Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2015., 05:42   #9881
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Da li je u f&f slucajno bilo crnih sljokicastih?
Sent from my lovely iPhone using Tapatalk
da,ima ih,samo ne znan koji brojevi.
snizenje je pocelo jucer i do popodne su br 39,40 planuli.
mozes provjerit i u jokera.
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Old 15.01.2016., 09:06   #9882
Što Karla i Ugg ove godine sniženje nula bodova?
Timbalandica is offline  
Old 17.01.2016., 08:53   #9883
Sniženje na Uggsice sam vidjela u Rosesu i to prilično dobro mi se činilo. Ako se ne varam, krajičkom sam oka vidjela da se cijena kreće oko 100 eura, ali nisam 100% i bila je još neka mrak akcija na UGG buce u XYZ Roses.
basicblank is offline  
Old 22.01.2016., 15:24   #9884
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Što Karla i Ugg ove godine sniženje nula bodova?
Neki modeli su sniženi dok classic nije jer ga ni nema više..sve prodano
nety is offline  
Old 22.01.2016., 20:53   #9885
ima li neki online shop da su snižene uggice , original naravno
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Old 24.01.2016., 10:51   #9886
@seceruuu - Outnet.com ponekad zna imati.više modela po ok cijeni
basicblank is offline  
Old 24.01.2016., 15:16   #9887
Seceruuu imas na uggaustralia.: kurt griger; flannels; amazon.co.uk


Sent from my lovely iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 28.01.2016., 19:39   #9888
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Seceruuu imas na uggaustralia.: kurt griger; flannels; amazon.co.uk


Sent from my lovely iPhone using Tapatalk
Plaća li se pdv/carina s uggaustralia?
__________________
24.12. ♥²
Bizzarna is offline  
Old 28.01.2016., 20:41   #9889
Nope.
coralicious is offline  
Old 31.01.2016., 16:44   #9890
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Nope.
thanx! :klap:
__________________
24.12. ♥²
Bizzarna is offline  
Old 13.02.2016., 17:49   #9891
Evo ako nekoga zanima ( mene je jako zanimalo ), da napisem svoju skromnu recenziju odeckersovim uggsicama. Narucene s uggaustralia.com, classic short che, 200 e. Stigle od utorka do petka. Prvi dojam nakon otvaranja kutije- sto je ovo??? Moram napomenuti da su ovo moje prve uggsice od tog proizvodjaca, inace sam visegodisnji vlasnik emu uggsica. Znaci, lagane su kao djecja cipelica, sto osobno ne volim, krzno nije ni upola onako debelo kao na slici, boja je puno svjetlija od ocekivane, a klizu se kao da sam stalno na nekoj poledici. Ako se netko dvoumi izmedju emu i ovoga toplo i iskreno preporucam prve. One vrijede svaku kunu dok su ove nove barem upola skuplje od onoga sto vrijede. E sad, ono sto je mene uzasno brinulo je velicina. Ja sam klasicni broj 38, narucila sam taj broj i to je to. Dakle, nikakav broj manje ili nesto, narucite broj koji nosite i biti ce te zadovoljne. Na kraju, da rezimiram, u komparaciji deckersovih uggsica i emu uggsica nema uopce dileme, emu je zakon!!!!
ivanica100 is offline  
Old 23.02.2016., 21:08   #9892
Quote:
ivanica100 kaže: Pogledaj post
Evo ako nekoga zanima ( mene je jako zanimalo ), da napisem svoju skromnu recenziju odeckersovim uggsicama. Narucene s uggaustralia.com, classic short che, 200 e. Stigle od utorka do petka. Prvi dojam nakon otvaranja kutije- sto je ovo??? Moram napomenuti da su ovo moje prve uggsice od tog proizvodjaca, inace sam visegodisnji vlasnik emu uggsica. Znaci, lagane su kao djecja cipelica, sto osobno ne volim, krzno nije ni upola onako debelo kao na slici, boja je puno svjetlija od ocekivane, a klizu se kao da sam stalno na nekoj poledici. Ako se netko dvoumi izmedju emu i ovoga toplo i iskreno preporucam prve. One vrijede svaku kunu dok su ove nove barem upola skuplje od onoga sto vrijede. E sad, ono sto je mene uzasno brinulo je velicina. Ja sam klasicni broj 38, narucila sam taj broj i to je to. Dakle, nikakav broj manje ili nesto, narucite broj koji nosite i biti ce te zadovoljne. Na kraju, da rezimiram, u komparaciji deckersovih uggsica i emu uggsica nema uopce dileme, emu je zakon!!!!
Ja sam ove godine isto prvi put naručila Deckers Ugg. Što se mene tiče, vrijede svake kune. Vrlo su tople, meni se recimo ne kližu niti malo, količina krzna me ne zabrinjava budući da niti jednom nisam ozebla u njima, a to što su lagane je meni baš veliki plus. Imam osjećaj kao da na nogama ništa nemam, udobne su i griju. Po kiši i snijegu ih nisam nosila jer želim da mi traju. Imam Ugg i od jednog drugog proizvođača, iz australije, dvaput su teže nego Deckers i baš se zbog toga ne osjećam tako ugodno u njima.

