Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2006., 01:59   #1
Studio 60 on the Sunset Strip / Studio 60 na Sunset Stripu (2006-2007)

Prati li iko?

reko da otvorim ovdje da se oni s TV-a nebune ako ce nekad gledat na TV-u


Nego evo pogledao 1 epizodu...i bas mi je odlicna..evo skidam 2 steta sto su samo 2 dosad izasle

Onako zabavna serija...radnja se relativno brzo odvija..dijalog ...
Perry odlicnog lika glumi stalno prica i high all the time (ali legalno ) ono ima dosta likova..nadam se da se nece pokvarit uskoro...a da neserem jos jer sam pod utiskom javim se kad 2 ep skinem i vidim

evo ima tu nesto o seriji na dnu stranice....link...
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 10:58   #2
Meni možda nije na listi prioriteta, kako ja to volim zvat , al definitvno serija visoke kvalitete, izvrsne glume i dobre dinamike...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 17:53   #3
Pogledala pilot, navećer mislim pogledati 2.epizodu. Ima definitivno potencijala, što se vidi i po imenu koji je seriju "stvorio", Aaron Sorkinu. Ekipa je odlična, ideja je odlična, a tek je za vidjeti štp će se dešavati dalje.

Mathew Perry je fenomenalan u svojoj ulozi (bar što mogu po pilotu suditi). Najjača scena mi je definitivno kad dobije nagradu, a niti ne kuži da su njegovo ime pročitali.

Mislim da će ovo biti jedna od serija koja će nam pokazati što se stvarno dešava iza vrata jedne televizijske kuće.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 14:52   #4
gledao i 2 ep..nije losa..vidi se kako ce se serija razvijati..nadam se da nece previse usrati ali kao sto misery kaze aaron je to
jedino sta zamjeram je west wing kamera kad ih prati kako hodaju i pricaju i onda kad razgovor zavrsi dodaju si neke papire
al zabavna je serija..doce dobro jer ih dosta uskoro zavrsava
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 15:20   #5
Pogledala i ja 2.epizodu, i dalje ima perspektive.
Amanda Peet mi nekako ne leži; kao da joj taj način "dostavljanja" dijaloga ne leži. Ali, ima još vremena; svi ostali su već naučeni na Sorkinov način pisanja.

Ono otvorenje Studia 60 (pjesma koju su pjevali) je zakon! Jedino što me zanimalo je vidjeti onaj "Crazy Christians" skeč...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 17:24   #6
nadam se da ce jednom prikazati taj skec
a pjesma je a i ekipa koja vodi emisiiju
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 22:39   #7
Ajme pjesma je bila zakon
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 00:56   #8
Evo za podsjetnik:

We'll be the very model
of a modern network TV show.
Each time that we walk
into this august and famous studio
We're starting out from scratch
After a run of 20 years
And so we hope that you
don't mind that our producer
Was caught doing blow

They hope that you don't mind
that their producer Was caught doing blow,

Yes, it's hard to be a player
When at heart you've always had a hunch
To bite the hand that feeds you
Is a scary way of doing lunch
But still when we walk
into this august and famous studio
We'll be the very model
of a modern network TV show

I am a Christian tried
and true, baptized at age 11
So unlike the lib'rals, gays and Jews
I'm going straight to heaven
But if you feel you've been cheated
And our sordid content lets you down
We'll hap'ly do the favor
of an intellectual reach-around

They'll hap'ly do the favor
Of a hundred-dollar hooker's reach-around...

That wasn't the same thing we said.

They'll hap'ly do the favor
Of a verbal euphemistic reach-around

We know the evangelical
sare lining up to tag our toe
And then the corporations
Will not hesitate to pull their dough
But still when we walk into
this august and famous studio
We'll be the very model
of a modern network TV show
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 03:38   #9
Serija je čisti hit, kuiš Sorkin radi, nema pogreške, ja mislim da nije bilo niti jedne loše epizode West Wing-a, čovjek je car, zna svoja sranja definitivno. Imamo hit, nastavite gledati i recite prijateljima i susjedima da gledaju S60.
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 12:52   #10
Quote:
ilbestione kaže:
jedino sta zamjeram je west wing kamera kad ih prati kako hodaju i pricaju i onda kad razgovor zavrsi dodaju si neke papire
Ma ne samo kamera, nego gotovo CIJELA EKIPA...

