Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2009., 10:01   #81
saša, vet u bubi, sinoć imao par poroda za obaviti, ali je rekao da ga u bilo koje doba možemo nazvati na mobač. danas ju svekrva pazi dok ne dođemo s posla, a onda drito u bubu. nahranila ju junetinom i dala puno vode. molim boga da preživi do našeg povratka. malo ipak pojede iako sve na silu.
ray of light is offline  
Old 12.01.2009., 18:07   #82
Quote:
Lefti kaže: Pogledaj post
hej forumasi, a sta mislite o vet. st. Šapa na Tresnjevci? Ima tko kakva iskustva, opcenito?

Ja sam jako zadovoljna, s time da ja idem samo kod dr. becky Martinović. Cijepljenje, analke, neki sitniji problemi doduše, pa neznam kakva je situacija kad se dođe do nekih ozbiljnijih stvari.
dogfriendlygirl is offline  
Old 12.01.2009., 19:25   #83
maca je BOLJEEEEEE! bili u bubi i dobila nešto za apetit i sutra još mora na veterinarski faks napraviti uzv abdomena i rtg pluća. počela je SAMA jesti i piti.
ray of light is offline  
Old 12.01.2009., 19:27   #84
HVALA VAM BESKRAJNO NA SAVJETIMA I PREPORUKU ZA BUBU!
ray of light is offline  
Old 13.01.2009., 10:16   #85
koliko sam bila sretna, toliko sam sad nesretna. maca ima vodu u plućima. ne zna se jel što kancerogeno, muž išao s njom na veterinarski faks. ne znam jesu li joj radili biopsiju. sad je u bubi dok ju ne pokupim kad idem s posla.
ray of light is offline  
Old 13.01.2009., 20:54   #86
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
koliko sam bila sretna, toliko sam sad nesretna. maca ima vodu u plućima. ne zna se jel što kancerogeno, muž išao s njom na veterinarski faks. ne znam jesu li joj radili biopsiju. sad je u bubi dok ju ne pokupim kad idem s posla.
ići će na terapije s diureticima. dobila i peptoran za želudac.
ray of light is offline  
Old 13.01.2009., 22:05   #87
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
ići će na terapije s diureticima. dobila i peptoran za želudac.
Vi ste bili kad i ja u Bubi danas ja sam bila s malom macom u tirkiznom transporteru
nadam se da će maca biti dobro
__________________
...And there's a man lying down with a blade somewhere
With the same tattoos as me
And I love him, I love him, I love him, I love him, I love him...
Sin skinner is offline  
Old 14.01.2009., 13:04   #88
Quote:
Sin skinner kaže: Pogledaj post
Vi ste bili kad i ja u Bubi danas ja sam bila s malom macom u tirkiznom transporteru
nadam se da će maca biti dobro
koja koincidencija!
ray of light is offline  
Old 14.01.2009., 18:00   #89
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
koja koincidencija!
ja sam se sjetila Vašeg posta kad sam čula kako maca ima vodu u plućima, jel maca već bolje?
__________________
...And there's a man lying down with a blade somewhere
With the same tattoos as me
And I love him, I love him, I love him, I love him, I love him...
Sin skinner is offline  
Old 14.01.2009., 20:22   #90
Quote:
Sin skinner kaže: Pogledaj post
ja sam se sjetila Vašeg posta kad sam čula kako maca ima vodu u plućima, jel maca već bolje?
jučer papala. danas ne, samo pije vodu. bio muž s njom u bubi. dobila terapiju. nekako sam rezignirana. hvala vam na brizi. a vaš mačić, što mu/joj je?
ray of light is offline  
Old 14.01.2009., 21:06   #91
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
jučer papala. danas ne, samo pije vodu. bio muž s njom u bubi. dobila terapiju. nekako sam rezignirana. hvala vam na brizi. a vaš mačić, što mu/joj je?
on je ima generalno povećane limfne žlijezde, na svu sreću negativan je na mačju leukemiju/sidu (napravljen test u subotu). prošli tjedan je 3 puta bio na antibioticima i onda je dobio 10 tabletica antibiotika dugotrajnog djelovanja. jučer je zadnju tableticu popio pa smo bili na kontroli. bolje je stanje, al i dalje se osjete. za 10ak dana idemo opet, mora se cijepiti.
držim fige da mica bude dobro *šalje puno puno podrške*!
__________________
...And there's a man lying down with a blade somewhere
With the same tattoos as me
And I love him, I love him, I love him, I love him, I love him...
Sin skinner is offline  
Old 14.01.2009., 23:28   #92
Molim vas da se drzite teme i ovdje stavljate samo pohvale/pokude veterinara i iskustva, a o bolestima svojih ljubimaca detaljnije pisete na temi predvidenoj za to.
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Old 16.01.2009., 20:37   #93
Samo zelim reci...

