Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2013., 19:37   #1
Borgia (2011-2014)

Danas počinje na FOX Adriji, prva sezona, u produkciji Canala +.

http://www.imdb.com/title/tt1736341/

Ne treba miješati sa serijom koja se pojavila u praktički isto vrijeme, s Jeremy Ironsom, koja je Showtime produkcija.

http://www.imdb.com/title/tt1582457/

Uglavnom, kritike su solidne, iako, kako to već biva i podijeljene a mene najviše veseli zbog glavne uloge John Doomana-poznatog kao Rawls u Žici.

Inače ja se sjećam tamo negdje s kraja 70-tij i početka 80-tih BBCijeve serije, koja je ono vrijeme bila dosta šokantna. Uglavnom, ni ja ne znam puno, ali me zanima kako je postavljeno.
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 12:32   #2
gledala sam jučer i jako mi se sviđa, samo kaj na max tv foxu uopće nemaju dobar tv raspored, kako će ići ta serija, jednom tjedno ili?
starkii is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 20:54   #3
Serija je vrhunska, pogledao sam sve i obradovao se nedugo kad sam čuo da rade 2. sezonu. Ne treba puno ni govoriti da je puno bolja od američke verzije, glumci su bolji, pogotovo Cesare. No, ono što je najbolje je scenarij. Puno više pažnje posvećuju nekim važnim stvarima, kao što je primjerice izbor novog pape, funkcioniraje kolegija kardinala i sl. Ma, epska serija, nećete požaliti.
Chosma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 22:00   #4
Djeluje mi jeftinije, po traileru ali da je bar brutalnije...

Što mislite kakvi su likovi, pogotovo Lucrecia, Rodrigo i Cesare?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 13:20   #5
U kontekstu vijesti o abdikaciji pape Benedikta XVI čini mi se da je ovo pravi trenutak za ovu seriju, osobito prvih nekoliko epizoda koje obrađuju izbor novoga pape. Stoga, nemate više što čekati, uživajte.
Chosma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.