Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2006., 16:26   #61
E jel netko zna jel ima predavanja u utorak?
(ne bi me cudilo da nema pa pitam )
thx
deciever is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 18:52   #62
znam da u ponedjeljak nema 100% a cula sma da nema u utorak al to nije sigurno
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 23:05   #63
a da.. znam za pon al za uto neznam, pa da si znam procjeniti koliko zalomit
deciever is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 16:31   #64
Sto se tice informatike kod Rollera iz koje knjige treba uciti za kolokvij?a za turizam kod Magosa da li na kolokviju ima pitanja i sa predavanja ili samo iz knjige? tnx
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 16:32   #65
Quote:
deciever kaže:
E jel netko zna jel ima predavanja u utorak?
(ne bi me cudilo da nema pa pitam )
thx
na kraju je ispalo da smo imali i u ponedjeljak faks do 12 :/ koja si grupa?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 18:46   #66
Smile Rekreacija

halo, ljudi

evo upisala sam prvu godinu na FTHM-u, i molim ako ima netko da mi odgovori dali postoji u sklopu faxa neki fitness, aerobik, moderan ples?
ako ne ne faxu zna li netko ima li u Iki ili u Lovranu mozda...

Thanx unaprijed
 
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 21:52   #67
Quote:
Andrea19 kaže:
halo, ljudi

evo upisala sam prvu godinu na FTHM-u, i molim ako ima netko da mi odgovori dali postoji u sklopu faxa neki fitness, aerobik, moderan ples?
ako ne ne faxu zna li netko ima li u Iki ili u Lovranu mozda...

Thanx unaprijed
u sklopu faxa? ajde neću se smijat. ne, ne postoji ništa. fitness centar u iki isto ne. u lovranu ne znam. a imaš u rijeci hrpu toga.
narcotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 10:29   #68
Quote:
Galadriel kaže:
Sto se tice informatike kod Rollera
Nije valjda da Roller sad drži informatiku? Meni je ovo smiješno...
Ako ima nekoga sa četvrte godine neka mi se javi jer bi me zanimalo kako kod nas funkcionira sve vezano za diplomski: kod kojih profesora se može uzeti, da li sami biramo temu ili nam je profesori nude i sl.
Čula sam neke lude ideje na faxu vezane za diplomski u koje baš i ne vjerujem, a budući da studiram u Zaboku nisam baš pretjerano obavještena o tome.
__________________
U ŽIVOTU PROPALICE GUBE
šlapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 19:00   #69
Quote:
Galadriel kaže:
na kraju je ispalo da smo imali i u ponedjeljak faks do 12 :/ koja si grupa?
ma zadnja grupa.. na kraju nisam ni bio taj uto na faxu
deciever is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 12:07   #70
Bok. Zanima me ovaj fax u Opatiji no nisam siguran da je to za mene tako da imam par pitanja.

1. Koliko ima računanja i matematike? Predpostavljam da dosta a meni je matematika uvijek bila Ahilova peta, tijekom cijelog školovanja.
Dal ima šanse da budem uspješan na FTHM ako mi matematika nije jača strana?

2. Koje jezike treba znati i koliko ih treba znati? Meni je engleski super a ostalo tako tako.. Dal se mora imati predznanje iz drugih jezika?

3. Koliko se plaća i kako to sve funkcionira?

Inače da upišem faks, žvio bih u Rijeci, tu nema beda.

Pročitao sam dosta toga u ovom topicu. Kažete da nije teško upasti te da sam faks nije težak? Zanimljivo..

Pozdrav.
Maurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 12:20   #71
Ovaj faks inače prati takva fama: da ga je lako upisat i lako završit. Ne znam da li s razlogom ili ne. Puno sam puta čula nešto u tom stilu.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 13:46   #72
Najcesce ljudi koji ne idu na ovaj faks ga omalovazavaju,al tu je isto kao i na drugim fakultetima,ako nista ne ucis neces proci.Jos su ove godine uveli novi nacin ocjenivanja (kao po uzoru na Irsku i Englesku)koji je dosta zeznut,u biti je slicno kao srednja skola jer ima jako puno eseja,seminara,zadaca koje moras radit ako zelis proci kolegij.