Dr.Sasa, kojeg nikad nisam vidjela, a niti on mene, se prvenstveno javio jucer u ponoc na telefon, da bi dao savjet frendici (peseka joj je auto pogodio..), danas me uputio gdje trebam ici, i jos kada sma ga zvala da mu kazem sto je bilo, je rekao da bi mu bilo drago da se javim kada obavi preglede koje treba..

OVO JE DOKTOR..
KAZEM NISAM GA NIKADA VIDJELA, ALI BAS ZATO.

SVAKA MU CAST!!!!!!!!

Hvala dr. Sasa, ako cete citati, jos jedan put..
..angie.. is offline  
Old 17.01.2009., 09:49   #94
ja sam već odlučila da ću mu sve ovo prenijeti kad budem šla kod njih idući put (sad za neko vrijeme, dogovorit kastraciju)..

mene se isto strahovito dojmio, veterinar i čovjek u jednom - wow.. sat vremena nam je objašnjavao kastraciju, do zadnjeg detalja, jer je majka malo skeptična po pitanju toga. da ne kažem da je to prvi vet koji je rekao 'ne znam'. o ptici se radi, ne o psu . i onda mi dao tri broja telefona ljudi koji znaju. ajme, koje osvježenje.. nikad nisam čula da vet kaže da nešto ne zna. ako nešto ne znaju onda prvo životinji uvale vitamine, minerale, bla bla, to sve skupa naplate, dok ti ne poludiš i odeš kod nekog drugog. ne, ono, stvarno, mogli ste zaključit da sam dosta oprezna.. ali u tog čovjeka, na iskustvu svega 2 posjeta, imam baš povjerenje.. ne mogu ni sama vjerovat..
hella is offline  
Old 18.01.2009., 12:46   #95
Quote:
hella kaže: Pogledaj post
mene se isto strahovito dojmio, veterinar i čovjek u jednom - wow.. sat vremena nam je objašnjavao kastraciju, do zadnjeg detalja, jer je majka malo skeptična po pitanju toga. da ne kažem da je to prvi vet koji je rekao 'ne znam'.
E vidiš to je ono zbog čega ja njega dižem u nebesa kao veterinara. Zato što nije sramota ne znati i pitati nekog drugog, zvati okolo a sve da se spasi život. Mnogi veterinari samo uzimaju lovu, kljukaju životinje koječime i ne žele priznati da ne znaju. K vragu, zar je tolika sramota ne znati šta je??? Za mog psa isto nisu znali šta je. Dan danas nemaju pojma šta mu je bilo. Ozdravio je, ali je bio na rubu i rekli su mi "ne znamo šta je", konzultirali su se okolo, mijenjali antibiotike i na kraju ga izvukli, ali šta je bilo, pojma nemaju. Bitno je da su se stvarno, ali STVARNO potrudili. I za to sam im zahvalna do neba.
Smartie is offline  
Old 18.01.2009., 17:01   #96
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
E vidiš to je ono zbog čega ja njega dižem u nebesa kao veterinara. Zato što nije sramota ne znati i pitati nekog drugog, zvati okolo a sve da se spasi život. Mnogi veterinari samo uzimaju lovu, kljukaju životinje koječime i ne žele priznati da ne znaju. K vragu, zar je tolika sramota ne znati šta je??? Za mog psa isto nisu znali šta je. Dan danas nemaju pojma šta mu je bilo. Ozdravio je, ali je bio na rubu i rekli su mi "ne znamo šta je", konzultirali su se okolo, mijenjali antibiotike i na kraju ga izvukli, ali šta je bilo, pojma nemaju. Bitno je da su se stvarno, ali STVARNO potrudili. I za to sam im zahvalna do neba.
točno to. čekala sam takvog veta 15 godina i konačno ga našla..
hella is offline  
Old 21.01.2009., 21:48   #97
Ima tko kakvog iskustva sa Fiziovet ambulantom u Zvonimirovoj (zg) ?
Prošli tjedan sam nabavio štenca, sutra idem tam na čišćenje od glisti.
Zasada biram po kategoriji najbliži veterinar, pa zato pitam.

Svaki komentari dobrodošli
__________________
http://<b><font color="DarkRed">http....hr</font></b>
[url]http://www.maketarstvo.net[url]
Shenvy is offline  
Old 22.01.2009., 18:30   #98
Koliko sam čuo oni se bave fizikalnom terapijom i u tome su odlični. Za drugo neznam, al čišćenje od glista nije neka mudrost.
krute sapice is offline  
Old 12.02.2009., 22:23   #99
Nasa Renata (ambulanta Fido) danas je odbila uspavati psa. Rekla je covjeku da ne dolazi u obzir jer je pas zdrav i neka ga izvoli udomiti ako ga ne moze zadrzati
E, takve vetove volim i cijenim
huncut is offline  
Old 19.02.2009., 19:38   #100
http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak...,19,,152767.jl
__________________
Netko za psece druzenje?
Janica Klošarić is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.