Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: kada idete pedikeru?
kada dođe proljeće i sandalice 11 78.57%
kada kurje oči počnu "namigivati" 3 21.43%
kada kurje oči bole negdje u mozgu 0 0%
kada je potrebno praviti društvo frendici 0 0%
Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2007., 15:58   #601
To sam si tak želilaaaaaaaaaaaaaaaaa.....ono, full!
Onda sam i kupila....i onda se razočarala.
Ništ posebno.
Ne isplati se!
bršljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 14:48   #602
Pa da baš nitko nije išao u noelle???!!!
Negdje drugdje?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 00:46   #603
evo i ja sam isla kupiti tu nevenovu kremu i probala mazati stopala ali meni nije nesto posebno pomogla jer su mi stvarno dosta suha i ima dosta zadebljale koze,ali krema mi je jako dobra za ruke i super mirise.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 17:07   #604
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
evo i ja sam isla kupiti tu nevenovu kremu i probala mazati stopala ali meni nije nesto posebno pomogla jer su mi stvarno dosta suha i ima dosta zadebljale koze,ali krema mi je jako dobra za ruke i super mirise.
Ni meni

Morat ću ih ipak prvo skalpirati žiletom, mrzim to, zlo mi je od toga
Nastaviti ću ih mazati nakon deranja kože, pa ak opet ne zadeblja, kod mene stvar prolazi
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 18:48   #605
pa rezultat se ni nece vidjeti ako se maze krema na zadebljanu i zapustenu kozu. pod zapustenu ne mislim da se ne pere i ne struze nego samo na suhu, ispucalu, zadebljanu kozu. i ja sam prvo napravila dobar piling i onda kremom samo odrzavam postojece stanje. tu i tamo opet ostruzem pete, ali uz ovu kremu ipak puno rjedje nego prije
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 12:51   #606
bas mi je neki dan bila ta krema u ruci i sad vidim ogromni topic o istoj....
nekak mislim, a i znam po vidjenom da se oprana stopala uvijek prvo moraju duze namakati u toploj vodi, zatim nije lose uzeti secer ili sol i dobro istrljati (kaj je meni vec dovoljno i to samo prek ljeta radi odrzavanja) i zatim s kamenom izribati petu i eventualno neka druga otvrdnula mjesta. potom dobro namazati bilo kakvom kremom koja u sebi nema mineralna ulja (koja dugorocno isusuju), pricekati da se malo upije i jos malo po potrebi namazati, opet pricekati, obuci pamucne mekane carape i na spavanje. to svima u obitelji i krugu frendova pomaze. stara i ja nismo nikad imali problema s tim, dok se recimo stari i drugi clanovi obitelji znaju itekako mucit s tim.
poanta je da cesto mazanje i paznja s bilo kakvom kremom mogu rijesit problem suhih peta.
stara, dragi i ja koristimo klasicnu niveu u tubi (koja bar nema konzervansa, tj. parabena) i to je to.
BambooShoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 17:00   #607
pediker u Zg, do 100 kuna ? nemam niš problematično, samo se želim malo uljepšati
 
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 20:07   #608
Curke, evo danas sam ulovila EVELINE kremu za stopala, genijalna a jeftino..
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 04:49   #609
Mene ta krema od calendule nije bas odusevila previse. Kupila sam je prosle god kad sam bila u hrv i jos mi stoji u ladici na poslu. Miris je odlican, ali se ne upija dosta brzo po mom misljenju i ostavi mi dosta masne ruke. Ne znam, mozda mi ne odgovaraju tako te kreme na bazi glicerina. Kad budem dolazila u zg slobodno ju nekom dam i to free.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 17:46   #610
^ kosta 16 kn, mislim da ju ne trebas nikom poklanjati
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 02:21   #611
^ Nije uopce poanta u novcima, nego zasto ju nebi netko kome se svida iskoristio nego da ju ja bacim?
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 12:25   #612
curke evo jedno super otkrice za njegu stopala a to je allga san balzam za stopala koji sam kao tester dobila u ljekarni i sinoc nakon tusiranja i pillinga stopala to namazala na stopala.moram reci da nisam jako dugo probala nesto tako dobro,stopala su mi bila glatka i mekana kao bebina guza a inace su mi suha i ima onu zadebljalu kozu.e sad na testeru nepise nista posebno pa neznam da li to djeluje na tu tvrdu kozu ili je to samo za masazu i njegu ali danas ode u ljekarnu po to.e da i brzo se upije tako da se netreba dugo cekati da se mogu koristiti nogice.
i jos jedna stvar onaj kamen za stopala od afrodite,pise na njemu novo,za mene je novo jer ga prije nisam vidjela ni koristila i to je odlicna stvar.
ako je netko od vas vec koristio taj balzam allga san molim vas da nesto kazete o njemu,vasi dojmovi.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 14:27   #613
Oriflame ima super pilinge, kreme i kupke za stopala!
trenutno imam kupku od lavande (ljubičasta) i neki žuti piling...odlično!
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 14:53   #614
Hipp krema u tubi mi je odlična za stopala i za ruke. Namažem prije spavanja jer se ne upija brzo kao klasične za ruke, ali je jako djelotvorna!!
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 01:32   #615
pozdrav curke evo vec sam pisala na drugoj temi o stopalima o allga san proizvodima pa se nadam da mi necete zamjeriti sto sam i ovdje upala ali jednostavno moram jos jednom pohvaliti te proizvode.kupila sam si njihov pomazz,kako ga oni zovu,za suha,ispucala i roznata stopala i jos sam kupila sol za kupku i mislim da su mi nogice jako zahvalne na tome.u ljekarni sam dobila tester balzama za stopala i on me je odusevio pa sam si onda kupila jos ova dva proizvoda tako da sad imam sve za stopala.jutros sam napravila temeljit tretman stopala i evo maloprije kad sam se isla tusirati popila stopala a ona meko ko svila i nemaju ni najmanje mirisa po znoju.jedna ta krema kosta 25kn a sol oko 35kn,probajte i mislim da necete pozaliti.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 20:58   #616
Ja koristim Olival. It's ok.
__________________
"...U zivotu sam prosao kroz mnoge teske trenutke, a neke od njih su mi se stvarno i dogodili..."
nu_tela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 02:12   #617
za zadebljanu kožu scholl rough skin remover
pete su mi skoro pa mekanee
vidi se razlika, sad sam kupila i drugu tubu
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 03:07   #618
Smile lijepi i zdravi

Nevjerojatno otkriće, slućajno naletio na oriflame kremu u DM-u. za uklanjanje i korigiranje sitnih mrlja i oziljaka od akni, uboda insekata, porezotina, zaderotina....itd.itd.itd. Stvarno radi!!! Provjeri na

Zadnje uređivanje patientia : 03.10.2007. at 01:29. Reason: Email adresa obrisana jer je zabranjeno objavljivati privatne podatke
ipostic is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 25.09.2007., 11:00   #619
Quote:
ipostic kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno otkriće, slućajno naletio na oriflame kremu u DM-u. za uklanjanje i korigiranje sitnih mrlja i oziljaka od akni, uboda insekata, porezotina, zaderotina....itd.itd.itd. Stvarno radi!!! Provjeri na
a joj.
__________________
playing Frogger with my life

Zadnje uređivanje patientia : 03.10.2007. at 01:29. Reason: Email adresa iz citata obrisana jer je zabranjeno objavljivati privatne podatke
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 01:14   #620
Ja vec neko vreme koristim za pete kremu ,takodje na bazi nevena,mislim da je Ceska proizvodi ,Iris Cosmetic,i prezadovoljna sam.
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.