Mislim da je sve to naravno stvar ukusa i navike a koliko koje vrijede se pokaže nakon nekog vremena nošenja.
Capri007 is offline  
Old 11.09.2016., 14:47   #9893
Zna li možda netko ima li sad negdje popust na UGG čizme u gradu?
Ili možda u Rosesu?
-Thinkerbell- is offline  
Old 08.10.2016., 14:02   #9894
Fabulou shop- imaju stranicu na fejsu.
Uggsice 1200kn, navodno original.
Ima netko iskustva kupovine ?
https://www.facebook.com/fabuloushopcroatia/
anela is offline  
Old 16.10.2016., 10:08   #9895
Ej cure Imam svijetlosmeđe čizme. Stvar jeu tome što me uhvatila kiš u njima. Ono, baš pljusak. Ne nosim ih inače po kiši, no nisam imala izbora nego obući njih jer, eto, nisam prespavala kod sebe doma pa sam morala hodati u njima. Impregnirala sam ih već ranije, a kada sam stigla doma utrpala sam novina i pustila da se osuše dalje od radijatora, no sada su onako grube na dodir Kaj da radim. Tenks )
Depeche E. is offline  
Old 17.10.2016., 14:04   #9896
Quote:
anela kaže: Pogledaj post
Fabulou shop- imaju stranicu na fejsu.
Uggsice 1200kn, navodno original.
Ima netko iskustva kupovine ?
https://www.facebook.com/fabuloushopcroatia/
Ovo nije original
mateichh is offline  
Old 27.10.2016., 12:40   #9897
Pozz svima.
Dugo nisam pratila nista vezano za ugg-sice sada trebam pomoc? Da li se jos uvijek isplati kupovati ugg u sad-u? Gledam cijene na sluzbenoj stranici i nekako mi se cini da je puno skuplje nego sto je prije bilo. Kakva je situacija oko toga? Konkretno bi me zanimala kanada jer bih imala mogucnost da mi ih netko kupi pa donese ali malo su mi cijene cudne...
LiLi87 is offline  
Old 27.10.2016., 12:41   #9898
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Ej cure Imam svijetlosmeđe čizme. Stvar jeu tome što me uhvatila kiš u njima. Ono, baš pljusak. Ne nosim ih inače po kiši, no nisam imala izbora nego obući njih jer, eto, nisam prespavala kod sebe doma pa sam morala hodati u njima. Impregnirala sam ih već ranije, a kada sam stigla doma utrpala sam novina i pustila da se osuše dalje od radijatora, no sada su onako grube na dodir Kaj da radim. Tenks )
Uzmi cetku za brusenu kozu i dobro ih iscetkaj
LiLi87 is offline  
Old 27.10.2016., 16:39   #9899
Quote:
anela kaže: Pogledaj post
Fabulou shop- imaju stranicu na fejsu.
Uggsice 1200kn, navodno original.
Ima netko iskustva kupovine ?
https://www.facebook.com/fabuloushopcroatia/
Sad sam gledala njihovu stranicu. Pa dobro jel netko zaista lud davati 1200kn za fejk Uggsice? Pa onda dodas jos koju stotku i imas prave. Ili Marantice po 900kn? Strasno.
LiLi87 is offline  
Old 27.10.2016., 20:33   #9900
Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
Pozz svima.
Dugo nisam pratila nista vezano za ugg-sice sada trebam pomoc? Da li se jos uvijek isplati kupovati ugg u sad-u? Gledam cijene na sluzbenoj stranici i nekako mi se cini da je puno skuplje nego sto je prije bilo. Kakva je situacija oko toga? Konkretno bi me zanimala kanada jer bih imala mogucnost da mi ih netko kupi pa donese ali malo su mi cijene cudne...


Isplati, vec godinama su classic 155$ i gledam sad da su po novome 160, ali to je zanemarivo
coralicious is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.