Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2021., 20:42   #2461
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Gospodar svijeta (Sotona) zna da kršćanstvo nikada neće uspjeti uništiti.

A
one koji na štapu nose isu križ (kleri) za te biste trebali znati da slave Isusovu smrt (kult smrti) jer misle da Ga je smrt porobila.


Rekoh vam, vi kad bi o katolicizmu znali odmah bi ste pobjegli što dalje iz te religije Constantinove anti-kristove.
To si ti nešto protumačila "kak ti paše"...unatoč križu/raspelu, kršćani ne slave smrt već uskrsnuće, uskrs je najveći kršćanski blagdan. Kaj ti ja, koji sam "s druge strane", to moram objašnjavat ?
Dobro znaš da na veliki petak nema mise, nema spomena na euharistiju.
I ti, kao bivša JS znaš da nema uskrsnuća bez muke i smrti.
Buš vidla kad ti Mario stručnije od mene "laika", objasni...
panorama is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2021., 22:02   #2462
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
To si ti nešto protumačila "kak ti paše"...unatoč križu/raspelu, kršćani ne slave smrt već uskrsnuće, uskrs je najveći kršćanski blagdan. Kaj ti ja, koji sam "s druge strane", to moram objašnjavat ?
Dobro znaš da na veliki petak nema mise, nema spomena na euharistiju.
I ti, kao bivša JS znaš da nema uskrsnuća bez muke i smrti.
Buš vidla kad ti Mario stručnije od mene "laika", objasni...
Sve se plašim susresti ćemo se na pola puta Otkrivenja...


A onaj štap vatikanski šta papinstvo drži u ruci uspravno... pa to vam je odaslana poruka 'isus nije nadvladao smrt' i zato papinstvo zotim štapom šeće ali vi ne kužite. Rekoh vam da je papinstvo lukavstvo svoje vrste.

(obrati pažnju na proročanstvo iz SZ vezano za smrt Sina Božjeg, zapisano je da je odvratna stvar na koju ga objesiše, a vatikansko papinstvo se baš time hvali)
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.