Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2012., 15:07   #1
Strasti Orijenta / Ask-I Memnu (vol. 2)





Strasti Orijenta (Aşk-ı Memnu)
Godina: 2008., Turska
Distributer: Dogan TV
Glume: Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya
1. sezona, 79 nastavaka
Uskoro na Novoj TV

O seriji: Jedna od najgledanijih serija u Turskoj koja ostvaruje prosječni udio u gledanosti od 51 posto snimana je na lokacijama Istanbula i unijela je u taj dio Europe televizijsku revoluciju prikazujući otvorenu strast na koju nitko ne može ostati ravnodušan. Protagonisti serije su prelijepa Beren Saat i Kıvanç Tatlıtuğ koji svojom pričom pomiču granice i prkose tradiciji svoje zemlje.

Nakon smrti supruge bogataš Adnan Ziyagil povukao se iz društva te cijeli svoj život fokusirao na djecu, prelijepu kći Nihal i sina Bulenta. Misleći kako je njegov ljubavni život završen, Adnanov susret s fatalnom Bihter mu dokaže kako u njegovom srcu ima mjesta za još jednu ženu.

Nagrade: nagrade za najbolju TV seriju: Ankara University, Faculty of Law; Vefa High School Kemal Sunal Culture i Art Awards; Kadir Has University; Magazine Journalist Association; TED Afyon College, Galatasary Universtiy. Nagrada za najbolje glumce: Beykent University i Istanbul Universtiy Informatics

Da ustanovimo neka pravila, da se ne bi ponovila situacija s prvog topica:

1. Chat/spam zabranjen. Tu ulaze postovi tipa "dobar dan, šta ima, pust je topic danas" ili "sretan rođendan XY" ili moji omiljeni postovi koji sadrže samo smajlić.

2. Spoileri se ne kažnjavaju s obzirom da se serija ipak reprizira. Jedino se možete dogovorit, kolegijalnosti radi, da se "buduća" radnja pobijeli.

3. Fan art ili kolaži ne dolaze u obzir. Za to imate topic "Zbirni topic za fan-art/kolaže posvećen junacima sapunica". Ukoliko vam ni to nije dovoljno, slobodno otvorite off topic temu u podforumu Off topic.

Ako se sjetim još nečeg, javim.



Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 13.04.2012. at 15:28.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:17   #2
prvi put sam uzivala,sigurno cu i drugi
-zvjezdica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:17   #3
I' am so happy!!!
preodlicna serija svima preporucam gledanje
nadam se da ce dobit dobar termin i da ce ici po orginalna epizoda
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:22   #4
odlično,pošto većina na domi nije gledala baš me zanima termin
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:26   #5
jeeej


Bihter

ili ipak ne, pa kako ću još jednu utrpati u raspored gledanja??
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:28   #6
Jedva čekam. Baš sam zadnjih dana bila u aški modu.

Ova tema srce cepa.

Trnci me prolaze.

I samo da ne cijepaju epizode. Alaše, helpaj.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:29   #7
Ja sam isto presretna što ovo ponovno kreće. Sad kad sam ponovno ugledala reklamu, tj. najavu na Novoj, moji su mi se počeli smijati, jako sam uzbuđena. Samo me zanima koje je vrijeme prikazivanja točno jer si u glavi već kalkuliram kako da uskladim LI, FSN i ovo.

Također me veseli što nas se pomalo počelo skupljati ovdje, a nadam se da će nam se i stare aškice pridružiti.

@Jay, pravila su primljena na znanje, a Polly, što dodati na linkove - meni je sve skroz nedostajalo.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •

Zadnje uređivanje Estrella Azul : 13.04.2012. at 15:51.
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:37   #8
Kad je bila prvi put nisam gledala prve epizode pa mi ova repriza dobro dođe
__________________
Sila ve Boran Seni seviyorum
Niurka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:39   #9
@Polly, tu si! Gledat ćeš opet! I ja isto. Jedva čekam da počne. Samo u kojem terminu će to ići?? Glazba Toygara Isiklija
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:48   #10
Definitivno nešto najbolje što sam gledao...

Mislim da ovaj,drugi,put ipak neću,jer nemam toliko vremena,a i ne zna se još u kom će terminu ići...

Ali iskrena preporuka svima za gledanje...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:49   #11
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
@Polly, tu si! Gledat ćeš opet! I ja isto. Jedva čekam da počne. Samo u kojem terminu će to ići?? Glazba Toygara Isiklija
@mori, drago mi je što ćemo se i ovdje družiti.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:06   #12
:klap: Baš se veselim seriji. Prošli puta sam ju prekinula jer mi je bilo prestresno u isto vrijeme imati ispitne rokove i paziti na BiBiće. Ajme, kad se sjetih Bihterinih odjevnih kombinacija... i njihove priče i baš mi je drago što ju repriziraju.
alfonsina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:07   #13
Quote:
Niurka kaže: Pogledaj post
Kad je bila prvi put nisam gledala prve epizode pa mi ova repriza dobro dođe
Kad je bila prvo počela na Novoj, gledala sam prvu drugu epizodu i nije mi se bila svidjela. Onda je bila na Domi i gledala sam sve redovito od 19.,20. epizode i bila mi je super, ali mi je bilo žao što nisam pogledala one epizode do 20.
Baš mi je drago sad što će se opet prikazivati na Novoj.
Marina 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:08   #14
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
a Polly, što dodati na linkove - meni je sve skroz nedostajalo.
Intro baš nabrije na epizodu. Kad ga izrežu, imam dojam da pola epizode nisu pokazali.

Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
@Polly, tu si! Gledat ćeš opet! I ja isto. Jedva čekam da počne. Samo u kojem terminu će to ići?? Glazba Toygara Isiklija
Baš mi je drago da si i ti u igri.
Yep, 3x. Iako to znači reći zbogom IRL i preseljenje u Ziyagil vilu na neodređeni vremenski period.

Mene zanima kad i hoće desetkovati epizodu ili će se udostojati prikazati cijelu?
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:15   #15
ja vjerujem da će krenut u 14:30 -23.4... po jedna cijela turska epizoda. samo mi malo čudno ovako odjednom najava..
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:15   #16
Quote:
PollyS kaže: Pogledaj post
Intro baš nabrije na epizodu. Kad ga izrežu, imam dojam da pola epizode nisu pokazali. Čudno je to.
Boldano - istina, kad se sjetim samo, tako mi je uvijek bilo tijekom ovog prvog gledanja. I skroz te razumijem za ostatak, ta glazba mi je bila nešto poput znaka za početak, tj. nastavak.

Ja se stvarno više ni ne sjećam svojih postova na prvoj temi, no moram priznati da sam znatiželjna vidjeti hoće li mi se mišljenja o cijeloj priči ikako promijeniti, a ako stvarno hoće - kako.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:17   #17
A smije li se postaviti link na one dvije naše nevjerojatne teme koje su zaključane, i dalje mislim nepravedno?
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:24   #18
Jedva čekam, baš se veselim!!!!!!!!!!!!


Definitivno JEDNA OD NAJBOLJIH (uz Izgubljenu čast )
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:29   #19
jedva cekam Bihter & Behluh
Miss Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:33   #20
Nisam baš pratio kad je išla prvi put,ali po onome što sam pogledao nekoliko epizoda meni je serija bila odlična! Tako da ako budem stigao pogledat ću ovu seriju ponekad.
__________________
Bez obzira koliko ozbiljnost život zahtijeva od tebe,uvijek je potreban prijatelj s kojim se možeš glupirati!
dommy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.