Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2005., 11:04   #21
Curu sam oblacila u Prenatalu, na kraju sezone kad je bilo snizenje Zimska, pernata jakna po 25-30€. Al zatvorili Prenatal u Njemackoj

Sad je made in H&M vecinom. Iako tu imaju stvarno zvjerska snizenja pa mozes naci i 'markirane' stvari po ultraniskoj cijeni.

Trenutno joj je vazno da je roza/lila/itakovecnekagadnaboja , da se ima sljokice i da se sjaji

Ako nji to veseli... Ja uvijek mogu stavit suncane naocale
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 11:24   #22
Quote:
penelop@ kaže:


Trenutno joj je vazno da je roza/lila/itakovecnekagadnaboja , da se ima sljokice i da se sjaji

Ako nji to veseli... Ja uvijek mogu stavit suncane naocale
Tak je to i kod mene bilo prije 10 god.
Sad zgledaju kak žalobna povorka.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 11:26   #23
nama susjedi kazhu kako ozdola gledano u nashu robu, izgleda da su nam pomrli svi dragi


jer i ja volim black.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 11:32   #24
Quote:
penelop@ kaže:
Curu sam oblacila u Prenatalu, na kraju sezone kad je bilo snizenje Zimska, pernata jakna po 25-30€. Al zatvorili Prenatal u Njemackoj

Sad je made in H&M vecinom. Iako tu imaju stvarno zvjerska snizenja pa mozes naci i 'markirane' stvari po ultraniskoj cijeni.

Trenutno joj je vazno da je roza/lila/itakovecnekagadnaboja , da se ima sljokice i da se sjaji

Ako nji to veseli... Ja uvijek mogu stavit suncane naocale
ja sam u prenatalu bila u Italiji...stvarno imaju krasne stvari, kupila sam jaknu za sestrinu malu, pernatu sa kapuljacom..za 40 ojra
a mojoj sam jedanput uzela neke stramplice, koje je dugo dugo nosila...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 11:34   #25
Quote:
magic kaže:
nama susjedi kazhu kako ozdola gledano u nashu robu, izgleda da su nam pomrli svi dragi


jer i ja volim black.
black magic woman
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 12:10   #26
Kao i Tija, i ja volim moju ljepoticu ušminkati. Istina, nema još 3 godine, ali voli birati što će obući. Ni ona ni ja ne volimo haljinice, volančiće i tako, ali joj zato kupujem super slatke trenirke, hlače, majice. Uglavnom Zara Kids, Benetton i H&M. Rijeđe Iana. Cipele Naturino . Jesu skupe, ali na dječjim cipelama neću štediti.
Uvijek pazim da su joj lijepo složene boje i da mi je zgodna.
Možda pretjerujem, ali eto, jedina mi je, curica je i mene to veseli. A da ne pričam koliko joj bake nakupuju.
Jedino sam postavila granicu da joj se ne smiju kupovati skupe potpisane stvari, jer je to ipak šteta, zaprlja se i preraste začas.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 12:50   #27
moja voli i haljinice i minjake
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 13:23   #28
i moja , u stanju je satima isprobavati svoju odjecu...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 13:26   #29
a ja sam u stanju satima isprobavati joj njenu odjeću
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 13:30   #30
ona meni ne dozvoljava mislim da mi zeli reci, da ne kuzim njeni stil kad obuce minicu i spavacicu i tajce i na to gornji dio trenirke....

al mi zato da joj lakiram nokte, sto drecavije to bolje...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 15:36   #31
Na cipelicama nipošto ne treba štediti, pogotovo ne na onima za prve korake.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 16:15   #32
Quote:
happygoose kaže:
al mi zato da joj lakiram nokte, sto drecavije to bolje...
meni moja ne da i to me baš rastužuje
Zato mi dozvoljava da joj radim frizurice
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 16:28   #33
Quote:
Tija kaže:
moja voli i haljinice i minjake
lili i savannah isto!narocito ljeti-samo haljine i soseki...bi one i po zimi ali ja im nedam jer mrzim kad su prehladene.starija(savannah) vec bira sta bi...ali posto je samo 6 ipak ostane na mome.i voli sminkice-ali ja joj za van stavim samo sjajila sa sljokicama.a manja isto ima problem ako joj obucem hlace u sred ljeta,ma kako god one bile tanke ili kratke.ja isto volim da su mi za van zrihtane,os cipela do kaputa(po zimi recimo)a po doma i tako furaju trenirkice ili nekaj slicno.mi to za sada njih navikavamo na evropsku modu i nacin rihtanja,ali me strah da ne preuzmu portorikansku modu jer onda bi se ubila.ko nezna-to je ocaj nad ocajevima!ali vjerujem da nece stici...
jedino ovu stariju zelim odviknuti od divljenja onim odvratnim lakiranim bjelim i krem cipelama(ja to zovem"zahodi" )sa petom i snalom oko gleznja...koje je jednom od neke susede dobila na poklon-ajme uzasa...to je samo za po doma za igru!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 21:21   #34
Quote:
Issa kaže:
Ja imam deckica. Taj nosi sto mu ja obucem
Isto i kod mene.

Ne kupujem skupo, nista skupo kada bu to ionako prerastao, ali zato kupim skuplje cipele, sandalice, odnosno cizmice. I skuplju zimsku jaknu, ipak je vazno da mu bude toplo za nogice i tijelo, i da mu nista ne promace.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 22:39   #35
Quote:
penelop@ kaže:
OFF Topic:

Di nadjes kaput, cizme, sako... za manje od 100€ a da je kvalitetno i da nakon pet nosenja ne izgleda ko oducana krpa
h&m, lindex, zara, skopunkten, dinsko, åhlens, rocco barocco...

jos da ti nabrajam?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2005., 01:35   #36
Eto ja stalno dobijam kritike na skupu odjecu moga sina ali meni nije zao jer imam namjeru jos jednog pa smatram da je investicija opravdana. Ne kupujem mnogo ali je zato svaki komad koji ima kvalitetan obicno Ralph Lauren, CK, nekoliko privatnih lokalnih butika. Dakle to je dok ja mogu da biram kada naraste neka si kupuje ono sto mu se svidja
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2005., 08:33   #37
Quote:
Septembar kaže:
h&m, lindex, zara, skopunkten, dinsko, åhlens, rocco barocco...

jos da ti nabrajam?
Ocito se nismo razumjele jer imamo drugaciji stil. Imam dosta stvari iz H&M-a i Zare ali to su kosulje, suknjice, haljinice, majice...
Tj. nosi, operi par puta i baci u smece.

Mislim da ne mozes biti elegantan bez dobre cipele, kaputa, sakoa i frizure (na tim se stvarima vidi kvaliteta, ni jedan sako iz Zare ne 'pada' tako dobro ko Aigner-ov). Al eto, kazem, ocito nemamo isti ukus ni stil odijevanja
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2005., 08:54   #38
Imam sako viska, nije Aigner, ali ni losiji. Trebas?
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2005., 09:07   #39
Trebam
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2005., 09:10   #40
ako uspijesh utrpat sise u pesichin sako, poklanjam ti ja svu svoju robu (jest da ima i tvoje medju njom, al nema veze, vjerovatno si ju zaboravila )
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.