Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2005., 22:03   #1
Rome (2005-2007)

Budući da je HRT "propustio vlak" dozvolivši da mu HBO ispred nosa kupi izvrsni "Deadwood" sa Ianom McShaneom u gl. ulozi (svojevrsnu kaubojsku "Obitelj Soprano"), nadam se kako će navedeni nedostatak ispraviti kroz otkup nove HBO-ove serije "Rome".

"Rome" je priča od dvojici najobičnijih rimskih vojnika i njihovim obiteljima. Navedena serija događa se u vrijeme Julija Cezara, točnije u doba pada Republike i polakog uzdizanja Rimskog Carstva. serija počinje sa Cezarovim trijumfom u Rimu nakon pohoda po Galiji tijekom 51. g. pr. Kr.

Ukoliko želite saznati više o seriji otiđite ovdje.

Evo nakoliko slija:










Tko želi gledati "Rome" na HRT-u može dati svoj glas ovdje.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2005., 23:19   #2
teško da će se to dogoditi, jer je hbo već otkupio prava i za prikazivanje rima...


a ja imam hbo!
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2005., 23:57   #3
Quote:
maaarin kaže:
teško da će se to dogoditi, jer je hbo već otkupio prava i za prikazivanje rima...


a ja imam hbo!
Hebeni HBO. otakd je došao u RH nekolicini osvanulo, a većini omrknulo.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 12:57   #4
Deadwood - off topic

Mene više zanima to sa Deadwoodom.

Hoće li neka od ne-kabelskih televizija u Hrvatskoj to prikazati?
zak fatalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 18:03   #5
Re: Deadwood - off topic

Quote:
zak fatalist kaže:
Mene više zanima to sa Deadwoodom.

Hoće li neka od ne-kabelskih televizija u Hrvatskoj to prikazati?

Ma nema šanse, jer ga prkazuje hebeni HBO.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 19:14   #6
Quote:
general Martok kaže:
Ma nema šanse, jer ga prkazuje hebeni HBO.
ja mislim da mora proć oko godinu dana da hbo nema više ekskluzivna prava na seriju il tak neš... uglavnom...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 20:15   #7
Btw, vidio sam par fotki iz serije Rome - i stvarno nisam znao da su se već Rimljanke depilirale oko bikini-zone.
zak fatalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 20:48   #8
Quote:
zak fatalist kaže:
Btw, vidio sam par fotki iz serije Rome - i stvarno nisam znao da su se već Rimljanke depilirale oko bikini-zone.
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 21:20   #9
Izgleda dobro, ali HBO nemam.

Da barem nije ni došao, sve to bi otkupio HRT, makar sa godinom zakašnjenja, ali svejedno.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 21:58   #10
Quote:
Ken kaže:
Izgleda dobro, ali HBO nemam.

Da barem nije ni došao, sve to bi otkupio HRT, makar sa godinom zakašnjenja, ali svejedno.


maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 22:08   #11
Quote:
maaarin kaže:


Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 12:50   #12
evo malo dobrtih vijesti.... naime, u stdiju jutarnjeg lista objavljen je veliki članak o rimu...

piše da u hrvatskoj kreće u ožujku 2006. al ne piše na kojem programu....


ja ne mislim da je HBo iz 2 razloga:
1. ne bi pisali članak od 2 i po strane za seriju koja će bit moguća za gledanje samo HBO-jevcima
2. da ide na HBO-u sigurno bi rekli....
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 15:12   #13
Došla kartica za HBO. ALi govna nisu aktivirala ju nego prvo trebam platiti jos 50 kn, pa im faksirati potvrdu kako bi mi ukljucili
a sada cekam da mi se pojavi slika na hrtovim programima i nista
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 19:40   #14
Quote:
Ken kaže:
Došla kartica za HBO. ALi govna nisu aktivirala ju nego prvo trebam platiti jos 50 kn, pa im faksirati potvrdu kako bi mi ukljucili
a sada cekam da mi se pojavi slika na hrtovim programima i nista



ima dobrih filmova sljedeć imjesec a i u 12.... sad će bit kill bill 2, duplex, timeline, secondhand lions... a u prosincu spidey 2 (to za new year u ponoć), nova sezona 4400, nacionalno blago, troja, hp3, jersey girl....


pričekaj sek, vidit ćeš da je suuuuper....
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 21:38   #15
Fakrisao sam im priznanicu da sma uplatio, ali jos mi nisu nista aktivirali. I imam jedan problem - vidim na listi jedno 7-8 HBO-va, ne znam koji je hrvatski
Možda onaj HBO Slo?
I jebena kartica ne radi dobro, povremeno vidim hrt1, aza ostale mi pise "scrambled". nazvat ću ih i jebati im sve po spisku
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 22:29   #16
Quote:
zak fatalist kaže:
Btw, vidio sam par fotki iz serije Rome - i stvarno nisam znao da su se već Rimljanke depilirale oko bikini-zone.
Zvuci ko tip serije koji bi ja htio gledat. Nemojte m isam rec da to *ne* bu islo na HRT-u.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 22:51   #17
Šteta što nemam HBO - velika sam obožavateljica jednog glumca iz ove serije!
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 22:55   #18
slušajte ovo: članak iz studija...:Već u prvoj epizodi, naime, jedna je takva* scena uzburkala duhove. U njoj Atia, Cezarova nećakinja, opći s jednim od vojnika dok oko njih nepomično stoje robovi. Po završetku seksualnog čina, koji, usput rečeno, Atia obavlja kako bi u zamjenu dobila plemenitog konja, ona pruža ruku jednoj od robinja kao da je komad namještaja, na što joj ova dodaje čašu vode. Za današnje prilike vrlo šokantna scena, no prema povjesničaru Jonathanu Stampu, koji je bio savjetnik za seriju, za ondašnje prilike sasvim normalne. - Robovi u ono vrijeme nisu smatrani ljudima, bili su tek svojina i bilo je sasvim normalno da se i u takvim intinmim trenucima nalaze u prostoriji s patricijima.

* scena s eksplicitnim seksom




maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2005., 01:41   #19
Rome naravno prvo ide na HBO-u, danas potvrdio HBO Hrvatska. 2007 tek možda na HRT.
 
Odgovori s citatom
Old 29.10.2005., 08:34   #20
Meni je smiješno kada vi kažete da je HRT spušio, jer nije uspio otkupiti 'Deadwood' ispred HBO-a - dakle HBO ga je prestigao u uzimanju serije koja je nastala u HBO produkciji.

To je isto blesavo kao da recimo u HBO-u kažu, ajme što nas je taj HRT oženio, pred nosom su nam maznuli 'Bitange i Princeze', 'Ludu kuću'!!!

__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:35.