Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2007., 21:11   #961
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Ma ne bi ti to ništa značilo. Kaže moja frizerka da ona sama sebi nikad ne uspije napraviti dobro, a nitko drugi joj ne zna, tako da ona nikad nema takvu frizuru kakvu drugima radi
super, sad si me utješila!
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 01:45   #962
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Ma ne bi ti to ništa značilo. Kaže moja frizerka da ona sama sebi nikad ne uspije napraviti dobro, a nitko drugi joj ne zna, tako da ona nikad nema takvu frizuru kakvu drugima radi
koja ironija jadnaa
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 08:31   #963
da treba se prvo kosa izvuci na cetku koliko god mozes,je da ti ruke otpadnu,ali...
ja izvucem kosu na cetku pa napravim pauzu da mi ruke dodju k sebi i onda nju idem peglat,inace kosa se ne smije peglat mokra onda se strasno pali,puno je bolje na suhu kosu.
__________________
zivot je poput priče,nije važno koliko je dug,već koliko je dobar!
(seneka)
kiki69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 08:34   #964
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Ma ne bi ti to ništa značilo. Kaže moja frizerka da ona sama sebi nikad ne uspije napraviti dobro, a nitko drugi joj ne zna, tako da ona nikad nema takvu frizuru kakvu drugima radi
ajme koji bed! moja frizerka isto ima kovcavu kosu ali nju pegla non stop i nikada ne bi rekla da njoj je inace kovrcava,tako dobro si naredi friz da izgleda kao rodjena s ravnom kosom.
__________________
zivot je poput priče,nije važno koliko je dug,već koliko je dobar!
(seneka)
kiki69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 14:20   #965
Quote:
kiki69 kaže: Pogledaj post
ajme koji bed! moja frizerka isto ima kovcavu kosu ali nju pegla non stop i nikada ne bi rekla da njoj je inace kovrcava,tako dobro si naredi friz da izgleda kao rodjena s ravnom kosom.
Pa s peglom još i nekako (mada ja ni to ne mogu sama ) ali najgore je što nikad ne možeš isfenirat kosu onako kao što bi ti to netko drugi napravio... Jel tebi uspijeva?
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 21:22   #966
Meni iz nekog razloga (fakat ne znam kojeg) kad me frizerka fenira i pegla kosa ispadne nekako kraća nego kad si je ja doma nakon toga isfeniram i ispeglam..
a naravno, ne mislim pritom na ono kad me prvo ošiša pa fenira nego ovak.. hm.. hm..
Simmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 21:42   #967
Quote:
Simmy kaže: Pogledaj post
Meni iz nekog razloga (fakat ne znam kojeg) kad me frizerka fenira i pegla kosa ispadne nekako kraća nego kad si je ja doma nakon toga isfeniram i ispeglam..
a naravno, ne mislim pritom na ono kad me prvo ošiša pa fenira nego ovak.. hm.. hm..
frizerka ti feniranjem da volumen tako da ti odigne kosu od korijena, pa ti se za to cini kracom, a ti je doma ne znas tak strucno fenirat kao ona

btw citam ovaj topic i zahvaljujem bogu na svojoj ravnoj, tankoj kosici koju samo malo izvucem na cetku radi sjaja,
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 21:59   #968
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
frizerka ti feniranjem da volumen tako da ti odigne kosu od korijena, pa ti se za to cini kracom, a ti je doma ne znas tak strucno fenirat kao ona

btw citam ovaj topic i zahvaljujem bogu na svojoj ravnoj, tankoj kosici koju samo malo izvucem na cetku radi sjaja,
Vidiš, vidiš... Kak mi to nikad nije palo na pamet..
I da, budi jaaaaako, jaaaako sretna što imaš upravo takvu kosu! I ja biiii...
Simmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 07:44   #969
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
frizerka ti feniranjem da volumen tako da ti odigne kosu od korijena, pa ti se za to cini kracom, a ti je doma ne znas tak strucno fenirat kao ona

