Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2016., 13:13   #501
Za Božić su otključali sve programe (imam osnovni paket) ali nisu otključali HBO i Cinemax, zašto to nisu otljkučali ????
tsonga6060 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 15:27   #502
Quote:
tsonga6060 kaže: Pogledaj post
Za Božić su otključali sve programe (imam osnovni paket) ali nisu otključali HBO i Cinemax, zašto to nisu otljkučali ????
Pitaj korisničku službu.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 21:04   #503
I meni je danas pokazalo na ekranu da su dodani novi kanali, koji su to sve kanali dali se zna ?
PowerUser is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 20:34   #504
Kako gledati jedno a snimati drugo?

Neslužbeno sam čuo da je moguće gledati jedan kanal, a snimati drugi. Da li je to moguće, a ako da kako?

Total imam preko 3 godine, ugovor na 2 god. mi je isteka a drugi nisam sklopio i tako to traje preko 1 god. Malo su digli pretplatu, a ja očekujem nešto bolje pa ne sklapam novi ugovor i tako gubim neke privilegije koje imaju oni koji sklope novi ugovor.
Dirk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 00:01   #505
Quote:
Dirk kaže: Pogledaj post
Neslužbeno sam čuo da je moguće gledati jedan kanal, a snimati drugi. Da li je to moguće, a ako da kako?

Total imam preko 3 godine, ugovor na 2 god. mi je isteka a drugi nisam sklopio i tako to traje preko 1 god. Malo su digli pretplatu, a ja očekujem nešto bolje pa ne sklapam novi ugovor i tako gubim neke privilegije koje imaju oni koji sklope novi ugovor.
Stisneš Record i snimas program jedan.
Prebacis na drugi program i gledaš taj drugi program.
Naravno... sve to vrijedi za receiver koji to podržava....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 15:32   #506
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Stisneš Record i snimas program jedan.
Prebacis na drugi program i gledaš taj drugi program.
Naravno... sve to vrijedi za receiver koji to podržava....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Kada bi tako lako bilo, ne bih postavljao pitanje ovdje.
Dirk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 14:07   #507
Raskid ugovora Total TV i Optima

Pozdrav, silom prilika imam ovaj šrot od interneta i televizije, dakle Optima telefon i internet i Total TV televiziju. Starci su nasjeli na one agente putnike, ja nisam bio kući i eto kajla. Ali ajde, pošto sam samo vikendom kući potrpilo se i to nekako i ostalo je još 6-7 mjeseci do isteka obje ugovorne obveze, ali eto ovih dana kiša, mene jebe signal Total TV-a, šaljem mail na mobu, prebacujem na 3G/4G sa wi-fija jer je internet užasan pa mi je sve to malo dopizdilo i ne da mi se čekati više ni tih par mjeseci već želim preći na nešto drugo. E sad, znam da su se neki zakoni mijenjali, ne znam što konkretno ali možda ima kakvih novosti pa me zanima procedura oko raskida. Penale plaćam u visini mjesečnog izdatka do kraja isteka ugovora ili kako? S obzirom da sa svakom jačom kišom ili burom ja imam smetnje na TV-u i uopće ga ne mogu gledati, mogu li se kako na to pozvati? Svaki savjet dobrodošao.
MauroS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 16:53   #508
Quote:
MauroS kaže: Pogledaj post
Pozdrav, silom prilika imam ovaj šrot od interneta i televizije, dakle Optima telefon i internet i Total TV televiziju. Starci su nasjeli na one agente putnike, ja nisam bio kući i eto kajla. Ali ajde, pošto sam samo vikendom kući potrpilo se i to nekako i ostalo je još 6-7 mjeseci do isteka obje ugovorne obveze, ali eto ovih dana kiša, mene jebe signal Total TV-a, šaljem mail na mobu, prebacujem na 3G/4G sa wi-fija jer je internet užasan pa mi je sve to malo dopizdilo i ne da mi se čekati više ni tih par mjeseci već želim preći na nešto drugo. E sad, znam da su se neki zakoni mijenjali, ne znam što konkretno ali možda ima kakvih novosti pa me zanima procedura oko raskida. Penale plaćam u visini mjesečnog izdatka do kraja isteka ugovora ili kako? S obzirom da sa svakom jačom kišom ili burom ja imam smetnje na TV-u i uopće ga ne mogu gledati, mogu li se kako na to pozvati? Svaki savjet dobrodošao.
Morajuti isporuciti UGOVORENO, znaci mozes raskinuti ako ne isporucuju dogovoreno. Izasao ti je novi zakon i znam da moraju isporuciti misli 25% od ugovorene brzine (ili cak i vise) a ako nema signala... onda ti ne smiju naplatiti.
Angelbyu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 00:47   #509
TotalTV

Da, ali "jača kiša" i buretina su lagano i domena više sile pa nisam ziher da je odgovornost samo njihova..

