Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2009., 12:30   #21
Za "babinje" ne nosim novce,bezveze mi je to.Jer stvarno ima predivne te male robice
obavezno kupim neki kompletic,carapice,cipelice..igracku neku..ma tu je izbor velik


danas bas idem jednoj prijateljici.pa sam pripremila u jednu pletenu kosaru:rozi kompletić,roza kapica,dva roza body-a,komplet sa baby kupkom-šamponom-losionom,cestitku sam isto ubacila tu..ma svasta.i sve sam to lijepo upakirala
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 12:38   #22
Ja sam za babinje uglavnom dobila lovu (vecinom 200kn) + robicu + kava + piće...

I kome god je glupo dobit/dat lovu taj nije normalan Ipak je lova najpotrebnija od svega nabrojanog
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 13:02   #23
mi damo nešto love i kupim sitnicu (majicu, dojelce, igračkicu...kako kad)

i meni je bolje dat i dobit lovu pa mogu kupit djetetu što mu stvarno treba ili kako samo sa Mihom radili sve novce stavili na štednju na njegovo ime.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 13:05   #24
ja sad gledam koji pokloni su mi ili bi mi bili najbolji: npr mobil (vrtuljak), kućni ogrtač za poslije kupanja, vreća za spavanje do godinu dana veličine (na naramenice) jaknica. naravno i novci.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 13:14   #25
Mi smo šogorici prvi put kad smo došli vidit malu kupili ogroman paket pelena i vlažnih maramica s obzirom da joj je to 4 bebač a dvoje su pelenaši Obradovala se tome ko da smo joj donili ko zna šta . A sad ćemo joj kupit neku praktičnu stvar, kad vidimo što joj treba. Inače smo im kupovali hranilicu, putni kindač i tako s obzirom da je to ipak sestra od mm. Međutim s obzirom da je ovo četvrto po redu većinom sve to ima pa ćemo još vidit.

Inače frendovima kupimo robicu, igračke, baby gmy, radosnicu, neku lipu knjigu sa bajkama....ma svašta se može naći
Thai is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 13:36   #26
Najpraktičnije mi je kad dajem i dobivam novce jer puno toga smo imali od sestrični i njihove djece, veće stvari su kupili najbliži iz familije, kolica, putni krevetić,...
Sjećam se da sam se najviše obradovala kad su dvojica prijatelja od mm donijeli pčelicu na potezanje koja pjeva i ručnik s kapuljačicom. Ručnik nam je trebao, a pčelica je bila iz iste kolekcije kao mobil koji su kupile moje prijateljice. One su kupile i anatomsku kadicu. Ali to je bilo na način da su njih 4 zajedno donijele kadu, mobil i robicu.
Nekom bližem da idem bih kupila ako im treba ovlaživač, sterilizator, možda babyphone, a nekom ne tako bliskom robicu, kozmetiku,novce.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 13:59   #27
ja isto volim darovati novac a usput neko odjelce,kavu,piće i bombonjeru...

e sad mi smo dobili većinom novac a većina koji su donjeli za bebana su uglavnom trenirke

tako da ih imamo 20 kom ajd barem nemam dvije iste

presmiješno mi je to a još nisu došli svi gosti ajd barem znam kaj će mi

donjeti
tiki81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 14:03   #28
Preporučila bih da pitaš novopečenu mamu...... ona najbolje zna što bi joj dobro došlo....
Nenuphar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 14:05   #29
Mi smo prošlo ljeto kad je M imao 5 mjeseci išli s njim prvi put kod svekrve i svekra u Dalmaciju i sad su krenule opet babinje jer nitko od susjeda i rodbine daljnje od dole nije vidio malog. A kako je manje mjesto i imaju svega 2 trgovine s dječjom odjećom M je dobio 4 ista kompletića, majica kratkih rukava i šorc. Srećom pa žena u trgovini da da se zamijeni. Još najgore što su 3 bila iste veličine. Ali zamijenili smo i sve 5.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 16:18   #30
Plišane igračne su isfurane i beskorisne,mom malom nećaku su najdraže igračke-daljinski od tv-a,mobiteli,uopće ga ne zanimaju igračke za bebe a ima tek 1 god....Najbolje je ili pitat roditelje što im treba ili kupit nešto od robice,kozmetika,pelene
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 20:05   #31
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Plišane igračne su isfurane i beskorisne,mom malom nećaku su najdraže igračke-daljinski od tv-a,mobiteli,uopće ga ne zanimaju igračke za bebe a ima tek 1 god....Najbolje je ili pitat roditelje što im treba ili kupit nešto od robice,kozmetika,pelene
Slažem se, plišane igračke ne bih nikad nosila baš iz tog razloga jer M nije dosad niti s jednom od plišanih igračaka se igrao. Ima svog medu malog (13 cm velik noukie) s kojim spava i to je jedina igračka te vrste koja ga je zanimala.
A kroz ove dvije godine skupilo se dosta plišanaca, što je najgore i veliki su a samo kupe prašinu. Kad razmjestimo sobu stavit ću ih u viseću mrežu, žao mi ih je bacit u podrum ili odvesti doma ili sveki jer ipak to su ljudi poklonili ne baš tako davno.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 21:01   #32
Da vam budem iskrena meni je najkorisniji poklon bio Nivenin poklon paket u ruksaku. Iz njega sam apsolutno sve iskoristila i ostao mi super ruksak kojeg ću moći koristiti kad počnem vući malo manje stvari, a s ruksakom dođe i podloga za previjanje.
Taj paket u Dm-u košta 200kn.