btw citam ovaj topic i zahvaljujem bogu na svojoj ravnoj, tankoj kosici koju samo malo izvucem na cetku radi sjaja,
nemaš pojma koliko si sretna što imaš takvu kosu!!
da je moja bar takva
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 10:38   #970
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Pa s peglom još i nekako (mada ja ni to ne mogu sama ) ali najgore je što nikad ne možeš isfenirat kosu onako kao što bi ti to netko drugi napravio... Jel tebi uspijeva?
ne,frizerka me isfenira da mi je kosa potpuno ravna samo s feniranjem,pa nju jos malo popravi s peglom i to je to,ja nju ne uspijem toliko isfenirati,ali je bitno da njoj smanjim volumen (uvijek mi se nakovrca na vrhovima) poslije jos speglam i.....voila! ja ravna!
ali ja se peglam vec godinama (ne konstantno-nekad me ulovi tjedan da bi bila malo kovrcava) tako da ja vec znam kako se dogovoriti sa svojom kosom.
__________________
zivot je poput priče,nije važno koliko je dug,već koliko je dobar!
(seneka)
kiki69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 20:56   #971
Ej cure,ima u mercatora remington pegla S2003,snižena na 329kn,jel ima neko tu peglu,kakva su iskustva?
Rozea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 21:58   #972
da li pegla dosta oštečuje kosu,ako se pegla skoro svaki dan??naravno u kućnoj upotrebi i to ne ekstremno...
tera_PB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 22:11   #973
Quote:
tera_PB kaže: Pogledaj post
da li pegla dosta oštečuje kosu,ako se pegla skoro svaki dan??naravno u kućnoj upotrebi i to ne ekstremno...
pegla ostecuje kosu. sto ju cesce koristis znaci cesce palis kosu znaci cesce ces morati frizeru na cut cut. ali ne kuzim sta ju imas peglat svaki dan? ako ti se brzo masti promijeni sampon pa peri svakih 4-5 dana.
__________________
zivot je poput priče,nije važno koliko je dug,već koliko je dobar!
(seneka)
kiki69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 22:45   #974
Gdje ima u Splitu kupiti jeftina pegla za kosu ? I koliko dođe ?
Tamur Gari is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 22:59   #975
Quote:
tera_PB kaže: Pogledaj post
da li pegla dosta oštečuje kosu,ako se pegla skoro svaki dan??naravno u kućnoj upotrebi i to ne ekstremno...
ovisi o kosi... ja sam svoju bjesomucno i detaljno peglala svaki dan dvije godine i nije bila nimalo spaljena, frizerka mi je rekla da to ovisi iskljucivo o kvaliteti kose
uglavnom pazi da peglas suhu kosu (da nije vlazna) i zastiti ju sprejevima za peglanje
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 23:46   #976
Quote:
TinaD kaže: Pogledaj post
a to stvarno ima samo u metrou?
ima i u Intersparu, ja sam svoju tam kupila (S1031) i još sam naletila na sniženje pa je bila 280 kna. Odlična je
Nyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 13:17   #977
Quote:
Nyah kaže: Pogledaj post
ima i u Intersparu, ja sam svoju tam kupila (S1031) i još sam naletila na sniženje pa je bila 280 kna. Odlična je
Kad si je kupila,jeli još sniženje?
Rozea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 15:12   #978
Pegla Remington S1031 je raj...

Ah gdje je samo bila svih ovih godina...
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 18:56   #979
Quote:
klaunina kaže: Pogledaj post
Ah gdje je samo bila svih ovih godina...
I ja se to pitam!
Simmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 19:27   #980
Quote:
tera_PB kaže: Pogledaj post
da li pegla dosta oštečuje kosu,ako se pegla skoro svaki dan??naravno u kućnoj upotrebi i to ne ekstremno...
Gle,ak imaš dobru peglu i dobro se ispeglaš (pramen po pramen) nećeš se morati peglati svaki dan. Kao što sam već rekla, ja sad mogu ako mi se ne pegla nakon pranja samo malo isfenirati kosu i bok,a kad se popeglam ispeglanost drži do idućeg pranja.
__________________
Zbog neslaganja glede nekih stvari, V napušta ovaj forum i pozdravlja one koji to zaslužuju
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.