Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2014., 20:28   #861
Quote:
nego kad stalno nesto trkeljate, dajte nam recite sto onaj "E" u vasoj "jednacini" predstavlja i sto racuna.
E= m*c² ={(c*2¯¹)*π}³ *(4π*r²) =kg*m²*s¯²=V*C

E = Ekonomski oporavak Kozmosa
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 23.05.2014., 20:33   #862
Quote:
rocky, duzni ste banci, krediti stisli? prodajte im svoju "formulu" ona je za sve, sigurno se moze i u bankama koristiti.
Zekane uskoro u tvom džepu pronaći ćeš ANTIPARE a pravu lovu će ti uzeti tvoji stasali učenici-bankaroidi
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 23.05.2014., 20:36   #863
E moj zekozliki lijepo si ih naučio i fino ih braniš i hraniš ....
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 24.05.2014., 13:09   #864
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
svestran čovjek haram

Pomislio sam na trenutak da ima neka shema kod tebe " zaradite doma preko interneta" kad si me pitao jel imam za put do Stockholma pa da i ja klikam - sorry ako sam te uznemirio - samo znatiželja me natjerala .

pročitao možda jesi ( topic ) i ne pogađa me to - reko bi velečasni C1 dapače.

Ja npr. čitam topice ovdje od 2005 ( mlađi kolega harame ) i ne komentiram često ( čitaj skoro nikako ) u tuđim temama osobito ako ne mogu pomoći u razrješenju problema zbog koje je isti otvoren.
"silovanje" teme i maltretiranje čitatelja beskorisnim linkovima i ad hominem ponižavanja sudionika u temi ne doprinosi ničem korisnom.
Kao što ste primjetili prvi topic koji sam otvorio ovdje je zaključan upravo iz tog razloga a cilj je bio da sa 400-500 poruka iznesem kompletno rješenje problema u kvantnoj fizici itd... no ostalih 600 poruka potrošio sam da se obračunam sa šupljeglavcima koji su uvjereni da imaju fiziku i matematiku u malom prstu i da svijet čeka samo njih da ih netko pita kako riješiti 110 godišnji problem .

Očigledno je da problem nije jednostavan kako ga zekani sa diplomicama vide i prožima apsolutno svu znanost do danas .
Oni bi to riješili sa kurčevim tenzorima i par vektora i to je to - e pa neće moći ove noći .

I na kraju primjetit ćete jednog dana ( uskoro ) da sam ipak uspio sve potrebne argumente i objašnjenja dati u oba topica kad se zbroje ali teško će biti čitateljima pohvatati konce zbog "presijecanja" koja su se dogodila. Rezultat je očigledan - nitko ne kuži moju formulu i STR i G.O.C.E. je nejasna i sve je uzalud.
Potrošena je i fokusirana energija na podmetanja i vrijeđanja itd. glupa pitanja te nevezana i nebitna pitanja za koja odavno postoje potpuni, točni te ispravni odgovori .

I kao što sam napisao - školska godina 2013-2014 je završila, ocjene sam zaključio i na popravni i dopunski ne ide nitko.

Pozdrav
Složili smo se da je ovime završena i ova besmislena saga. Postoje blogovi pa će rocky svoje ideje pisati tamo, a mi ćemo se i dalje baviti tričarijama poput Šuplje Zemlje i HAARP-a.

LP
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.