Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 19:21   #521
Quote:
iva1700 kaže: Pogledaj post
Nakon 5 mjeseci nedolaska da mi namjeste Eurosport, odlučila raskiniti ugovor... da bi dobila obavijest da moran platiti njihovo skidanje opreme i slanje iste u Zg. Tko je tu normalan... Total tv više nikad....

Vraćaju se i svi kabeli...stari i novi
evo danas mi se žali baš frend... istekao mu je dvogodišnji ugovor s njima, i odlučio je preći na vip... mislim da je rekao 160 kuna tv+net... uglavnom likovi su mu rekli da mora poskidati njihovu opremu i sve fino spakovati i poslati u zagreb, inače će oni morati poslati svog operatera da to učini i naplatiti mu 200 kuna...

kaže frend pa da platim dostavu toga do zagreba koštat će me najmanje 100 kuna ako ne i više... vele oni kako tu ništa ne mogu...

nemožeš vjerovati kakve spodobe vode taj total tv
shogun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 19:29   #522
Quote:
shogun kaže: Pogledaj post
evo danas mi se žali baš frend... istekao mu je dvogodišnji ugovor s njima, i odlučio je preći na vip... mislim da je rekao 160 kuna tv+net... uglavnom likovi su mu rekli da mora poskidati njihovu opremu i sve fino spakovati i poslati u zagreb, inače će oni morati poslati svog operatera da to učini i naplatiti mu 200 kuna...

kaže frend pa da platim dostavu toga do zagreba koštat će me najmanje 100 kuna ako ne i više... vele oni kako tu ništa ne mogu...

nemožeš vjerovati kakve spodobe vode taj total tv
Opremu je potrebno vratiti a po meni je normalno da onaj koji zeli vratiti je to i plati.
Total nije prekinuo isporuku signala ...vec tvoj frend zeli otići....i red je da odradi i vrati opremu. Sve čisto ko suza

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 19:30   #523
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Vracas ono što si dobio.
Ako su ti stavili svoju antenu....onda i nju vracas.
Ako su ti poslali samo receiver.....kao meni....jer imam svoju antenu....vraćaš samo receiver.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
problem nastaje u tome što su u pojedinim gradovima oni iz total tv-a imali svoje predstavnike, a onda je došlo do poslovnih problema pa su sve to fino srezali i napustili cijelokupnu hrvatsku i smjestili se samo u zagrebu.

trebalo se to nekako aneksom ugovora napraviti da oni snose troškove vezane uz manipulaciju opremom van mjesta postavljanja iste... a tko će na to još paziti... ono kud se frasiraš da ti ne podvale lošu uslugu tud još moraš paziti na takve lopovske smicalice...

sjećam se da kada mi je ugovor sa t-comom istekao po otkazu njihove usluge sam im morao vratiti taj njihov ruter... a bio sam sretan što si skidam sa vrata pljačkaške cijene pa sam im vratio to nazad... vjerujem da su nekome taj ruter ugradili kao novi
shogun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 19:33   #524
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Opremu je potrebno vratiti a po meni je normalno da onaj koji zeli vratiti je to i plati.
Total nije prekinuo isporuku signala ...vec tvoj frend zeli otići....i red je da odradi i vrati opremu. Sve čisto ko suza

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
znaš kako je... kada potpisuješ ugovor s tim provajderima... onda ti nadrobe kako će ti naplatiti postavljanje ako se odlučiš da uzmeš njihovu uslugu na manje od 2 godine... i onda razmišljaš o tome, ne razmišljaš o naplati usluge za skidanje te iste opreme... po meni korektno bi bilo da i to uvrste u ugovor a ne da vješto izbjegavaju tu klauzulu.

to je na neki način kršenje potrošačkih prava....
shogun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 09:23   #525
Ne razumijem što pričate, u ugovorima je sigurno navedeno da moraš vratiti opremu o svom trošku ako otkazujes ugovor....

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 13:18   #526
Pozdrav ljudi,

od jucer sam korisnik Total TV-a. Ugovaranje, instalacija, uvjeti - sve besprijekorno za mene.

No šok odmah prvi dan - određeni kanali nestaju malo malo. npr. regionalni programi iz Srbije. 4-5 kanala ima isti problem. Sto je najjace to su sve kanali koje dodatno placam.

Je li normalno da to ne kazu bar malim sitnim slovima?

Razmisljam da otkazem uslugu, rok mi je 15 dana.
GoogleGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 16:41   #527
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Opremu je potrebno vratiti a po meni je normalno da onaj koji zeli vratiti je to i plati.
Total nije prekinuo isporuku signala ...vec tvoj frend zeli otići....i red je da odradi i vrati opremu. Sve čisto ko suza

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Receiver je ok vratiti, ali zašto bi im vraćao npr tanjur kad sam njega i instalaciju već platio (bar se plačalo u vrijeme kad sam ja uzimao Total...mislim 400 kn).
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:29   #528
Koristio sam do prije par god. uslugu total tv, programi su bili ok, dali ste zadovoljni vrstiom programa, kada gledam na njihovoj stranici osnovni paket izgleda da je prije bilo više programa.
__________________
Prirodni proizvodi
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:25   #529
Ima li kakva akcija sada ako se produzi ugovor?
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 04:00   #530
Kakva je kvaliteta TotalTV slike? Nadam se bolja od Evo TV? Ima li smetnji kada je žešća kiša, snijeg? I što je bolje? Postaviti tanjur sam ili preko njih? Je li TV sučelje dovoljno intuitivno za starije osobe kod prebacivanja kanala? Iliti je li se oznake kanala na njihovom tv sučelju vide kako spada ili su sitne? Fala.
quest11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 02:10   #531
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Ne razumijem što pričate, u ugovorima je sigurno navedeno da moraš vratiti opremu o svom trošku ako otkazujes ugovor....

