam sa izradom nakita i faksom, da ne stignem ni suziti/skratiti/dovršiti neke najobičnije suknjice koje čekaju stoljećima tako da ne bi ni torbu sašila prije 2018. godine pa bolje ovako
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 20:18   #4500
Ogrlica koju sam napravila od potrgane ogrlice s eBaya, ostataka vune i perlica.

__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:28.