Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2011., 02:01   #201
Dragi prijatelji..
Svi vi koji volite i pratite rad Tube imate priliku gledati seriju Gönülçelen sa nasim prevodom na ovom youtube kanalu.. Veliki pozdrav! Uzivajte!
link: http://www.youtube.com/user/Gonulcelen10
Sana89 is offline  
Old 26.02.2011., 20:39   #202
Ovih dana bile su dodjele nagrada SIYAD-a (SİNEMA Yazarları Derneği) . Tuba je osvojila nagradu








Video dodjele 1
Video dodjele 2

Quote:
“Yüreğine Sor” filmi yüzünden araları açılan yönetmen Yusuf Kurçenli ile oyuncu Tuba Büyüküstün, 43. SİYAD Ödül Töreni’nde barıştı. Kurçenli’ye onur ödülünü Büyüküstün takdim etti.

SİNEMA Yazarları Derneği (SİYAD) tarafından düzenlenen SİYAD Ödülleri, önceki akşam Maslak Tim Show Center’da yapılan törenle 43’üncü kez sahiplerini buldu. Oyuncu Şenay Gürler’in sunduğu gece, sinema dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi. Tören, yönetmen Yusuf Kurçenli ile oyuncu Tuba Büyüküstün’ün de barışmasına vesile oldu. Kurçenli, yönetmenliğini yaptığı “Yüreğine Sor” filminin gişede başarılı olmamasından başrol oynattığı Büyüküstün’ü sorumlu tutmuş ve “Filme hiç destek vermedi, tanıtımı için zaman ayırmadı” demişti. İkili, 43. SİYAD Ödül Töreni’nde buluştu. Onur Ödülü alan Kurçenli’ye ödülünü de Büyüküstün takdim etti.
Stavila bih i prijevod, al' GT zeza.

Quote:
Setarkasi.com’un haberine göre, güzel oyuncu Tuba Büyüküstün gecede onur ödülü de verdi. Heyecanlı halleriyle dikkat çeken sempatik oyuncu büyük hayran kitlesinin olmasını “Medyatik olmak, sevilmek ve beğenilmek aynı kefede değil. Yaptığım işlerin beğenilmesi çok güzel. Yaptığım işlerle buralarda olmak hoşuma gidiyor.” diyerek her zamanki mütevaziliğinden ödün vermeden yorumladı.
Medya Oscarları Ödülleri (dodjela turskih Oscara) I tu je Tuba osvojila nagradu



Video dodjele 3
Beep... is offline  
Old 27.02.2011., 15:23   #203
Quote:
melek/sejtan kaže: Pogledaj post
hajde đnm....ja mislim da ce se vecina slozit...Murat i Tuba imaju ono nesto pa me ubij ali to je tako...biram njih kzm
i ja biram Murat i Tuba
lili prvic is offline  
Old 27.02.2011., 15:25   #204
Quote:
skorpion1 kaže: Pogledaj post
u svakom slučaju tuba-murat, ne zbog asi, oni su jednostavno dvoje a jedno.

nigdje i ni sa kim nisu toliko povezani zagrljajem, pogledima, dodirima, napetošću, kad su negdje izvan seta što smo prilike imali vidjeti, citraju i nisu previše zajedno, jer bi stvarno doslovce skočili jedno na drugo, koliko je ta ,,kemija ,, očita. na onom partyu kraj bazena, tuba drhtureći ga dodiruje, pa se naglo okrene selmi, a on s okreće na drugu stranu, očita je ta strast i želja jedoga za drugim, ali on je već oženjen burčin i tu je problem. da se nije tako brzo oženio, tuba i murat bi bili zajedno.
takvu vezu i strast sam vidjela samo kod elizabet taylor i richarda bartona.( kleopatra i marko antonije) tri puta se ženili, ludilo.
skorpi1 jel mozes reci gdje mogu pogledat taj party gdje mogu vidit njega i nju
lili prvic is offline  
Old 27.02.2011., 15:48   #206
Quote:
skorpion1 kaže: Pogledaj post
u svakom slučaju tuba-murat, ne zbog asi, oni su jednostavno dvoje a jedno.

na onom partyu kraj bazena, tuba drhtureći ga dodiruje, pa se naglo okrene selmi, a on s okreće na drugu stranu, očita je ta strast i želja jedoga za drugim, ali on je već oženjen burčin i tu je problem. da se nije tako brzo oženio, tuba i murat bi bili zajedno.
Kaj ima neka snimka s bazena na tome? Ja znam samo ono kad se ona okrene, al to je u pauzi snimanja Aslanove svadbe...

Ovdje Tuba opisuje idealnog dečka
http://www.sapunice.net/vijesti/lije...enerbahce.html
__________________
I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.{Carrie}
Tesanera is offline  
Old 27.02.2011., 15:49   #207
Quote:
marina lombardo kaže: Pogledaj post
Asi izabrana za najljepšu tursku glumicu

Glumica Tuba Buyukustun, hrvatskoj publici poznatija kao Asi koju gledamo u istoimenoj seriji na Novoj TV, izabrana je za najljepšu tursku glumicu.

