Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2016., 22:37   #221
Quote:
Dhark Fairy kaže: Pogledaj post
@nook, tvoja pretpostavka o vremenu se obistinila.

:
A bilo je ili to ili oživljavanje s nekom magijom a la Buffy Ubojica Vampira, ali to bi bilo glupo i ne toliko kreativno.

U promou za zadnju epizodu se pojavljuje Baal, hmmm...
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 18:42   #222
Fajt u podrumu i prisilno dojenje....

Happj end mi baš i nije sjeo i nije mi baš ni jasan al ajde to je takva serija.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 19:05   #223
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
A bilo je ili to ili oživljavanje s nekom magijom a la Buffy Ubojica Vampira, ali to bi bilo glupo i ne toliko kreativno.

U promou za zadnju epizodu se pojavljuje Baal, hmmm...
Da, pojavljuje se, ali ne znam jesi li odgledala zadnju epizodu...

Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
Fajt u podrumu i prisilno dojenje....

Happj end mi baš i nije sjeo i nije mi baš ni jasan al ajde to je takva serija.
Za ovo nemam neki narociti komentar, ali tvoj smajli govori puno; pridruzujem se.
Ash, legenda, nije razocarao.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 21:38   #224
Pogledala pogledala, nešto sam zadovoljna ali nisam. Sve ovisi je li zadnja scena stvarnost ili nekakav san ili iluzija? Jer čudno je sve bilo, još se zla Ruby pojavila u gomili, i ne znam kako su se vratili u sadašnjost?

I što Baal uopće prihvaća Ashov izazov a može ga ubiti tad i tamo, znam da ne može jer scenarij tako kaže, ali mogli su nešto malo smislenije izmisliti.

Doduše, twist da je Baal u mrtvom Pablu nisam očekivala.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 09:13   #225
Ista pitanja se i meni motaju po glavi. Nije mi bas jasan kraj, ali mozda su tako napravili kako bi nas drzali u neizvjesnosti do nove sezone.
Negdje sam procitala kako bi treca trebala biti na jesen sljedece godine (nemam link, ne mogu se sjetiti gdje tocno).

Niti ja nisam ocekivala Baala u Pablu. To mi je bas bilo iznenadjenje u epizodi.
Sad nam ostaje cekati sljedecu sezonu. Iako, cini mi se malo puno vremena do tad. Tko ce to docekati.
Sve u svemu - ova sezona mi je bila dobra, nije mi zao vremena potrosenog na gledanje. Dobro sam se zabavila i nasmijala.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 10:47   #226
Čitam neki članak o tome kako je u doslovno zadnjoj minuti promijenjena zadnja epizoda, zato je showrunner napustio seriju nakon kraja.

"Here’s what I remember—please forgive me if I gloss over anything—this alternate version was written almost a year ago. Basically, Ash kills Henrietta, gets the book, and runs outside with it. I wanted to get the episode outside of the cabin as quickly as possible because I thought I only wanted to see the cabin for episode nine. I didn’t want it to be there in 10 because I thought it was a repeat of last year with the last two episodes in the cabin. So, we got out of the cabin quickly, and that’s when Ruby and Kelly return. Inside, young Ash has entered but the book is gone, so he never reads it in this timeline. At that moment, the trunk rattles, Pablo’s in there, and he’s okay.

So, now they have the book and they have Pablo. Ash decides Ruby and Kelly are going to destroy the book. Meanwhile, Ash and Pablo head into town because Ash secretly wants to see his present-day deceased father Brock one last time before they go back to the present—remember that in 203 Brock starts to reveal a big “secret,” we wanted Ash to want to get to the bottom of this. So, Ash and Pablo go to the bar, Kelly and Ruby go to the woods to destroy the book. In the woods, Ruby runs into 1982 Ruby and makes that same sort of plea to her, the “your life is going to be different, you don’t have to do this.” But 1982 Ruby thinks that her future self has gone completely soft, kills Ruby, but then Kelly holds her own against 1982 Ruby, grabs the book, and runs with it. 1982 Ruby chases her because she wants to bring her husband and kids back and she didn’t listen to her future self.

