Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Pobjednica AusOpena 2017. je?
Serena 4 66.67%
Venus 2 33.33%
Glasovatelji: 6. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2017., 12:05   #901
Sretna sam za Mamu, svaka cast, al' zao mi je Venus. Ovo joj nije lako palo. Koliko je samo bila frustrirana sobom tijekom meca, vidjelo se koliko joj to finale znaci.

Jedini ishod koji se ozbiljno mogao ocekivati, a ipak tesko ju je bilo vidjeti takvu.
Atticus Finch is offline  
Old 28.01.2017., 12:05   #902
Kolegica u sivom ima komentar: "Bez ikakave emocije i napetosti, najgluplje finale ever."
Solna Kiselina is offline  
Old 28.01.2017., 12:09   #903
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Kolegica u sivom ima komentar: "Bez ikakave emocije i napetosti, najgluplje finale ever."
Ma daj ne zezaj da je to rekla.

Da je bilo bas 'napeto,' ne bih ni ja rekla, bilo je jasno od pocetka da to Mama uzima samo dok se sabere. Al' da nije bilo emocija....pa ne znam jesu li mogle telegrafirati nervozu i zelju da to jedna drugoj uzmu ista jasnije.
Atticus Finch is offline  
Old 28.01.2017., 12:11   #904
Jadna Vee, 7. GS izgubljeno finale od sestre, a Serenu na 64 54 30 30 i forhend UE Tetke stisce saku i 3-4 puta rice "fight" Ja bi se davno posvadjao s familijom i promijenio prezime

Btw. vjerojatno nikad bezvezniji GS, konkurencija za Serenu kao na nekom 125k turniru
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 28.01.2017., 12:14   #905
Koliko je tuzno da ovaj lik u odijelu mora imati papir na kojem pise da je Sereni ovo 23. slam
LeGriffio is offline  
Old 28.01.2017., 12:14   #906
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Jadna Vee, 7. GS izgubljeno finale od sestre, a Serenu na 64 54 30 30 i forhend UE Tetke stisce saku i 3-4 puta rice "fight"
Zena brutalna do kraja. Nikad ta ni baki poen ne bi dala.

Venus je preslatka na ovoj dodijeli, micica. Ajoj Venus, zasto nisi nasla nacina da joj nekako zapapris.
Atticus Finch is offline  
Old 28.01.2017., 12:18   #907
Cestitke Sereni i fanovima

Sad do 25.
Luka3 is offline  
Old 28.01.2017., 12:22   #908
Serena na podjeli kaze da zna da joj je govor predug, ali da zeli ostati na podijumu sto vise moze, jer je propustila prosle godine. Znamo, znamo.
Atticus Finch is offline  
Old 28.01.2017., 13:48   #909


Solna Kiselina is offline  
Old 28.01.2017., 15:00   #910
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Ajoj Venus, zasto nisi nasla nacina da joj nekako zapapris.
zadnji gem, serena servira, 15:30 nakon izmjene 24 udarca. serena jedva diše. iduća dva boda ulaze u izmjenu, venus ima blagu inicijativu...i oba zapucava u vrh mreže. dvije čiste neforsirane

i to ti oslikava. da je odigrala kako može, sve je moglo krenuti i drugim tokom
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 28.01.2017., 15:06   #911
Serena ima srece sto je Venus chokala.
khneza is offline  
Old 28.01.2017., 18:48   #912
https://twitter.com/MRisingStar18/st...72597047193600

Šejd
blackkeys18 is offline  
Old 28.01.2017., 19:56   #913
Quote:
Serena Williams is now within one victory of Margaret Court’s career record of 24 Grand Slam singles titles.

“Good on her if she’s good enough to do it,” Court said during the week in Melbourne.
Pali aparate
blackkeys18 is offline  
Old 28.01.2017., 21:04   #914
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
zadnji gem, serena servira, 15:30 nakon izmjene 24 udarca. serena jedva diše. iduća dva boda ulaze u izmjenu, venus ima blagu inicijativu...i oba zapucava u vrh mreže. dvije čiste neforsirane

i to ti oslikava. da je odigrala kako može, sve je moglo krenuti i drugim tokom

Propustila je bulikan prilika, ne samo tu vec i ranije kad je npr. imala 0-30 na Sereninom servisu. Preagresivna igra. Ne kuzim zasto nije odigrala defanzivu k'o protiv Coco, kojoj isto nije mogla diktirati od prve, ali kojoj je polovilla lopte koje prijasnje protivnice nisu, stvarala kuteve u izmjenama i tjerala da maltene istrci s terena....jednostavno ju je tjerala da udari jos jednu ekstra loptu, i targetirala bekend (Coco slabija strana), i to je upalilo, greske su procurile...

Kuzim da Serena nije Coco, ali isto zna biti nestrpljiva, i umjesto da je navuce u malo duze izmjene, uglavnom je pokusavala kratiti poene i pucala na winnere pa sto bude....Sereni na ruku.

I platila je za drugi servis, koji je Serena dobro reternirala.

Prenervozna Venus, ne znam kad sam je zadnji put vidjela nervozniju...nadala sam se da ce uci slobodno u mec i pustiti ruku, jer tu nije ni bila favorit, a da je to napravila, mogla je sestricu namuciti. Opet bi to sestra dobila, al' bi bar morala odigrati ono bas najbolje sto moze, a ovako je i neka B igra bila dosta.

Steta.
Atticus Finch is offline  
Old 28.01.2017., 21:12   #915
Quote:
blackkeys18 kaže: Pogledaj post
Pali aparate
Margaret je jedno zlo pressirano bice. Nista nalik Steffici. Na aparatima je odavno jer nije u GOAT diskusijama, a misli da je veca i od Martine i od Stefke i od Serene itd.....

Meni je bilo zao kad je Stefka otperjala (prerano za moj ukus) umjesto da ovoj skine rekord, a imala je sansu, nije s 30 jos bila za staro zeljezo mada su odlicne godine zenskog tenisa bile pred nama i ne bi joj bilo jednostavno....ali recimo jos pokoji French je, mislim, mogla uzeti.

No' skinut ce je Mama, nadam se, iako ne znam bas da je realno misliti da moze vise od eventualnog jos jednog Slama ove godine.
Atticus Finch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.