Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2011., 02:04   #41
Po meni je muzika najbolja od svega navedenog

Al, gledam, šta ću, zanima me šta će smisliti na kraju, kao i kod svakog krimi dela.
Nadam se samo da nas rešenje čeka na kraju sezone, a to mi deluje sve manje verovatno, s obzirom da su došli do 10. epizode, a sad su ponovo na početku. S istragom, mislim.
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 12:30   #42
Quote:
Rozmeri kaže: Pogledaj post
Meni cela serija ne štima.
Ni do jednog lika mi nije stalo, sem možda do Rosiene braće, a oni su klinci.
Svi likovi su sjebani. Ok, ima još serija gde su svi likovi sjebani (6 Feet Under, Mad Men u pojedinim serijalima...), al ovde svi svoju sjebanost ispoljavaju na gotovo isti način. Zamišljeni su, ćute...
Detektivka je stvarno već dosadna sa svojim OCD depresivnim ponašanjem i bežanjem od svadbe.
Ovo je kriminalistička serija i sasvim mi je jasno da još uvek nema naznaka da se ništa ne rešava, ali ovde se maltene ništa ni ne dešava, samo se vozaju naokolo i sporo pričaju.
Baš sam mnogo više očekivala od seije, a ispala mi je tako mlaka.
Volim spore serije, al ovde mi jednostavno ne pije voda to što se realnost šredstavlja kao nešto potpuno sivo (i to ne mislim na kolooristički identitet serije, već na nerazvijenost i nedorečenost likova i atmosferu koja vlada kod apsolutno svih likova koji čak ni nemaju veze sa zločinom, ni porodicom ožalošćenih).
Dobro, znam da se o ukusima ne raspravlja, ali ja besmisleniju kritiku ove serije još nisam pročitao... Kažeš došli su do desete epizode, a još nisu ništa riješili. Svaka epizoda serije je prikaz jednog dana - pa jebote ni batman nebi riješio ovako zamršen slučaj za par dana. U tih deset dana upali su u nekoliko ćorsokaka, naišli na tajnu prošlost nekih likova, zajebali par stvari u istrazi... Ako je ti je ova serija mlaka, onda stvarno ne znam šta da kažem... A tek ono tvoje da su likovi sjebani Šta očekuješ od obitelji koja je izgubila jedinu kćer? Da se obuku u trikoe i plašteve i katanama napadnu zlikovce ? A i ostali likovi nemaju baš sređen život pa mi je njihovo ponašanje sasvim razumljivo. Pa se eto "samo vozaju okolo i ćute".

The Killing je meni uz GoT, daleko najbolja serija koja se trenutno prikazuje. Sve dosadašnje AMCove serije su bile i jedva čekam skori povratak Breaking Bada i nove serije Hell on Wheels.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 15:42   #43
Budući da za sad gotovo 100% vjerno prate danski original, bojim se da nećete saznati tko je ubojica na kraju ove sezone.

A vjerojatno neću znati ni ja jer su u nekim intervjuima natuknuli da riješenje vjerojatno neće biti isto kako bi se smanjila mogućnost spoilanja. Mrmlj.
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 16:53   #44
ubojica je stari gradonačelnik.

tomi0806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 21:30   #45
nemoj to radit
Chosma is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 21:41   #46
Quote:
tomi0806 kaže: Pogledaj post
.

tomi bum te razbio ko zvečku

baduvej i ja nekako mislim da nebudu baš do kraja slijedili original, al opet s amerima se nikada ne zna, jer vole kopirati i to doslovno svaku scenu (ali joj smanje doživljaj pa ispadne gore od originala) nekoga filma npr. kada rade obrade azijskih horora
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 10:51   #47
Quote:
tomi0806 kaže: Pogledaj post
ubojica je stari gradonačelnik.

U danskoj seriji nije, ne trzaj ljude.
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 22:48   #48
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
U danskoj seriji nije, ne trzaj ljude.
Fala bogu dragome da si mu odgovorio na post, tek sam počela gledat i ako ovaj Tomi ima pravo odustajem odma od serije!
A samo sam dosla na topic javit da i ja pocela gledat seriju, a kad ono puno spojelra, ufff...
__________________
...Se è tardi a trovarmi insisti, se non ci sono in un posto cerca in un altro, perché io son ferma da qualche parte ad aspettare te...
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 07:57   #49
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
U danskoj seriji nije, ne trzaj ljude.
sorry, onda imam krive info
tomi0806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 15:13   #50
Yep, ako te zanima napišem ti na PM ali nemoj onda opet postati ovdje.