Aaron Sorkin, Thomas Schlamme, Eli Attie, Bradley Whitford, Timothy Bustfield, pa čak i Matthew Perry......
Mislim, čak su i SLOVA kojima pišu glumci, montažeri i ostalo napisana ISTIM FONTOM kao i West Wing...

Ali, daleko, DALEKO od toga da mi to smeta... Niti najmanje... Jedino se bojim da se to neće svidjeti drugim ljudima, odnosno da će odmah početi teške usporedbe sa WW-om i da će zbog toga serija patiti... Zapravo, serija će patiti zbog toga što zapravo smatram da nikog živog ne zanima to o čemu serija priča... Ali, vrijeme će pokazati...

Inače, jedva čekam današnju epizodu...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 23:04   #11
Da, to sam baš i ja pomislio... Serija je vidljivo kvalitetna, dinamična i zanimljiva, ali radnja jednostavno rijetko koga privlači... Mene serija uopće nije privlačila kad sam za nju čuo preko ljeta niti sam znao o čemu se zapravo radi jer nisam imao volje čitat info...

A sad, kad sam pogledao, jedva čekam sljedeću epizodu... BTW, 3. epizoda je već na tržištu , emitira se nedjeljom na CTV-u (CanadaTV), pa se zato ranije i pojavi
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 21:42   #12
3. epizoda mi je bila još bolja od prethodne dvije i mislim da će serija biti sve bolja i bolja!!!

Ono, gledam seriju, pogledam na sat i vidim da već traje 30 minuta...toliko je tečna.

Scene iz Studia 60 su bile mrak - naročito tip koji je oponašao Nicholas Cage-a i Tom Cruisa.

Posebno mi se svidio dio koji je bio vrlo autobiografski; kad Danny brani Mattovu brzinu pisanja (Sorkin je uvijek svoje tekstove za WW davao pred sam kraj).

Karakteri mi sve više prirastaju srcu i sad mi je tek žao što Mathew Perry nije gostovao u više epizoda West winga, jer mu ovakvo pisanje jako odgovara! Genijalan je!
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 00:39   #13
Slažem se... Iz epizode u epizodu sve bolje Ovaj imitator
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 01:17   #14
dosad sam odgledala samo pilot ali budem ovaj tjedan uhvatila i druge dvije epizode... fenomenalna serija
Addicted is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 16:06   #15
Pali rejtinzi u trećoj epizodi... CBS bio prvi sa CSI: Miami-em i hum. serija How I met your mother, Two and a half men, The new adventures of old Christine i The Class... A čudno mi je i to što i Heroesi nisu baš imali neku veliku gledanost...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 18:40   #16
jesi ti gledao trecu rejtinzi nisu pali nego su se cak i povecali

zezam se..a dobro nekako mi je normalno da ce pasti jer je serija tek krenula dok CSI npr je vec klasika i naravno da je gledan i pracen...inace dobra i treca epizoda bice interesantno vidjeti sta ce se sa Jordan desavati..
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 10:02   #17
Iako je treća epizoda bila zbilja dobra (možda najbolja do sada), bojim se da sama serija neće dugo potrajati... Naprosto smatram da ljudima to neće biti interesantno...

Daj Bože da griješim...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 14:55   #18
CSI je meni smeće, ja bio gledao S60 prije CSI svaki dan.
CSI nije uopće nikakva serija, ljudi se tamo pale na ta sranja umjesto na S60, nadam se da neće popušiti, jer Sorkin nije one hit wonder, ova serija je dokaz.
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 15:05   #19
Da, Studio 60 se bori za gledanost u terminu sa CSI Miamijem, ali sa obzirom da ipak puca na drugačiju publiku, gledanost će i dalje ovisiti o kvaliteti serije.
Iako, slažem se da će ljudima možda biti nezanimljiva, jer nema neke akcije, velikih cliffhangera, ali nadam se da su se ljudi zaželjeli kvalitete, a ne samo onoga što im se prodaje.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 15:09   #20
A to je njihov problem... Eto vam primjera Zakona i reda... Zašto prve tri uspijevaju godinama, a Trial by jury je ukinut nakon 1. sezone? Razlog nije loša kvaliteta, serija je jako dobra, al nema pucačine, tona krvi i nabijene akcije...

Ja sam poklonik CSI-a, ali Miami je postao strašno loš nakon prve dvije-tri sezone... 5x01 je bila apsolutno odvratna epizoda
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.