Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2010., 19:08   #21
puno hvala!!
minory is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 04:16   #22
Bok
Zanima kako ide to iznamljivanje restorana(fast food),papire i sta mi je sve potrebnooo?Lokacija je na moru na samoj plazii.
Hvala
matej1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 13:00   #23
zadnje sto sam cuo od jednog vlasnika je: ja sam nasao osobu, placam ga mjesecno i on to sve izvodi za mene jer ja sam bio skoro pa spreman za ludnicu
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 19:00   #24
Quote:
capone kaže: Pogledaj post
Prvo tribaš pojasnit, o kakvom se objektu radi,oće li to bit restoran klasični,ili samo pizzeria ili grill pizzeria ili restoran pizzeria,da li ćeš ić sa firmom ili obrtom,jer je i tu različito razvrstavanje.Ja iman restoran,istina više se ne bavim s njim sad je u najmu ,ali znam sve više manje pojedinosti koje su potrebne da bi se započelo sa radom.minimalni teehnički uvjeti,sanitarke za radnike, otpadne vode,komunalije s obzirom na operativni prostor plus ako oćeš baštu....ako ideš na obrt,triba ti par dana riješit papire oko toga.moraš imat stručnu osobu,npr.kuhar,s diplomo,to je vezani obrt zato moraš imat nekog takvog, pa onda sa svim tim i prostorom koji imaš i papirima o najmu ili vlasničkim listom u gospodarstvo podnijet zahtjev za sve uvjete otvaranja ,oni moraju izać na teren ,vidit jel sve štima,zahodi,kuhinja,rasvjeta ,sigurnosne stvari itd....ako imaš nekoga u gosspodarstvu lipo nek ti to riješi u par dana sve ,ako nemaš ma nevirujen da će ti tribat više od misec dana ako imaš sve papire.....
ovaj odgovor je najblizi samo sto bi ja ovo sve pomnozio s x3.

kod nas postoje gradnje od prije 59 pa one do 82 pa nove, itd... i moras pitat urbane dali je ta zona predvidena za tvoju djelatnost. a to ti opet opcina odlucuje i politika.

ako je tu vec bio restoran, to ti je idelana verzija. ako ides sve ispocetka... vec sam ti odgovrio plati pravnika/knjigovodu pa nek gubi zivce.. primjer prenamjena prostora

isto ti vazi ako slucajno iz restorana se prabacis na neku drugu djelatnost. sve ispocetka.

to nije misija, gdje su ti otvorena vrata. to ti je skupa i promisljena misija. svi kazu da je vani drugacije. ne znam ali bilo bi puno lakse da samo dodes i prijavis sto zelis i da oni tebi sve to serviraju skupa s racunom.

prikljucke i rente
norme i uvjeti
i opce vodenje firme i sve sto ide uz to. ne mogu se naslusat sto je bolje obrt ili firma
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 14:40   #25
planiram raditi salu za vjenjčanja koja će raditi kao restoran u danima kada nema pireva. Da li je bolje taj restoran prijaviti kao buffet, bistro, catering neki, ili restoran?
inače je li može ova šema, nema obrta nego otvorim firmu koja je registrirana za tu i tu djelatnost i to je to, bez nekih pustih papirologija?
mucalo55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 10:50   #26
možeš otvorit ili firmu ili obrt, a sto se tice prijave (buffet, bisto, catering) trebalo bi provjeriti kako je sto regulirano i onda vidjet kako se moze klasificirat

ako imas dodatnih pitanja ili trebas pomoc oko toga, javi na privat
telepathy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 01:22   #27
Koliko otprilike treba za uredit kuhinju u restoranu, znaci samo oprema: gril, stednjak, povrsine za rad, frizideri,.... Recimo za jedan manji restoran.

Hvala puno!
BASILISTA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.