Makar, moja najtoplija preporuka bi bila gledanje danske serije, stvarno je vrhunska.
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 07:53   #51
He, mislio sam da je 12. epizoda finale, sinoc se narajco, a kad ono jos jedna epizoda... Ova je bila najbolja dosada i još zbunjujuća...

Ps. AMC je obnovio seriju za drugu sezonu, ne znam baš koliko je to pozitivno budući da je bilo zamišljeno kao jedna sezona..
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 11:06   #52
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
He, mislio sam da je 12. epizoda finale, sinoc se narajco, a kad ono jos jedna epizoda... Ova je bila najbolja dosada i još zbunjujuća...

Ps. AMC je obnovio seriju za drugu sezonu, ne znam baš koliko je to pozitivno budući da je bilo zamišljeno kao jedna sezona..

Prilično sam siguran da je druga sezona drugi slučaj..

Danska serija je odlična do polovice kolko sam čuo, onda počinje razvlačenje i unatoč tome vrlo sprčan kraj.. Uglavnom i tamo je druga sezona sa drugim slučajem..

Jučer je bila konačno jedna odlična epizoda.. I dobar uvod u zadnju..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 00:50   #53
Zadnja epizoda je bila fakat mrak... Aaaaa... ne mogu dočekati ponedjeljak.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 20:38   #54
Jesu to oni upravo završili sezonu s cliffhangerom ne riješivši slučaj? Da, jesu. :2up:
Chosma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 09:51   #55
Super zadnja epizoda. Koji cliffhanger Ajme, koliko pitanja sad
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 10:14   #56
Koliko čekanja na odgovore.... Kad uopće ide druga sezona?
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 11:41   #57
Za godinu dana?

Danska serija je također bila zamišljena kao jedan slučaj=dvije sezone po 10 epizoda. No nakon prve sezone su pobješnjeli fanovi radili toliki pritisak da su brzo krenuli u produkciju i napravili "drugi dio prve sezone" koji je prikazan za 5-6 mjeseci. A čak nije ni bio ovakav američki cliffhanger...

U svakom slučaju, hrabra odluka, čestitam AMC-u.
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 12:37   #58
Jako hrabra odluka. Čitam ima mnogo nezadovoljnih i bijesnih, no sve je to za ljude. Ali, čekati godinu dana.... uhhhhhhhh....
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 14:49   #59
Meni je bilo dobro finale. Nisam ni ja očekivala da će završiti nerazrješeno.

I sad baš kako je netko gore napisao toliko pitanja.. Jel ovaj na kraju ubojica ili nije, jel ga Belko ubio? Dali je Linden ostala u avionu ili istrčala van? Koji je k...s Holderom što on skriva? Hoće li kiša ikada prestati padati?...

Znači u drugoj bi mogli dobiti odgovr na ta pitanja plus novi slučaj.. Moglo bi biti dobro.. Samo da nema opet neke glupe ''političke priče'' neka razrješe ovo brzo..
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 16:03   #60
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
Meni je bilo dobro finale. Nisam ni ja očekivala da će završiti nerazrješeno.

I sad baš kako je netko gore napisao toliko pitanja.. Jel ovaj na kraju ubojica ili nije, jel ga Belko ubio? Dali je Linden ostala u avionu ili istrčala van? Koji je k...s Holderom što on skriva? Hoće li kiša ikada prestati padati?...

Znači u drugoj bi mogli dobiti odgovr na ta pitanja plus novi slučaj.. Moglo bi biti dobro.. Samo da nema opet neke glupe ''političke priče'' neka razrješe ovo brzo..
Za kišu.... NE!

Mislim da je prilično sigurno da zgodnički nije ubojica te da je Belko po običaju nešto napravio kriva. Ovo s Holderom me šokiralo, nadam se da je postupio iz plemenitih motiva (npr. bio je siguran da je ovaj kriv pa je nekako krivotvorio fotografije) i da neće ispasti da je na gradonačelnikovoj uzici....

A Sarah će sigurno istrčati iz aviona, ipak je to ona
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.