Sto se tice matematike ja sam 1. godina i za sad mi je matematika ok,ja je isto ne volim bas ali za sad u biti radimo sto sam ja radila u srednjoj tako da je to recimo kuzim.
Ja za sad nemam niti jedan jezik,dobivam if tek 2. godinu.

pozdrav
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 14:07   #73
Moze li netko odgovorit na moja pitanja? Hvala..
Maurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 14:17   #74
Maurice, ajde molim te malo smiri doživljaje. Strpljenja i netko će ti već odgovorit.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 14:31   #75
Quote:
Maurice kaže:
1. Koliko ima računanja i matematike? Predpostavljam da dosta a meni je matematika uvijek bila Ahilova peta, tijekom cijelog školovanja.
Dal ima šanse da budem uspješan na FTHM ako mi matematika nije jača strana?

2. Koje jezike treba znati i koliko ih treba znati? Meni je engleski super a ostalo tako tako.. Dal se mora imati predznanje iz drugih jezika?

3. Koliko se plaća i kako to sve funkcionira?
1.Ja sam 1. godina,za sad imam matematiku u 1. semestru i ok je.Mislim ja isto nikad nisam bas briljirala u matematici ali za sad mi je sve moguce naucit i izvjezbati pogotovo zato jer u stvari radimo ono sto sam ja radila u srednjoj.

2.na 1. godini nemamo jezika,

3.Lijepo ides na prijamni ispit,ako dobis tonu bodova i jos imas dobre ocjene iz srednje iz predmeta koji se gledaju upadnes bez placanja.Ako ne,upadas s placanjem.Placa se 5 500kn i moras platit prije nego sto pocne faks.I to ti je to.Prije je postojala mogucnost da ako imas jako dobar prosjek da se prijavis poslije 1. godine za studiranje bez placanja ali na zalost vise ne mozes.Odi na stranicu www.fthm.hr pa pogledaj,tamo mozes nac detaljno sve o upisu.

Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 15:20   #76
Ako je tako, puno matematike i jezika koje baš i ne znam možda je najbolje da zaboravim na ovaj faks..
Hvala na odgovorima.
Maurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 17:38   #77
Evo meni je ostao još 1 ispit do kraja, pa ću ti probati navesti sve ispite koji se tiču računanja i jezika:

Što se tiče računanja:
- matematika
- statistika
- računovodstvo
- makroekonomija
- teorija odlučivanja i kvantitativne metode
- menadžersko računovodstvo
- kontroling

Što se tiče jezika, imaš prvi strani jezik, drugi, i treći ali samo ako ga želiš uzeti kao izborni:
- engleski
- njemački
- francuski
- talijanski

s time da se engleski nema početni.
Prvi jezik ti je onaj koji ti se vodi kao prvi strani jezik u srednjoj školi, drugi biraš koji hoćeš kao i treći.
Ja sam imala njemački kao prvi, francuski kao drugi i talijanski kao treći, budući mi je engleski kao materinji, a nisam ga mogla uzeti za prvi jezik jer mi se u srednjoj vodio kao drugi jezik. ČUDNO, ali istinito
maraleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 18:13   #78
ovisi o tome da li upisujes sveucilisni ili strucni studij...strucni je sve skupa nesto manje od 4000kn...btw ja sam iz matematike dobio uvjerljivih 0 bodova...od 24 moguca
nitkoiništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 18:18   #79
Quote:
nitkoiništa kaže:
ovisi o tome da li upisujes sveucilisni ili strucni studij...strucni je sve skupa nesto manje od 4000kn...btw ja sam iz matematike dobio uvjerljivih 0 bodova...od 24 moguca
Ja sam dobila 6 hehe
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 20:30   #80
Hvala na odgovorima.

Kažu svi da je faks lagan a vidim da ima tonu matematike. Kako je onda lagan?

Zanimljiv faks no čini se da nije za mene.
Maurice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.