Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2009., 18:54   #21
Pitajte markeca kak je on došao iz budućnosti, pa nek vam pojasni kako izgleda vremeplov
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 10:53   #22
Ja ne verujem da se moze otici u buducnost,to je nemoguce.Ali neka me neko ispravi ako gresim.
Ljubomir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 11:57   #23
Quote:
Ljubomir1 kaže: Pogledaj post
Ja ne verujem da se moze otici u buducnost,to je nemoguce.Ali neka me neko ispravi ako gresim.
Tijelo još uvijek ne. No, možda svijest može?
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 16:32   #24
Mozda.Jel ti verujes u to?
Ljubomir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 23:11   #25
Quote:
Ljubomir1 kaže: Pogledaj post
Mozda.Jel ti verujes u to?
Razmišljam o tome. Danas sam naišao na jedan dokumentarac vezan za '' gledanje na daljinu '', s Ed Dames-om. On je još 2006. godine upravo ovom tehnikom predvidio u budućnosti katastrofalan potres u Japanu. Naišao je na podsmijeh. No, znamo što se nekoliko godina poslije dogodilo. Ali, ni ostala njegova predviđanja bliske nam budućnosti nisu manje zanimljive. Dakle, zašto svijest, ako nije ograničena tijelom, ne bi se mogla kretati, kako natrag ( prošlost ), tako i naprijed ( budućnost )?
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 08:34   #26
Sta ti mislis jel se to moze i sada otkriti tom tehnikom?
Ljubomir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 11:03   #27
Quote:
Ljubomir1 kaže: Pogledaj post
Sta ti mislis jel se to moze i sada otkriti tom tehnikom?
Ja ti ne mogu odgovoriti na pitanje koje si postavio. Ja sam samo čitao o '' gledanju na daljinu '', ali nisam je iskušao u praksi. Zašto sam tu tehniku spomenuo ovdje, zato jer je svijest bitan faktor kod te tehnike.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:42   #28
Sta mislis,jel moguce napraviti ikakvu spravu kojom bi mogao otici u buducnost?
Ljubomir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 22:06   #29
Quote:
Ljubomir1 kaže: Pogledaj post
Sta mislis,jel moguce napraviti ikakvu spravu kojom bi mogao otici u buducnost?
Ako dođeš do zaključka da svijest nije ograničena ovim svijetom, odnosno da ona može dosegnuti budućnost, tada niti ne trebaš razmišljati o bilo kakvoj spravi. Što će joj?
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 00:12   #30
Budućnost ne postoji, prošlost ne postoji. Postoji samo sadašnjost i traje točno dt. Bilo kakva "putovanja" i CTC vratolomije jednostavno su neizvedivi jer ne postoji ništa osim sadašnjosti.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 13:36   #31
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Budućnost ne postoji, prošlost ne postoji. Postoji samo sadašnjost i traje točno dt. Bilo kakva "putovanja" i CTC vratolomije jednostavno su neizvedivi jer ne postoji ništa osim sadašnjosti.
Za razliku od tebe, ja mislim da se prošlost, sadašnjost i budućnost međusobno prožimlju. Nije ova rečenica prošlost u trenutku kad je napisana, već je prva riječ '' Za '' bila prošlost u trenutku dok sam pisao '' razliku ''. Nisam za bezveze spomenuo '' gledanje na daljinu ''. Da ponovim, Dames je još 2006. godine vidio sviješću katastrofalan potres u Japanu. Zanimljivo je pitanje u kojoj se to sferi postojanja našla njegova svijest koja je mogla primiti jednu takvu informaciju ( potres u budućnosti )?
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 22:32   #32
Priznan samo ako se DANAS oglasi netko i kaže šta će se dogoditi za misec, pet, godinu i di će se dogoditi i kako će se dogoditi. I to ne općenita naklapanja starih baba iz fundača "biće velika nesreća istočno od Indije" nego fi, lambda, t i z.
I onda nakon toga ti meni quotaš post star godinu dana i ja se pokrivam ušima.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:11   #33
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Priznan samo ako se DANAS oglasi netko i kaže šta će se dogoditi za misec, pet, godinu i di će se dogoditi i kako će se dogoditi.
Ne ide to tako.

Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
I to ne općenita naklapanja starih baba iz fundača "biće velika nesreća istočno od Indije" nego fi, lambda, t i z.
I onda nakon toga ti meni quotaš post star godinu dana i ja se pokrivam ušima.
Pa bio je jasan te 2006. godine.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 10:37   #34
Quote:
Ljubomir1 kaže: Pogledaj post
Ja ne verujem da se moze otici u buducnost,to je nemoguce.Ali neka me neko ispravi ako gresim.
Može se ako ovaj lik ne priča gluposti

http://www.secretmandate.com/35/time-travel-attorney/
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.