Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2012., 16:17   #301
Tv vijesti,nego sto! ---Konacno normalan ton Prve tv u BP,poslije desetina poslatih poruka i emailova,dok ne poslah Ivanu Ivanovicu e-mail ,nista! A iz Radio Difuznog centra mi rekose da imaju problema sa tonom i u Kotoru i Cetinju ..i da je problem do ovih u televiziji.
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 20:02   #302
Disney uskoro na tv Vijesti- ide reklama! Takodje nove epizode LZN vikendom!
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 11:07   #303
Ne samo da je problem sa tonom (u Kotoru) nego ima slike tek na 1-2 sekunde pa onda nestane na nekoliko sek pa onda sve u krug i tako već mjesec dana (i meni rekoše da su ovi iz Prve upoznati sa tim a da RDC nije nadležan).

Tvholic, izdejstvuj da to riješe
portmanteau is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:17   #304
Kod njih je problem sto imaju malo kadra- jedan ili dva momka koji rade u tehnici prve tv u CG. A ako misle da osvoje gledaoce u CG moraju to rijesiti. - Ja sam slao poruke i na njihovom sajtu -prva.rs , pod naslovom kontakti imas mogucnost da posaljes pitanje.
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 17:02   #305
Emisija Ziva istina sa IN televizije prelazi na Atlas tv!
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 18:07   #306
Slucajevi pravde- The books of knjige - cetvrtak 21h, Prva tv! Prva tv pocela sa koriscenjem ijekavice za najave emisija!
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 21:10   #307
Zna li neko neki kontakt br Prve tv u CG?
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 00:56   #308
Na ranijim stranicama je trazeno, naidjoh veceras pa rekoh da stavim:
Snimak trenutka prelaska PRO TV-a u Prvu: www.youtube.com/watch?v=as0VAZ7Ov1A

Sto se tice kontakta, nzm, al sam primijetio da su na linkedin-u otvorili stranicu: http://me.linkedin.com/company/prva-...=tabs_biz_home . Tu i saznah da su za domen uzeli www.prva.co.me samo je pitanje kad ce i oce li ikad zazivjeti sto na tom domenu.

U svakom slucaju, prije jeseni nekim novinama kad je Prva u pitanju, ne trebamo se nadati.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 10:05   #309
Ma opet imaju problema sa tonom u BP! Mora biti nekih izmjena u prog.semi sad kad zawrsi survivor!))
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 22:03   #310
Na TV Vijesti uskoro novi kviz show: Prave rijeci. Po opisu, mislim da se radi o domacoj verziji Don't forget the lyrics, jedino nisam siguran dal je to projekat iskljucivo TV Vijesti ili to rade u saradnji sa nekom televizijom iz Srbije (na njihovom sajtu najava stoji koja ukazuje da je sve iskljucivo produkcija tv vijesti, msilim da bi to bio prvi projekat ovakvog tipa da se realizuje iskljucivo na podrucju Crne Gore)
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 15:46   #311
od danas novi logo RTCG
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 16:57   #312
Quote:
Tvholic kaže: Pogledaj post
od danas novi logo RTCG
slika?
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 21:15   #313
http://imageshack.us/photo/my-images/805/logortcg.jpg/
s tim sto su vi brojevi transparentni i sive boje.
Imao sam inace priliku da vidim druga idejna rjesenja i moram reci da je bilo po mom ukusu i misljenju puno boljih.
Inace vezano za ovaj gore pomenuti show prave rijeci:
https://www.facebook.com/photo.php?v=228645653919222 video najava sa pozivima za prijavljivanje.


Na Televizija Vijesti počinje emitovanje velikog zabavnog šoua pod nazivnom "Prave riječi", koji će voditi glumac Nikola Đuričko.

"Prave riječi" će biti emotivan utorkom u terminu 20.45 sati.

Učesnici u šou će okušati pjevačko umijeće i pokušati da iskoriste svoje muzičko znanje da osvoje vrijedne nagrade. U toku je prijem kandidata, tako da je ostalo još nekoliko dana da se zainteresovani prijave i provjere svoje muzičko znanje u emisiji “Prave riječi".

Takmičari će otvarati dvanaest polja sa različitim muzičim žanrovima i različitim pjevačima, te pokušati da uz pomoć voditelja i publike završe numeru do kraja. Svaki takmičar bira jedno polje iza kojeg se krije naziv muzičke numere, pjesmu interpretira uz pomoć benda i stihova koji su ponuđeni na ekranu. U jednom momentu muzika i stihovi nestaju, a takmičar treba da nastavi sa pjesmom.

Takmičar koji osvoji svih dvanaest polja dobija nagradu od 5.000 eura. Svi su dobrodošli jer se od takmičara ne zahtijeva muzički talenat već poznavanje teksta izabranih pjesama.

Detalje o emisiji možete pratiti i na Facebook stranici šou programa "Prave riječi".

Inace, vijest koja jae malo starija, al eto da psotaivm i objavim: Zbog dugova RDC je iskljucio 16 radijskih i tv emitera medju kojima se nalaze i TV Elmag, Montena i MBC. Ti kanali sada emituju samo putem kablovske platforme Extra tv. Vise o tome: http://www.vijesti.me/caffe/zbog-dug...a-clanak-75693
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 02:45   #314
Evo i slika on-screen loga TVCG 1 i TVCG 2:

__________________
Bye bye, bitches!

Zadnje uređivanje cobras : 08.06.2012. at 02:54.
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 14:31   #315
@cobras
je li uvijek ovako loša kvaliteta slike?
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 14:39   #316
Slikano je sa web streama. Mada je ono na drugom bio neki praistorijski film tako da nije puno bolje izgledalo ni na tv-u
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 22:08   #317
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Snimak trenutka prelaska PRO TV-a u Prvu: www.youtube.com/watch?v=as0VAZ7Ov1A
Pa ovo je isti prelazak kao sa FOX-a na Prvu, totalni copy/paste. A dobro je kako su Šerifovićku cenzali sa "ona je prva srpska televizija" u "ona je prva televizija"

Hvala cobras za sve ove video klipove i screenove što nam stavljaš ovdje
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 12:14   #318
Ma da, citava je televizija c/p srpske prve

Nema na cemu, nastavicu sa time kad bude zanimljivih stvari
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 00:20   #319
Prave rijeci od sledeceg utorka u 20:45. nije mi samo jasno dal ce ovo biti samo pilot pa se nastavlja najesen ili ce pustiti sada odmah tih nekoliko epizoda koliko je valjda snimljeno. Inace produkcijski bar po ovim promosima djeluje za 10 stepenica iznad bilo cega sto se ikada radilo u CG....svaka cast ljudima sa TV VIjesti.

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=F8ZZTLk5B10

EDIT:
Sad vidjeh sa dnevnika, u planu je snimanje i prikazivanje 50 epizoda...vrlo vjerovatno da ce onda nastaviti najesen sa ovim, a da ce ovo ici kao sneak preview pilot.
__________________
Bye bye, bitches!

Zadnje uređivanje cobras : 14.06.2012. at 00:37.
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 21:28   #320
Odlicna komedija "Pravila igre" na Tv Vijesti!
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.