Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2008., 11:07   #21
Jana, mislim da se ti potpuno kul ponasas i drago mi je da se trudis ostati ok u cijeloj toj prici.
Ne zelim braniti njegovu curu, ali reci cu da je vrlo tesko biti u ulozi cure koja dolazi odmah nakon prekida i to kao zamjena za "idealnu" curu. Jer decki imaju tendenciju izdizati bivsu u nebesa, pogotovo ako nisu zeljeli prekid i ako je veza bila duga.
Pretpostavljam da ona takve vibracije dobija od svog decka i da je zbog toga nesigurna ( mozda u kombinaciji s urodjenom nesigurnoscu).
Nije lijepo od nje da to iskaljuje na tebi, ali brijem da ona jednostavno mora podici svoj ego i pokazati svoju dominaciju nad tobom na neki nacin pa kad vec ne moze u vlastitoj vezi, onda to radi okolo.
Vjerujem da ti situacija nije ugodna, mislim da bi trebala nastaviti sa svojim aktivnostima i pokusat biti neutralna. Budi takva kakva jesi s ljudima s kojima se slazes, a vjerujem da ce se situacija s vremenom nekako ublaziti.
__________________
Dragunlije
banana ikebana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:14   #22
e bas to...
to sigurno ispada da se ja motam oko njega i da smo si super..itd itd

Super si nismo jer nismo si ni prekinuli kad smo bili super. Stovise mislim da je glup, naporan i blesav do kranjih granica.

Pristojna sam prema njemu jer:
1. zivimo jako blizu
2. u istom jebenom ducanu kupujemo kruh (nocna mora mi je da ak ona prespava kod njega da se ujutro ne sretnemo u ducanu )
3. imamo jaaaaaaaaako puno zajednickih prijatelja (a tu se ne zelim ni milimetra pomaknuti jer su to sve moji frendovi jednako koliko i njegovi i ak ju oce dovoditi u drustvo, komad ce se morati itekako privkuti da ja necu nestati samo zato kaj se njoj to ne svidja)

sad nas ocekuje tradicionalna proljetna rostiljada...
iako sumnjam da ce doci (upravo zbog mene, nije ni proteklih godina dolazio) bas bu bilo zabavno ak dodje (s njom)
Jana31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:24   #23
Quote:
banana ikebana kaže: Pogledaj post
Ne zelim braniti njegovu curu, ali reci cu da je vrlo tesko biti u ulozi cure koja dolazi odmah nakon prekida i to kao zamjena za "idealnu" curu. Jer decki imaju tendenciju izdizati bivsu u nebesa, pogotovo ako nisu zeljeli prekid i ako je veza bila duga.
Pretpostavljam da ona takve vibracije dobija od svog decka i da je zbog toga nesigurna ( mozda u kombinaciji s urodjenom nesigurnoscu).
To je ono najgore jer mislim da mu je ta cura bila "rame za plakanje" kad je prekidao samnom. Tak da brijem da je bilo dosta "izdizanja i idealna cura" prica.
A doticni je i inace majstor u tome da mu se cura osjeca kranje nesigurno (po gledu bilo cega, veze, njega, ljubavi, svog izgleda.....)

I ne smatram to kao branjenje njegove cure..ja bi ju branila od njega Al necu jer sam mozda malo subjektivna u pogledu njegovih karakteristika.
Jana31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:44   #24
Budi ono što jesi i nemoj se opterećivati sa nečijom ljubomorom.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 14:40   #25
Quote:
Jana31 kaže: Pogledaj post
To je ono najgore jer mislim da mu je ta cura bila "rame za plakanje" kad je prekidao samnom.
što tebe boli neka stvar zašto je on sa tom curom i ne javljaj mu se na ICQu jer to nije korektno od tebe
lovator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 15:22   #26
Quote:
lovator kaže: Pogledaj post
što tebe boli neka stvar zašto je on sa tom curom i ne javljaj mu se na ICQu jer to nije korektno od tebe
On se njoj javlja, ne ona njemu.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 16:38   #27
Mislim da kako god postupila nemožeš ispast "zla ex"

Da se prema meni tak neko ponaša nebi ni razmišljo da mu bar malo ne zapaprim,bar mrvicu,čisto reda radi.

Ili to ili ignoriraj ženu i nemoj se uopće živcirat,nije vrijedno.
__________________
Come to the dark side,We have COOKIES
alpha_prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 22:50   #28
Quote:
alpha_prime kaže: Pogledaj post
Mislim da kako god postupila nemožeš ispast "zla ex"

Da se prema meni tak neko ponaša nebi ni razmišljo da mu bar malo ne zapaprim,bar mrvicu,čisto reda radi.

Ili to ili ignoriraj ženu i nemoj se uopće živcirat,nije vrijedno.
neka ignorira njega i zenu
lovator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 00:33   #29
Quote:
lovator kaže: Pogledaj post
neka ignorira njega i zenu
Ma ja ne bih uopste obracala paznju na nju,ono ponasala bih se kao da n postoji, e sad jos i da se opterecujem time sta ona misli nema sanse, ne budi luda, sta te briga za nju!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 00:42   #30
Quote:
Jana31 kaže: Pogledaj post
Imala ja decka 6 godina i mi prekinuli...
gle, mislim da je ona pod većim pritiskom i stresom od tebe a nitko nema toliko energije da ju konstantno troši na istu stvar ili situaciju
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 00:49   #31
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
Naime, moja bivša cura je bila izuzetno nesigurna, iako ne u ovom smislu agresivna u kojem ti opisuješ, tj. ne otvoreno agresivan tip već više pasivno-agresivan tip...
o kome ti to?
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 00:38   #32
Quote:
Dolores_Claiborne kaže: Pogledaj post
o kome ti to?
jos jedna forumaska ljubavna prica?
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 17:08   #33
buahahaha. ma priđi ženskoj u tom klubu i reci da moraš razgovarat s njom.
Reci joj da se ponaša kao dijete i da si ti mislila bit s tim tipom, bila bi i sad. A očito nisi. Niti želiš.
Stoga se ne treba brinuti oko toga i kvarit atmosferu u klubu i bacat mrke poglede.
Dren is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 18:20   #34
ovo je jedino sto mozes uciniti, pronadi dobrog komada pa se raspojasaj s njim pred svima u klubu, fino se povatajte. nju totalno ignorirj, svojim frendovima reci da ga iskoristavas samo radi seksa, a onda kad nju sretnes samu u prolazu ljepo joj namigni, tak da samo ona to vidi i i prodi pored nje. i tako svaki put kad se kao slucajno sretnete. i da vidis kak ces ju skinut s vrata. nemre se takva mjerit s tim
kad je bal nek je maskenbal
saya otonashi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.