Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 16:16   #141
mi ćemo isto na sport. treneri dolaze izvana, u poslijepodnevnim je satima i ono što sam vidjela mi se čini dosta organizirano i vođeno.

ne znam koliko košta, 200-300 kn mislim. 2 ili 3 puta tjedno. nisam proučavala detalje.

imaju i ritmiku u ponudi i to je isto, mislim, ok, no zasad nema takvih aspiracija pa ćemo vidjeti.

engleski imaju integrirano, to je dio normalnoga dana, pa ajde... ja sam onaj roditelj u manjini koji ne bi dijete rane dobi upisivao na strani jezik da nije tako. uvijek bih sportu nekom dala prednost. i za te najmlađe, samo ako je u vrtićko vrijeme.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 16:58   #142
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Od jeseni cemo moci birati dodatne aktivnosti u sklopu vrtica - engleski, sport i ritmiku. Zanima me, ako mali krene na nesto i nakon nekog vremena skuzimo da nije zainteresiran i ne suraduje, moze li se prebaciti na nesto drugo?
Ne znam jos ni sama jel bi ga upisivali ili ne... na engleskom bi mu moglo biti dosadno, sport mi se cini ko skakanje i divljanje bez reda (mozda i nije, nemam pojma, pisem samo kaj mislim), a o ritmici ne znam kaj bi mislila, voli plesati ali bi mu mozda bilo dosadno biti samo s curicama... nemam pojma.
Kad pitam njega, svaki put veli nekaj drugo.
Na kaj idu vasi klinci, kako ste se odlucili bas za to i kak ste zadovoljni?
Kada se uopce odvijaju ti dodatni programi i koliko se placaju?
moj ide na sport trecu godinu i na jezik drugu godinu.
od jezika vidim ogromne benefite, od sporta apsolutno nista. mislim, nismo ga upisali s namjerom da postane novi usain bolt ili leo messi, ali da u tri godine nisu probali ni npr. voditi loptu jednom rukom...
ne znam, on taj sport voli zato jer mu je tamo ekipa, ali neke druge koristi ja ne vidim. ionako je u pokretu od 0 do 24, nije da mu fali kretanja.
imaju i neka kakti natjecanja ali to je svake godine potpuno jednaki nivo, a nisu bas svi klinci takvi motoricki tutleki da covjek u 3 godine ne bi vidio nekakav napredak u bilo kojem pogledu.
kod jezika mu je napredak (i ne samo njegov, nego napredak cijele grupe) preocit. na zavrsnoj priredbi imali su igrokaz s recitacijama i pjevanjem od 45 min bez pauze i uplitanja tete sa strane.
tako da se ja ni u snu ne bi slozila s tim da je vrticancima rano ucenje stranog jezika nepotrebno ili suvisno.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.