Ja bi trebala uskoro u babinje pa sam ga kupila

I ovo nije bio poklon za babinje nego za izlazak iz rodilišta,ali koristimo ga dan danas...deka na kopčanje...mamo 2 komada i supika je za male bebe, supika je kasnije za kolica...ma ono stvarno mi super te dekice došle
__________________
2 curke

Zadnje uređivanje Tashi : 02.03.2012. at 16:08.
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 21:25   #33
Quote:
kirshna kaže: Pogledaj post
Da vam budem iskrena meni je najkorisniji poklon bio Nivenin poklon paket u ruksaku. Iz njega sam apsolutno sve iskoristila i ostao mi super ruksak kojeg ću moći koristiti kad počnem vući malo manje stvari, a s ruksakom dođe i podloga za previjanje.
Taj paket u Dm-u košta 200kn.

Ja bi trebala uskoro u babinje pa sam ga kupila

kaj ima u tom ruksaku?
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 00:22   #34
Quote:
freya7 kaže: Pogledaj post
kaj ima u tom ruksaku?
dobijes podlogu za previjanje,kremu za guzu,sampon,kremu za tijelo,ulje za tijelo,puder,sapun,vlazne maramice sa onom kutijom. ne znam da li sam nesto zaboravila... i ja sam ga dobila i super mi je!
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 01:50   #35
Lijepo upitam sto,otprilike, pokloniti djetetu.
Nekome ne treba ni odjeca,niti igracke,ni srebrne zlice,vec radije nesto prakticno-poput bejbi alarma ili sterilizatora za bocice.
Drugi,pak,vole detalje poput kutijica za zube i kosicu,te Dnevnika moje bebe...
Novac nikad ne poklanjam (niti primam na dar ),a osobno najvise volim poklanjati lijepe igracke i slikovnice.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 15:33   #36
Quote:
kirshna kaže: Pogledaj post
I ovo nije bio poklon za babinje nego za izlazak iz rodilišta,ali koristimo ga dan danas...deka na kopčanje...mamo 2 komada i supika je za male bebe, supika je kasnije za kolica...ma ono stvarno mi super te dekice došle
kakva je to deka? di se može kupiti?
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 17:08   #37
Meni je super poklon bila jantarna ogrlica (pomaže kod izbijanja zubića), doduše to smo za krstitke dobili, kao i CD s uspavankama
amfibija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 17:44   #38
Quote:
happygoose kaže: Pogledaj post
Pregledala sam mnoshtvo stranica na RID-u...ali bash ne mogu naci slicnu temu...spremam se uskoro u posjetu....ali falim sto se tice nekih inovativnijih ideja za poklon...odjeca i novac su klasika, neka mekana igracka za bebacha...trebam pomoch...
Sto ste vi nosili u babinje?

Hvala...
Najljepsi poklon koji sam ja primjetila na jednim babinjama je prekrasan album za slike, a unutra jedan broj vec izradjenih slika novorodjenceta. Naravno uz prelijepu posvetu na koricama.
Osoba koja je donijela poklon, sjetila se pa je sa fejsbuka skinula slike bebice i odnijela ih u foto studio da se izrade.

Meni je ovo bio stvarno originalan i kreativan poklon.

A za prvi rodjendan mom kumcetu sam kupila jednu bas orginalnu drvenu skrinju za igracke. Vodila sam se mislju da ce mu svi donijeti igracke pa bi jos jedna bila samo kao kap u moru. I zaista se to pokazalo kao najprakticniji poklon, jer je mojoj priji stan napokon izgledao uredno kada su sve igracke bile na okupu.

Zadnje uređivanje SSDM : 05.11.2009. at 17:51.
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 18:02   #39
moja mama je mom rođaku koji je 2 miseca mlađi od Sandi donila po meni super originalan poklon..kupila mu je 2 velika rucnika posli kupanja i srolala ih i zamotala trakon (neznan drugi naziv za to) i onda u to ubacila:kremice,termometar,vlazne maramice,poneku igracku,dude,2 bocice itd...uglavnom sve sta bebi triba...predobro je izgledalo
Mama male Sandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 18:04   #40
Mi smo za babine dobili toliko robice da bi dućan mogli otvorit. Rekla sam da više nikad nikome neću pokloniti robicu za dite. Najbolji pokloni su mi bili baby gym, viper i hranilica!!! I šizila sam na plišane igračke. Samo mi skupljaju prašinu a ljudi bacili novac!
__________________
Povoljno prodajem
blackstar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.