Portal iVillage Turkey proveo je anketu 'Koja glumica iz serija ima najljepše lice?'. Lijepa Tuba je odnijela pobjedu s daleko najvišim brojem glasova iznad konkurencije. U anketi je sudjelovalo više od 37 000 ljudi od kojih je 33 posto izabralo uspješnu glumicu za najljepšu. Iza Tube se na drugo mjesto s 18 posto smjestila Beren Saat, još jedna glumica poznata hrvatskoj publici koja je gleda u seriji 'Strasti Orijenta' na Doma TV-u.

Seriju 'Asi' u Hrvatskoj prati sve više gledatelja. Trenutno je najgledanija strana serija u Hrvatskoj, koja je u utorak 4. siječnja postigla gledanost od 13,7 posto na općoj populaciji.

Donosimo vam cjelokupni poredak najljepših turskih glumica:
1. Tuba Büyüküstün % 33.3
2. Beren Saat % 18.3
3. Rojda Demirer % 8.6
4. Nurgül Yeşilçay % 8.4
5. Fahriye Evcen % 7
6. Pelin Karahan % 6.8
7. Özgü Namal % 5.2
8. Bergüzar Korel % 5
9. Sinem Kobal % 2.3
10. Birce Akalay % 2.3
11. Cansu Dere % 1.8
12. Aslı Tandoğan %1
interesantno nigdje nema burcin
lili prvic is offline  
Old 28.02.2011., 00:41   #208
Tko bi rekao da je starija od Berg?! Nije bas puno, oko 2 mj., ali opet!


Na ovim slikama od Beep... djeluje premrsavo! A kazu da kamera dodaje kg. Onda je u stvarnosti bas bas mrsavica.
monimalu is offline  
Old 28.02.2011., 09:14   #209
Muzicke numere iz serije Gönülçelen / Kradljivac srca
http://www.youtube.com/user/Gonulcel...591FB1E940FD29

Hoscakal
celt is offline  
Old 28.02.2011., 10:02   #210
Quote:
Tesanera kaže: Pogledaj post
Kaj ima neka snimka s bazena na tome? Ja znam samo ono kad se ona okrene, al to je u pauzi snimanja Aslanove svadbe...

Ovdje Tuba opisuje idealnog dečka
http://www.sapunice.net/vijesti/lije...enerbahce.html
e ovdje se spominje njena osobna facebook stranica?ima ih više ,koja je tocno ako netko zna
lili prvic is offline  
Old 28.02.2011., 10:06   #211
Quote:
lili prvic kaže: Pogledaj post
e ovdje se spominje njena osobna facebook stranica?ima ih više ,koja je tocno ako netko zna
Ja sam ovdje:
http://www.facebook.com/group.php?gi...TubaBuyukustun

Pogledaj!
celt is offline  
Old 01.03.2011., 02:55   #212
Kradljivac srca 06


Hoscakal
celt is offline  
Old 01.03.2011., 15:27   #213
Quote:
Sana89 kaže: Pogledaj post
Dragi prijatelji..
Svi vi koji volite i pratite rad Tube imate priliku gledati seriju Gönülçelen sa nasim prevodom na ovom youtube kanalu.. Veliki pozdrav! Uzivajte!
link: http://www.youtube.com/user/Gonulcelen10
hvala za ovo,evo gledam prvu epizodu i odusevljena sam....ejj Tuba je odlicna glumica definitivno...kud je i serija sama po sebi komicna...uhvatilo me na prvu...nastavljam pratiti
__________________
hayat ve Demir aşık
melek/sejtan is offline  
Old 03.03.2011., 17:57   #214
Lijepa Asi navija za Fenerbahçe

Tuba je na svojoj Facebook stranici objavila da navija za turski nogometni klub Fenerbahçe. Unatoč svojoj popularnosti glumica se nije odvojila od FB obožavatelja što potvrđuje gotovo pola milijuna članova s kojima Tuba komunicira osobno.
...
Tuba je otkrila kako je osim velike glumice i velika humanitarka. “Uključena sam u aktivnosti autistične djece ispod tri godine života. Nastojim poboljšati uvjete i status toj djeci”, priznaje glumica.
...
Popularna Asi priznala je da trenutno nema dečka, a za sve muške fanove opisala je i svog idealnog muškarca. “Ne znam kakav bi bio moj idealan muškarac zato što nema trenutno niti jednog. Preferiram iskrene, romantične, brižne muškarce koji imaju veliku strast za životom” ...
monimalu is offline  
Old 03.03.2011., 18:06   #215
Lijepa Asi navija za Fenerbahçe-