Meanwhile, at the bar, Ash doesn’t see his dad, but does see a nice young lady, who seems very sad because she just got passed over for a teacher position. She’s distraught, and Ash, having learned a lot about how you can fail and come back from it, starts talking to her very genuinely in the charming Bruce way. They end up drinking together and go in a bathroom stall to have some early-’80s unprotected sex. What you don’t realize is that the woman Ash is having sex with is Kelly’s future mother [a young Suzy Maxwell]. So, what happens is that Kelly, while running in the woods, all of a sudden feels her entire being change and drops the book. That’s when 1982 Ruby catches up and realizes what just happened. She looks through the Necronomicon and sees Ash’s picture, and then next to it, a picture of Kelly starts to appear. Because of the unprotected bathroom stall incident, Kelly has become Ash’s daughter.

At that point, Pablo rushes into the bar, says there’s something wrong because the skies are going dark now that 1982 Ruby has the book, and they’re starting to summon things back. They go get Kelly, who’s somehow pissed at Ash, even though she doesn’t really know what happened, and while they don’t have the book, they have Pablo and use him to jump back to present day. When they get back, Ruby is standing there with Baal and her kids and they take Kelly away. Apologies, I really ran through a bunch there in about two sentences. But basically, we were setting up a season three where Ash had to go rescue his daughter… Kelly."

Ovo baš ima puno više smisla, šteta.
Cijeli intervju:
http://www.avclub.com/article/craig-...nd-orig-247262
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 12:16   #227
Ah, sad su mi neke stvari jasnije. Procitala sam dio clanka, poslije cu dovrsiti, ne stignem sad.
Znaci, ipak je trebao biti drugi kraj. Sad vidim da ce DiGregorio dobiti zamjenu. Nisam znala, evo do sad, kako je napustio seriju.
Osjeca kako je finale iznevjerio fanove i zao mu je zbog toga.

Nadam se da ce nova zamjena biti dobra i da nece serija krenuti nizbrdo. Vidjet cemo.

Cini mi se dobar ovaj drugi finale sto je trebao biti. Mozda bolje da su njega stavili. Ali sto je - tu je. Dobili smo sto smo dobili.

Zadnje uređivanje Dhark Fay : 17.12.2016. at 12:32.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 14:52   #228
Zna li kad će treća sezona?
__________________
Lies are like scars on your soul, they destroy you.
Engin Akuyrek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:40   #229
Nisam vidio nikakav konkretni datum, osim da su velike sanse da ce pocet na halloween, kao i predhodne dvije sezone.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:15   #230
Priča se po svemrežju da je unatoč najavama za 10. mjesec, lako moguće da se taj rok produži i na početak 2018. godine.
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:17   #231
Kraj 2018. govore zbog nekih problema koji su imali.
Letons is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:10   #232
Jedva čekam. Serija mi je odlična, a Brucea Campbella obožavam, on mi je medju 5 omiljenih glumaca.
__________________
Lies are like scars on your soul, they destroy you.
Engin Akuyrek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 18:40   #233
3. sezona ipak pocinje u veljaci iduce godine...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:23   #234
A di je jos veljaca, uff...
Daleko.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:29   #235
Strpljen, spasen.
Ko ceka, doceka.
Ili ko ziv ko mrtav do tada

Bar cu imat vremena bacit oko na 2. sezonu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 09:31   #236
Pravo zboris.

Pogledaj drugu sezonu i mislim da se neces razocarati, meni je bila bas dobra.
Mada tebi ne mora biti, ali vidjet ces pa napisi dojam poslije ako ti se bude dalo.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:30   #237
Je, cuo sam da je jos krvavija i zabavnija od prve sezone. Imam u vidu pogledat ju, cim mi malo sjedne zasicenje od online gaminga
Mogao bi pogledat back to back sa novom sezonom Arrowa, iako ta Arrow serija svake godine razocara sve vise.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 19:52   #238
Da, još malo (relativno) i počinje.
Naletjela sam na kratki trailer - https://m.youtube.com/watch?v=aJw4TJeKyPE

Bit će zanimljiv početak sezone.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:15   #239
Ima potencijala, da.
Ja jos nisam pogledo drugu sezonu. Vidim gore da sam reko da budem uz Arrow novu sezonu, al nakon 1. epizode nove sezone sam stao
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:21   #240
Htjela sam baš pitati jesi li pogledao drugu, ali nisam.

Možda nađeš volje i vremena za ovu novu. Ja s nestrpljenjem čekam Asha i ekipu.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.