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
Imam total na 3 tv za 130 kuna,2 put produzio ug. Ima nesto sport i film hd kanala i men je ok.Ni slucajno ug.ne raskidat vec kad istekne onda obavj.da vise ne zelite a opremu nek pokupi ko je doneo.Samo poskidat sto je njihovo
idjeelagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2018., 23:38   #532
Upravo dobio total tv. Na dosta programa dolazi do pucanja slike.... daljinski neispravan.... antenu pomaknem par milimetara i ne vidi se vise nista. Zar je potrebno tako precizno okrenut antenu? Sjecam se da sam nekad mogao samo okvirno okrenut i ulovio bi satelit
nero81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 11:55   #533
Mislim da su ti transponderi relativno slabi ako ih uspoređujemo s Astrom na 19E, kolika ti je antena? Također, možda si i u pogrešnoj elevaciji tj nosač na anteni je možda s vremenom popustio i antena se malo spustila, provjeri i to.
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 11:58   #534
Mislim da je antena 100cm. Tehnicar ju je postavljao pred 2 dana pa vjerujem da ju je nastimao kako treba.
nero81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 12:21   #535
Quote:
nero81 kaže: Pogledaj post
Mislim da je antena 100cm. Tehnicar ju je postavljao pred 2 dana pa vjerujem da ju je nastimao kako treba.
Aha. Sa 100 cm ne bi smjelo biti tako milimetarski precizno. ali ako si sam išao micati antenu možda si pošemerio više od azimuta. Provjeri i kablove tj spojeve...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 20:57   #536
kakav im je internet?
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 05:54   #537
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
kakav im je internet?
vjerojatno kao i kod svih ovisi o tome kakva ti je infrastruktura...
Ak si isključivo na bakru i ak nema njihove opreme u centrali te ti sve mora ić preko t-coma onda si u pravilu ograničen na t-com/iskon...

Možeš ti kod bilo koga, no na žalost ispadne ti sranje da bilo kakav kvar ili promjene čekaš po 5-7 dana dok se prepisuju bnet/vip i t-com
A i kod ostalih u pravilu imaš i nižu brzinu, jer ti uredno prodaju priču kak je maksimalna propusnost parice debelo manja nego kaj zbilja je kad je u pitanju netko tko nije "njihov"...e sad jel to muljaju ovi iz Vipa ili ovi iz T-coma muljaju njih nemam pojma, no neko nekog mulja...
Jer nekim čudom ista parica misteriozno na Iskonu može imat cca 30 Mega, na Vipu 15 Mega, na t-comu 35-40 Mega
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 08:37   #538
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
nekim čudom ista parica misteriozno na Iskonu može imat cca 30 Mega, na Vipu 15 Mega, na t-comu 35-40 Mega
Mislim da to nije čudno jer je različita duljina lokalne petlje odnosno duljina parice od routera/modema do DSLAM-a. Dok u mom kvartu npr. VIP povlači optiku, T-com pokušava još malo izvući iz postojeće bakrene parice pa je postavio novi ormarić i time DSLAM približio korisnicima.
lepton is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 15:31   #539
Quote:
lepton kaže: Pogledaj post
Mislim da to nije čudno jer je različita duljina lokalne petlje odnosno duljina parice od routera/modema do DSLAM-a. Dok u mom kvartu npr. VIP povlači optiku, T-com pokušava još malo izvući iz postojeće bakrene parice pa je postavio novi ormarić i time DSLAM približio korisnicima.
Ma nema nikakve šanse da se radi o nekim ozbiljnim razlikama, osim možda par metara kod patchiranja sa jedne reglete na drugu unutar iste centrale...
Ja sam u malom mjestu di postoji svega jedna jedina centrala na koju mogu bit spojen i u kojoj je DSLAM, a sasvim sigurno je da sam svaki put bil spojen na istu centralu i to po istom putu za koji takaj znam kud i kak ide...
A kaj je najluđe prodavali su mi spiku o udaljenosti od 1400m, 1200m i 800m...ono WTF??? na koju foru mi objekt putuje

Znam di je centrala, a bogme i kak izgleda iznutra i kakvi su spojevi i.t.d. jel sam nekaj i spajal na istoj davnih dana
Znam i di su im svi RSS-ovi u okolici, i nema šanse da sam seljen na njih jer bi onda razlika bila debelo preko 2-3 kilometra, tak da kvaka ziher nije u tome...
Fora je ziher u tome da muljaju samo je pitanje tko konkretno, jel u pitanju to da ovi nemaju dovoljnu propusnost ili t-com jednostavno ne želi pustit maksimum upravo zato da imaš razloga ić k njima...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 15:58   #540
Ne znam do koje mjere u tvojem slučaju npr. VIP koristi t-com infrastrukturu. Ako ide preko t-com DSLAM-a onda sigurno t-com ima utjecaja. Kod mene u kvartu koliko sam shvatio vip DSLAM i t-com DSLAM nisu na istoj lokaciji pa im ni usluga nije iste kvalitete.
Vjerojatno se dosta toga promijenilo kada je vip kupio amis, do tada možda nije ni imao svoje DSLAM na terenu? DSL usluga im je mjesečno bila skoro 100 kn skuplja od amisa ako se dobro sjećam, vjerojatno zbog korištenja t-com infrastrukture.
lepton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.