Tuba je stavarno prelijepa ...baš gledam i slikice na FB-u ...stvarno je prelijepaa...obožavam njezinu kosu...
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 07.03.2011., 18:28   #216
Quote:
celt kaže: Pogledaj post
Ja snimam sve epizode bez prevoda i postavljam ovdje:
http://www.facebook.com/pages/Muhtes...83&topic=13992
a imas sa engleskim prevodom od 7.epizode ovdje:
http://www.youtube.com/user/FadiaTube#g/p

Slobodno pitajte sve u vezi serije jer sam odgledao svaku epizodu. Pozdrav
Imam pitanje

odgledala sam sve, ali nisam shvatila što se u biti dešava s njenim cd, zašto je loša prodaja i skoro pa nitko nije došao na potpisaivanje cd?

i u 42 ep što ona kaže Muratu na izlazu restorana kad gledaju pozivnice za vjenčanje
mal1f2 is offline  
Old 07.03.2011., 18:36   #217
Quote:
mariana7 kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=jFu-VyPZM0s Bulent

http://www.youtube.com/watch?v=lJWxNGlYUHU Demir

http://www.youtube.com/watch?v=gR6fmU3W1BI Demir

http://www.youtube.com/watch?v=Y6ChzzlXVPI Cansel


Eto da vidimo razliku:

Tuba - Bulent
Tuba - Murat
Tuba - Cansel

Odaberite par.

U prvom clipu su Neriman i Asi tj. Tuba u zajedničkom projektu prije Asi.
Ovdje Tuba glumi sa Bulentom sa kojim je bila u vezi prije i za vrijeme snimanja ove serije.
Murat je za sve njih kralj
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 08.03.2011., 00:41   #218
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje

odgledala sam sve, ali nisam shvatila što se u biti dešava s njenim cd, zašto je loša prodaja i skoro pa nitko nije došao na potpisaivanje cd?

i u 42 ep što ona kaže Muratu na izlazu restorana kad gledaju pozivnice za vjenčanje
To su pitanja iz zadnje epizode koju Arzu nije jos prevela a FadiaTube postavila na YT kanal. Vjerovatno ce biti postavljeno za nekoliko dana. Pozz
celt is offline  
Old 08.03.2011., 11:17   #219
Quote:
Beep... kaže: Pogledaj post
... (dodjela turskih Oscara) I tu je Tuba osvojila nagradu
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._2339859_n.jpg ...
Ovdje izgleda bas graciozno! Prelijepa je!

Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Murat je za sve njih kralj
Meni su ona dva (Bulent i Cansel) bzvz! Tako da M ni nema neku konkurenciju!
monimalu is offline  
Old 08.03.2011., 11:54   #220
nisam primjetila da je netko stavljao ... pa evo...



What are the five essential for your wardrobe?
Tuba Büyüküstün: A white T-shirt, a hat, a long dress with flowers, a pair of Birkenstock sandals and gaiters (leggings).

What is the best look for a professional interview?
- I think we should dress according to oneself mood. For a professional interview, it should perhaps keep a conventional look such a blazer, black trousers and white shirt.

What does a hip Turkish wear?
- Jeans, boots with high heels, a jacket. However, in Istanbul, girls are different from one neighborhood to another. For example, Taksim girls have more of a bohemian style, girls from Nichantache are more chic and girls from Asian neighborhoods are more casual.

What is your favorite brand?
- Sonia Rykiel.

What is your reference for fashion?
- No one.

Who is your favorite actress?
- Cate Blanchett, I think she is sublime and she portrays all her roles very well.

What have you bought with your first check as an actress or a model?
- I do not remember, it has been so long ago!

With whom are you dreaming to take a coffee?
- I have not met that person yet .

Describe yourself in three words.
- Intelligent, generous and passionate.

What is your secret for a beautiful hair?
- First of all, it is the love that I have for it; secondly, I take great care of it, I use shampoo and Pantene detangler and serum. For me, hair is a beauty asset in its own.

What is your clothing style?
- It depends on my mood.

What is your secret for a beautiful skin?
- I do not use make up a lot and I try to keep my skin clean and moisturized.

Are you a morning or a sleep-in person?
- I'm pretty sleep-in when I'm not working.

What is the first thing you look in a man?
- His hands.

What is your ideal man?

- I wish he will be sensitive, honest, intelligent, he must also know how to take care of himself and to be passionate about life.

What is the best compliment you have received lately?
- I was told that I was sincere.

Do you have someone in your life?
- No, I'm single.

What destination would you choose for your next trip?
- Prague.

How did you become an actress?
- I never aspired to become one. I always changed my mind about my career plans, from my early childhood. I wanted to be a teacher, a veterinarian, and I also imagined myself exercising many other professions.

How did you meet with the brand Pantene?
- I met with Pantene Turkey officials in 2007 and I made one of their ads. Then, in 2010, Pantene Middle East approached me and it was the trigger! I love the Pantene brand, I always had a good feeling towards it, and to be honest, this is the only commercial in which I feel at ease.



-------------------------------------------------------------------------------------






__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.

Zadnje uređivanje whitelily : 08.03.2011. at 12:04.
whitelily is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.