Trebalo bi provjerit kak je poštelan SAT-sustav gore, antena itd.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 09:11   #510
Sigurno nešto piše u ugovornim uvjetima o višoj sili poput vjetra i kiše.... Meni vjetar u ZG tak trese tanjur da svaki čas mislim da bu ga odnijelo (elastični aluminijski nosač na prozoru), a kak je tek na buri... Dost je da vjetar malo okrene antenu pa da prijem po kiši s graničnog ode u nikakav prijem...

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 20:46   #511
TOTALTV NE

UŽAŠ NEMOŽE SE DOBITI PODRŠKA LAŽU PETLJAJU SVE NAJGORE.
singl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 01:52   #512
Quote:
singl kaže: Pogledaj post
UŽAŠ NEMOŽE SE DOBITI PODRŠKA LAŽU PETLJAJU SVE NAJGORE.
Laze bagra, to je uzas. 3 tjedma sam cekao da mi dodju prebaciti sa Astre na HB satelit, zvao sam svaki tjedan po 2 puta da vidim sto je zasto nitko ne dolazi, da bi se ispostavilo kad sam nazvao frenda i pitao da li je dobio nalog za moju adresu rekao da nije. To je sramota a znaju dizati cijenu i cim im se ne plati 1 rata prijete iskljucenjem i ovrhom.

Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 17:01   #513
Bok, nemam apsolutno nikakve informacije o total. tv a neki dan su me kontaktirati iz njihove službe da su sad kao postali dostupni na mom području i da imaju kao neku ponudu prvih 6 mjesto 1 kn a dalje valjda 80 i nešto kn.
Jel zna tko što o tome, mislim znam da je navlakusa ali mene zanima da čujem od starih korisnika kakvi su inače. Da li poslije skinu programe iz paketa i slična sranja
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 12:17   #514
Quote:
Niki Vr kaže: Pogledaj post
Laze bagra, to je uzas. 3 tjedma sam cekao da mi dodju prebaciti sa Astre na HB satelit, zvao sam svaki tjedan po 2 puta da vidim sto je zasto nitko ne dolazi, da bi se ispostavilo kad sam nazvao frenda i pitao da li je dobio nalog za moju adresu rekao da nije. To je sramota a znaju dizati cijenu i cim im se ne plati 1 rata prijete iskljucenjem i ovrhom.

Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
Imam Total 6 godina i nikad nikakvih problema kaj se tiče svega. Par puta mi dolazio tehničar i uvjek kad sam prijavio kvar nečega došao u roku 2-3 dana i nisam nikad plačao niš za popravak. Kaj se ponude kanala tiče je više nego odlična, a da ne govorim o hd kanalima koji su u osnovom paketu svi. Daleko bolji od svih.
munngoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 09:34   #515
Nakon 5 mjeseci nedolaska da mi namjeste Eurosport, odlučila raskiniti ugovor... da bi dobila obavijest da moran platiti njihovo skidanje opreme i slanje iste u Zg. Tko je tu normalan... Total tv više nikad....

Vraćaju se i svi kabeli...stari i novi
iva1700 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 13:28   #516
Quote:
iva1700 kaže: Pogledaj post
Nakon 5 mjeseci nedolaska da mi namjeste Eurosport, odlučila raskiniti ugovor... da bi dobila obavijest da moran platiti njihovo skidanje opreme i slanje iste u Zg. Tko je tu normalan... Total tv više nikad....

Vraćaju se i svi kabeli...stari i novi
Ma mogu si to objesit o....samo receiver i daljinski.
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:31   #517
Jel to totalno provjereno... u mailu dobila puno veci popis....
iva1700 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 14:07   #518
Quote:
iva1700 kaže: Pogledaj post
Jel to totalno provjereno... u mailu dobila puno veci popis....
Gotovo 100% osim ako ovo nije neka nova fora u nazad 2-3 mijeseca. Probaj pitat još na satelitskom forumu, ima dosta ljudi s iskustvom iz prve ruke.
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 23:39   #519
Quote:
BundyR kaže: Pogledaj post
Gotovo 100% osim ako ovo nije neka nova fora u nazad 2-3 mijeseca. Probaj pitat još na satelitskom forumu, ima dosta ljudi s iskustvom iz prve ruke.
Vracas ono što si dobio.
Ako su ti stavili svoju antenu....onda i nju vracas.
Ako su ti poslali samo receiver.....kao meni....jer imam svoju antenu....vraćaš samo receiver.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 20:50   #520
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Vracas ono što si dobio.
Ako su ti stavili svoju antenu....onda i nju vracas.
Ako su ti poslali samo receiver.....kao meni....jer imam svoju antenu....vraćaš samo receiver.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Da, ali ako se ne varam u pojedinim razdobljima se oprema "kupovala".

Zadnje uređivanje BundyR : 12.03.2017. at 21:04.
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.